Hugo Boss In Motion Orange Made For Summer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 27.06.11 18:40
Hugo Boss In Motion Orange Made For Summer

Hugo Boss In Motion Orange Made For Summer 40/90 ml EdT Hlava: passionfruit, máta Hlava: geranium Hlava: vetiver

tak táto letná limitka mi ako jedna z mála pánskych vôní vyrazila dych - hutná šťava s passionfruit hodená vidlami rovno do nosa + k tomu trochu mäty a typický pánsky základ - v živote som nevoňal ovocnejšiu pánsku vôňu (dokonca aj pánsky Sunset Heat by oproti tomuto vzal roha…)… vskutku odvaha podstrčiť toto chlapom :mrgreen:

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 27.06.11 23:02

Každopádně bezvadnej název…krátce,struč­ně,jenoduše…a zapamatovatelně :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

drobececek  28.06.11 20:53

Hurá, tak už i muži budou vonět jako limonáda!

:(

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 28.06.11 20:56

… to bude zmatených vos :mrgreen:

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 28.06.11 21:44
drobececek píše:
Hurá, tak už i muži budou vonět jako limonáda!

to by som zas nepovedal - tá máta tam robí svoje :wink: mne osobne sa tento boss páči - letná pánska vôňa sa väčšinou automaticky rovná aviváž alebo kyselka - prvé mi nereže, druhé ma už nudí…

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 29.06.11 16:12

mě přijde celkem nudná, nic zajímavého v ní necítím, prostě Boss, dle mého jeden z těch ještě horších, z papírku byl fuč snad do minuty tak to fakt koukám…

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 29.06.11 17:34

takisto v nej necítim nič zaujímavé, ale na pánsku vôňu je nezvyklá

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist