Hugo Boss Bottled

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

abby111
Nováček 5 příspěvků 31.12.13 10:35
Hugo Boss Bottled

Dobrý den, jsem co se týče parfémů laik. Přesto jsem k Vánocům objednala manželovi přes e-shop edt Hugo Boss Bottled 100ml. V recenzích na tuto vůni bylo napsáno, že má poměrně dobrou výdrž. Když jsem si na zápěstí stříkla, vonělo to asi 10 minut! Byl zabalený v celofánu, což prý Hugo nebývá, hadičku má zahnutou, ale nálepku dole na flakonu má. Přesto jsem přesvědčená, že se kvůli výdrži jedná o padělek. Přikládám fotografie. Mohu ho reklamovat? A jakým způsobem? Děkuji

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21165 příspěvků 31.12.13 13:23

Hadičku jsem mnohem delší už viděl a určitě se tato vůně napodobuje.

Na youtube mimochodem najdete rozdíly (part 1-4).
Kupující spotřebitel má podle § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo vrátit zboží do 14 dnů od jeho převzetí.
Dále si přečtěte reklamační řád příslušného inet obchodu a postupujete ve shodě s ním.

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Radek O.
Parfémová maniačka 611 příspěvků 01.01.14 15:05

Dobrý den, hadička v mém No.6 je dle odhadu vůči fotce stejně dlouhá. Co se týká výdrže, tak to, že vůně nevydrží, či voní mírně jinak neznamená, že je to fake. Může být a nemusí, tedy v drtivě většině připadů nebude. Je to jako např. s jogurtem. Když jej otevřete a bude zkažený, tak je prostě „jen“ vadný a není to fejk. Takže vůně může být prostě „zkažená“, může být zvětraná apod. nejčastěji se to stává tím, že je výrobní vada, kdy svršek, rozprašovač apod. ne zcela dobře těsní. Pak se dostane do vůně vzduch a ten způsobí, že vůně zdegraduje a voní jinak, nevoní jak má, voní kratší dobu apod.
Zároveň se stává to, že výrobce mírně modifikuje vůni pro různé trhy. Pak vůně pro EU může vonět trošku jinak, než vůně pro USA a pokud zákazník dostane vůně z jednoho trhu a má zkušenost s vůní pro druhý, může najít odlišnosti.

Samozřejmě poslední možností je to, že je vůně falešná, ale pokud byla koupena v českých eshopech, tak ta šance na takový fejk je blízká nule.

Samozřejmě pokud nejste s vůni spokojená, můžete ji vrátit, reklamovat apod. případně podat podnět na ČOI, či celní správu, že máte podezření, že se nejedná o originál. Tím byste ostatně v případě opravdového neoriginálu pomohla i ostatním zákazníkům.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  01.01.14 16:12

Já bych ještě dodala, že výdrž vůně na konkrétní pokožce je silně individuální, a nelze z ní vyvozovat nic.

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 02.01.14 09:37

Souhlas s barbuchou. Kolikrát tu čtu o nějakém parfému, jakou má výdrž. A pak ho vyzkouším já a slabota - moje pokožka parfémy doslova žere! Je to hodně individuální, ovlivněné chemií pokožky. Nebo jinak - mám jednu vůni, kterou se ráno nastříkám a už po půl hodině ji cítím jen velmi slabě. A kolegyně mi ještě po obědě klidně řekně, jak krásně voním… Výdrž bych v tomhle případě nebrala vůbec v úvahu.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

abby111
Nováček 5 příspěvků 02.01.14 20:15

Moc děkuji za vyčerpávající odpovědi. Parfém posílám zpět. Výdrž není vůbec žádná, zkoušel ji manžel i já a naopak vůně z parfumerie voněla opravdu hodně dlouho. Je opravdu možné, že je to i výrobní vada, netuším. Každopádně, pokud jde o dárek, tak to zamrzí. Příště asi koupím v parfumerii.

abby111
Nováček 5 příspěvků 14.01.14 13:15

Takže výrobek je na 100 procent padělek, nejsem jediná, kdo má tuhle zkušenost.

Sasa  14.01.14 13:22

@abby111
a v kterém eshopu byl ten padělek kupován?

Eunika
sv. Parfema z Kecálburgu 5858 příspěvků 14.01.14 13:25

@Sasa
Byla jsi rychlejší :kytka: . To by mě také zajímalo.

Na poličce 166 parfémů 18 miniatur 127 odstřiků 565 vzorků V tužebníku 10 parfémů

abby111
Nováček 5 příspěvků 15.01.14 09:34

Parfém jsem původně chtěla kupovat z klasického e-shopu s parfémy, ale protože jsem objednávala nějaké zboží z shopu nejlevnejsizbo­zi.com a tam huga taky měli, tak jsem ho objednala tam. Vůbec by mě nenapadlo, že můžu koupit padělek. Vypadá hodně zdařile, bohužel obsah se nehodí ani na záchod.

imperator
Učednice 181 příspěvků 08.12.14 06:29

Ahojte… ja som si kupil tester hugo boss bottled z parfems.sk za 24e - 100ml … a striekam ho a striekam a citim ho tak do pol hodinky max hodinku - rovnake to je aj ked som ho striekol na papierik voci ostatnym vonavkam - nebol po hodine ani moc citit kdezte napr lacoste blanc alebo aj boss bottle night tych 5-7 hodin vydrzali resp sa jemne vytracali… povedal som si… ci to nie je nejaky fake… tak som kupil 50ml za 24e z alzy a vydrz je uplne rovnaka…ano na pokozke mojej sa moze stracat ale rovnako malo vydrzi aj na papieriku a hlavne voci ostatnym ? :-O aj ten tester aj ten z alzy vyzeraju ako originaly… alza by snad nemala kupovat veci od nejakych fakeovych vietnamcov nie ? pozeral som a ma uplne vsetky znaky originalu…aj ako pekne vonia…ale ta vydrz…nic…

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 13.12.14 09:52

Můžeš ještě vyzkoušet si stříknout parfém někde v obchodě z testeru, ale je docela pravděpodobné, že výsledek bude stejný. Co mám zkušenost s dámskými vůněmi od Bosse, tak jsou hodně slabé, je tedy možné, že tomu tak bude i u většiny jeho pánských vůní, Bottled night může být příjemná výjimka. Spíš bych doporučila nelpět právě na nákupu Bottled a vybrat si něco jiného.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

imperator
Učednice 181 příspěvků 13.12.14 10:54

ano skusal som uz aj kamenné a rovnako a nechce sa mi dávať v kamennke 86 eur za 100ml aby som zistil že to je rovnaké - ono ja som chcel najprv prísť na to, či mám fake alebo je to tak naozaj lebo tie recenzie boli proste že super vydrž atď… založil som na to vlákno aj tu - lebo mi už začína byť jasné že sa nejedná o fake…

http://www.arome.cz/…vydrz-47660/?…

ja len nechápem ako to môže byť najpredávanejšia vôňa alebo jedna z najpredávanejších z touto výdržou a už vôbec nie cenou lebo ani 24eur za 100ml tester tomu nezodpovedá - skôr takych 5eur ako za adidas victory league - nuž a o 86eurách v parfumerke o tom ani nechcem pomyslieť

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist