Hugo Boss Bottled Oud

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

imperator
Učednice 181 příspěvků 26.06.15 14:42
Hugo Boss Bottled Oud

Oud, Saffron, Cinnamon, Woods

5/2015

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21283 příspěvků 26.06.15 15:38

http://www.arome.cz/…bottled-oud/

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

imperator
Učednice 181 příspěvků 26.06.15 16:39

ach pravdu mas… nechapem co nehladam…asi to niekto daval v sekcii co treba pridat do katalogu… :zed:

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21283 příspěvků 26.06.15 16:46

@imperator
Předkládal jsem požadavek na zařazení do DTB osobně 24. 5., mezitím bylo složení na zahr. serverech rozšířeno a doplněno.

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

imperator
Učednice 181 příspěvků 26.06.15 16:54

chapem…nabuduce budem pozornejsi…prav­depodobne sa moze tato tema aj zmazat

Jitka77
Parfémová maniačka 904 příspěvků 26.06.15 19:35
@imperator píše:
chapem…nabuduce budem pozornejsi…prav­depodobne sa moze tato tema aj zmazat

Proč mazat? Spousta vůní má svá diskusní vlákna (jen se teď divím, že se na stránce parfému zobrazuje hláška, že parfém zatím nemá svou diskusi).

Klasická Bottled je vůně mého muže, zajímalo by mě, jestli někdo podle složení novinky umí odhadnout, co se od této verze dá čekat?

Jsem zelenáč, ale získala jsem dojem, že oud je momentálně oblíbená ingredience, možná i s puncem určité exkluzivity, podle obalu se mi zdá, že se nový Hugo Boss snaží budit takový dojem.

Bude to střední proud v novém kabátu, riskantní hokus pokus nebo něco opravdu zajímavého?

Na poličce 27 parfémů 4 miniatury 13 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 0 parfémů

imperator
Učednice 181 příspěvků 26.06.15 20:11

podla fragrantica to nema moc dobre hodnotenia http://www.fragrantica.com/…d-31141.html

moze to byt aj tym…ze publikum na ktore cieli ma dost oudu nacuchane napr z niche alebo arabiek a potom to tak vyzera…

a mas pravdu… ja som sa sice o oud nezaujimal…ale skusil som nejake arabky a oud ma oslovil (v podstate ma namiesto sladkych voni oslovuju rozne „smrady“ :) ) a vyzera to ze prave oud zacina byt trendom mozno aj s rozmachom niche/arabiek…

jednoznacne by sa ale zisla vzorka som zvedavy kedy to bude v nasich parfumerkach.

Co sa tyka bottled skusala si bottled intense ? co na nu hovoris ?
A vies mi povedat vydrz bottled ktoru mate doma ? resp odkial ste ju napriklad kupovali a kedy ? Pretoze ja som si predvcerom objednal boss no.1 a hugo boss hugo…z elnino…vydrz je fajn viacmenej na huga moze byt…
ale k vydrzi bottled sa neviem dopracovat - mal som uz 2 rozne flasticky, rovnako som skusal v parfumerke, mal som bottled collectors edition…a stale je to tak asi hodina…uz som to riesil aj tu na arome…a dospelo sa k tomu ze pravdepodobne boss v tejto ale aj inych vonach urobil reformulaciu a tym aj k znizeniu vydrze…alebo na mne proste nedrzi…co je skoda…lebo je to moja oblubena a asi jej dam este raz sancu

Jitka77
Parfémová maniačka 904 příspěvků 26.06.15 21:05

@imperator Můj muž se drží klasické Bottled, jinou jsem nezkoušela ani já. Poslední balení jsme kupovali někdy v zimě v kamenné parfumerii (byla v akci za pár stovek), voní pořád stejně a výdrž má taky normální, tj. pár hodin. Jestli ji předělal, tak mého chlapa trefí :mrgreen:

Až někde uvidím tenhle černý, určitě vyzkouším.

Na poličce 27 parfémů 4 miniatury 13 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 0 parfémů

imperator
Učednice 181 příspěvků 03.07.15 23:57

Ten bottled intense je ako boss bottled + troska z one million alebo 212 VIP - menej citrusu viac sadkosti… Vydrz by mala vacsia kedze sa pysia vacsim mnozstvom olejov… Inak

http://www.parfums.sk/…a-pre-muzov/

Uz ho eshopy naskladnuju - je to asi prva parfemova voda od bossa - takze trvacnost moze byt slusna - zislo by sa aby to dostali kamenky a odskusal by som to alebo az parfems z neho bude ponukat odstrek…

Inak 8ml odstrek za 1,5 eur na elnino z boss bottled - kto chce napr 50ml za cenu odliatku z 200ml a nepotrebuje flakon super cena…

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist