Hugo Boss Bottled výdrž

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

imperator
Učednice 181 příspěvků 13.12.14 01:43
Hugo Boss Bottled výdrž

Objednal som si tester cez parfems.sk za 24eur - 100ml. skúšam skúšam a vydrží maximalne polhodinku nanajvýš hodinku a aj to som musel streknúť 5× za jedno aj druhe ucho plus na krk. Poviete si asi mam nejaký šmejd, ale vyzeral teda rovnako ako v predajni. Nuž dobre pokus čislo 2 - objednal som si 50ml z alzy za 24eur - všetko originál len bol balený v celofáne a kód bol vyrezaný a nahradený (to by ale nemalo vadiť) a výdrž ? rovnaká. Tak teda posledný pokus - išiel som do parfumérky fann a marrionaud - striekla mi aj na papierik aj na zapestie - po pol hodine fuč po hodine už ani náznak - inak aj v kamenných mali bottled v celofáne ale kódy už neboli vyrezané. V podstate mi ostal len posledný pokus - kúpiť originál z kamennej za 86eur - 100ml a spoliehať sa že tester bol nariedený asi. Predavačka mi hovorí že je to jedna z tých trvácnejších vôní - a že či niesom prevoňaný - no niesom lebo som ju predtým nepoužíval + mám kopec vzoriek testerov a originál parfumov a všetky držia min 4 hodinky ale toto nič. Rovnako všetky rovnako dlho cítim okrem tejto. Ide o to že čítam že je to najpredavanejšia vôňa na svete všade milion pozitivnych komentarov a ja sa stale neviem dopatrať k tej vydrži… alebo ma niekto vzorku - o ktorej tvrdi že vydrži dajme tomu 3-4 hodiny ? chcel by som ovoniať konečne bottled o ktorom všetci básnia

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

morricone2209
Znalkyně 400 příspěvků 13.12.14 10:02

** můj názor !! :-)**
Bohužel tento parfém je asi už několikrát reformulován (tzn.neustále obnovován,mění se složky ,vyvážení atd.)samozřejmě aby byl stále levnější ,náklady min.Tento parfém je roku 1998,Sám jsem jej měl asi 2× mohu potvrdit že původní verze byly obstojné s výdrží přes 6 hodin což je u značky Boss opravdu hodně.I reakce na něj byly příznivé.Do toho všeho zasáhla Evropská unie která rýpe do všeho a nařídila všem firmám odstranit důležité parfémové složky které (dle nich jsou člověku a zvířatům nebezpečné.....:-( Takže resumé najít starou verzi nebo se poohlédnout po renomovaných perfémech (bohužel i tam poslední dobou záruka dlouhé vydrže není…)

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

imperator
Učednice 181 příspěvků 13.12.14 10:42

Chápem a určite ti verím že bol menený (otázka je kedy) - potom ma ešte napadá či nemáme nejaku slabšiu distribuciu a hodili nás do nejakého východného bloku tiež (aj keď toto nejak nikto nepotvrdil ani nevyvrátil, či niečo také existuje - preto6e posledné recenzie parfums, heureka atď sú stále veľmi pozitívne, ale našiel som aj nejaké takéto

- tak to by som chcel vidieť niečo ešte slabšie ako tester 8o

- podľa mňa pán dostal najskôr to čo ja - lenže - skúšal som aj kamenné a je to stále jedno a to isté

ale napr aj toto na fragrantice z roku 2013

Nice vanilla smell. I apply 3-4 sprays. It starts with fresh apple note, change to vanilla after 20 minutes. The vanilla note stay on my skin for at least 7 hours. After that it smell like woody note. The longetivity is very good on my skin. I can notice them even after 12 hours.

3-4 spreje a 7 hodín 8o
ja som dal aj 30 a stale max do hodinky

proste som chcel prísť tomu na kĺb ale pravdepodobnosť, že keď si kupim z kamennej za 86eur - 100ml a dostanem to čo mam doma alebo čo som skušal sa dosť zvyšuje - a asi to ani nebudem riskovať to by musela byť moja vôňa top 1 a aj vtedy by som to zvážil - skôr ma zaujímalo to pátranie - že k čomu su všetky tie recenzie na výdrž a spol…kde je ta vôňa

LVXifer
Znalkyně 464 příspěvků 13.12.14 14:38

To co kupite vo napr. Fann,na nete(elnino,par­fums.cz) je to iste.testery a riedenie je hlupost uz len z principu.tester sa skusa aby nalakal zakaznika,comu by riedenie logicky nepomohlo.skratka vona na kazdom drzi rozne a boss bottled nie je prave powerhouse,ale ze stara verzia bola lepsia ,na to dam krk.skuste zistit datum vyroby.http://m­.checkcosmetic­.net
P.S. zaplatit za boss bottled 86 eur pokladam prinajmensom za neuvazene ;)

Na poličce 26 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 4 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 13.12.14 22:34

kupte si Lauru Biagiotti Roma Uomo, typově je to podobná vůně (řekl bych i lepší) a vydrží dost dlouho… :mrgreen:

http://www.arome.cz/…i/roma-uomo/

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

imperator
Učednice 181 příspěvků 14.12.14 01:42

LVXifer - moj tester je niekedy z marca roku 2013 a ten z alzy bol tusim april 2014 - oboje boli uplne rovnake ako testery v kamennych… vydrz aj vona…resp rozdiely mohli byt ale veeelmi malicke…v podstate vsetky po polhodine necitit co je nieco neslychane hoc aj za cenu 24eur za 100ml tester…o tych 86e ani nehovorim…to keby som zaplatil a dostanem polhodiny vone…co aj adidas vydrzi vaci… no prosto nechapal som tomu kedze vsade je to top a najpredavanejsia vona…a kazdy pise o vydrzi tak som sa chcel dopatrat a daleko som nedosiel :zed:

co sa tyka Roma Uomo urcite si dam zaslat vzorku pri nejakej objednavke naslepo by som flasticku nekupoval a potom sa hned rozhodnem :)

inak naopak armani code sa povazuje vseobecne slabu vonu a aj to vsade pisu ze vydrz je slaba alebo ze jemna atd…a papierik mi vonia este od vcera co som mal nastriekane (ano velmi slabo to je jasne ale je tam ta stopa) rovnako ako napr XS, ci najnovsi lagerfield…kdezto ten bottled vyprchal po hodine co som prisiel z parfumerky domov a rovnako to takto citili aj rodinny prislusnici takze si nevymyslam…

LVXifer
Znalkyně 464 příspěvků 14.12.14 11:37

@imperator
Naozaj ma uz nic nenapada,kde je problem s vydrzou.ja som boss bottled skusal iba raz,zhruba pred rokom u kamarata a co si pamatam, ta typicka vanilkovo jablkova,nie neprijemna aroma drzala v pohode cely vecer na ruke(2×streknute).
P.S.Skuste Ferrari black,vraj je to dohra kopia boss bottled.

Na poličce 26 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 4 vzorků V tužebníku 0 parfémů

BobanSK
Parfémová maniačka 746 příspěvků 14.12.14 13:13

@imperator Moj nazor je taky,ze proste u Bossa za vidinou este vatsich ziskou zacali svoje uspesne vone riedit a menit..Prvu HB 6 som mal pred 11 rokmi dovezenu z nemecka a to bola parada,vona plna a dlho vydrzala..Za rok som si ju kupil znova na svk vo fann a vonala tak isto..Pred 3 mesiacmi mi dosla org.vzorka aj s kartickou a ked som ju zo zaujimavosti skusil,tak som zistil ze ta vona mi len z daleka pripomina tu vonu s pred 11 rokov a navyse ta vzorka mala fakt mizernu vydrz..Tak ma to zaujalo a zacal som to troska skumat a zistil som z obj.vzoriek ze touto novou politikou u Bossa trpia vsetky starsie a aj nove vone..Moja oblubena Energize riadka a slaba,Soul detto,In Motion to snad nie je ta ista vona ako pred rokmi..A novinky?HB Unlimited vydzi asi hodinu na kozi,Sport to iste a ta je este slabsia,HB Red do hodky je fuc..HB Orange Feel Summer,vona fakt pekna ale do hodky je fuc..Takze problem vidim celkovo v predajnej politike Bossa..Takze vykasli sa na Bossa nech si svoje odpady predavaju parfemovo nevzdelanym frajerom..A ty sa mozes porozhliadnut tu po Arome a urcite tu njades inspiraciu na fakt skvele vone..Ale keby si chcel vonu podobnu ako No.6 tak urcite Ferrari Black,Jacomo for Man(ten hnedy flakon)..Alebo v Lidli skus tu X Bolt ci jak sa vola..Raz som ju tam skusal,je sice troska synteticka ale je to cista kopia HB 6 a vydrzala mi na ruke min pol dna..

Na poličce 42 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 131 vzorků V tužebníku 32 parfémů

imperator
Učednice 181 příspěvků 14.12.14 17:00

dakujem…takze aj ostatne hugo boss… no ja mam doma asi 10 vzorkov… prave ta in motion drzi celkom fajn aj sa mi paci…a tu staru uz si nepametam…a no 1. je este taka ze drzi aj taha nos…aj ked k nej sa treba hodit inak moze „smrdiet“ by som povedal…ostatne su slabsie este element moze byt… zaujimala by ma seria balderassiny… otec ma uz od roku 2007 balderassiny del mar carribean edition a uz sa trosku aj zmenila ale inak voni aj drzi dost teda… a vonal som aj balderassiny ambre…ci amber…

a jasne…ja som chcel zistit aj to…ci napr alza alebo parfems nepredavaju fejkovky…

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5254 příspěvků 14.12.14 17:34

Ja by som sa na Hugo Boss zvysoka vy…kašľal, Roma Uomo je oveľa príjemnejšia, to je pravda. A Boss In Motion White je jedna z najväčších šmejdov ktoré poznám. Nevydrží nič, ako riedená EdC. Boss No6 teda Boss Bottled je príjemná, hneď sa mi zapáčila ale rýchlo ma aj omrzela, takže kvôli neoriginalite a syntetickosti by som ju nechcel ani keby mala výdrž 18 hodín.

Na poličce 102 parfémů 7 miniatur 9 odstřiků 395 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Starfighter
Učednice 165 příspěvků 14.12.14 21:52

Boss šestka mi na kůži vydrží 3-4 hodiny, na oblečení 24 a více. Moje byla vyrobená v srpnu 2012.

Ferrari Black bych se vyhnul obloukem, to je teprve čajíček. Vůně podobná sice je- samozřejmě pořádně utlumená, ale výdrž se počítá snad na minuty :nevim:

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

imperator
Učednice 181 příspěvků 14.12.14 22:12

starfighter - mam tu prave vzorku ferrari black… a vydrzi rovnako ako vedla tester boss no6 a teda cca pol hodinu… moj tester je z 2013 a z alzy bol z 2014 roku obidva rovnaka vydrz…je mozne ze v 2012 to este bola „povodna“ vona

inak preco sa oznacuje ako no.6 ? :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist