Hugo Boss Baldessarini Private Affairs

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hegr (xparfemy.cz)
Znalkyně 388 příspěvků 14.05.11 16:04

Hugo Boss Baldessarini Private Affairs je pátou vůní z řady Baldessarini. Tak jako u ostatních z této řady, stál u zrodu vůně Werner Baldessarini. Hugo Boss Baldessarini Private Affairs je elegantní mužná vůně uzavřená v decentním flakonu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2011

Složení:
Hlava:
bergamot, muškátový oříšek, jalovec
Srdce :
muškát, levandule
Základ:
santalové dřevo, vlašský ořech, kůže, cedrové dřevo

K dispozici odstřik za 25 Kč.

http://www.xparfemy.cz/…p-29448.html

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4063 příspěvků 14.05.11 18:13

Škrtnout bergamot a cedr a vypadá to na velkou parádu.

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 14.05.11 20:08

proste boss

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 14.05.11 20:46

Měla jsem dojem, že Baldessarini je už samostatná značka, která se od Bosse trhla… :?:

Obecně se mi baldessarinky líbí, nedráždí, jsou příjemné, elegantní, klidně bych koupila naslepo, klidně jako dárek. Tak uvidíme, co tato.

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 15.05.11 11:04

To vypadá dobře…přítel používá Strictly Private-ta je krásná,tak uvidíme,jak tato :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

milacka
sv. Parfema z Kecálburgu 3458 příspěvků 15.03.12 22:05

Mám veľkú dilemu. Na letisku som skúšala Hugo Boss Baldessarini Private Affairs a JPG Kokorico, po 4 dňoch jeden papierik neskutočne vonia a druhý celkom vyprchal. Len neviem, ktorý z nich to je. Vôňa je božská…

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 41 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 16.03.12 09:46

Baldessarini spíš vnímám jako jemný, je to sice krásná vůně s kůží - já mám pocit, že je to odlehčený Bandit od Piqueta, na daleko větší výdrž bych tipovala Gaultiera.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

milacka
sv. Parfema z Kecálburgu 3458 příspěvků 16.03.12 12:50

Sáro, tiež si myslím, že je to JPG, ale napr. Strictly Private má excelentnú výdrž, Affairs je potom oveľa jemnejší…
Manžel je na služobnej ceste v zahraničí, takže ich na letisku ešte raz otestuje. Ak to bude Kokorico, už viem, aký darček dostane na narodeniny.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 41 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist