Hugo Boss Essence Femme

Dita 30.04.09 16:31

Hugo Boss Essence Femme

Ahoj, myslíte, že se tahle vůně dá koupit naslepo? A nevíte někdo, jaký je rozdíl mezi touto vůní a Hugo Boss Femme? A jestli taky není třeba ta Essence podobná nějakému jinému parfému. Třeba jako Addict 2 a Versace Bright Crystal? Díky za za pomoc. :)

Reklama

Ada 30.04.09 23:10

Essence je sytější a výraznější než Boss Femme. Addictu 2 a Bright Crystalu není moc podobná, to jsou hodně svěží vůně, Femme a Essence jsou víc květinové (s růží) a takové plnější, nejsou vhodné do opravdového horka. Jestli chceš něco podobného těmhle dvěma, tak bych spíš doporučila něco jiného, pokud chceš něco sladšího, tak spíš Femme než Essenci.

Alena 30.04.09 23:20

já kdysi měla HB Femme, líbila se mi, ale s výdrží to bylo prabídné :cry:

Dita 01.05.09 20:07

Hugo Boss Essence Femme

Díky moc za zprávy, zkusím asi tu Essence Femme. Růži mám ráda, tak by to mohlo být ok. Pokud je Femme sladší, tak bych radši tu druhou výraznější a méně sladkou. Jen ještě nevím, jestli vůni radši nemám jít očichat do parfumerky.Hezký večer. :)

Ada 01.05.09 20:12

Jestli máš možnost ji jít očichat, tak určitě běž. I když je Femme celkem dobře koupitelná naslepo.

šmoulajz 03.05.09 08:07

To je taková nekonfliktní vůně, té bych se nebála. Univerzálka.

Dita 03.05.09 19:53

Hugo Boss Essence Femme

Tak jsem vůni byla dnes očichat a ještě že jsem to udělala. Nelíbí se mi. Nevím, něco mi tam vadí. Asi právě to, že je taková univerzální, nezajímavá. Když je možnost, tak je asi fakt lepší jít vůni vyzkoušet. 8)

Albeni 11.05.09 19:29
Alena píše:
já kdysi měla HB Femme, líbila se mi, ale s výdrží to bylo prabídné :cry:

To naprosto souhlasím, vůbec nedrží.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist