Hugo Boss Jour Pour Femme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 15.05.13 20:56
Hugo Boss Jour Pour Femme

Hugo Boss Jour Pour Femme 50/75ml EdP

lime, grapefruit blossom
freesia, lily of the valley, honeysuckle
white birch wood, creamy amber

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 15.05.13 21:00

Velice zajímavé..
:mrgreen:

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 15.05.13 21:04

Moc příjemná reklama :andel:

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1780 příspěvků 25.05.13 18:50

biela kvetinovka, limeta s konvalinkami robi zaujimavu kombinaciu, vydrzala priemerne, nic specialne

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Hlafka
Nováček 24 příspěvků 18.12.14 22:14

Koupila jsem si jen vzorek parfému a nedávno jsem ho na sebe trochu nalila před návštěvou divadla. Měla jsem trochu rýmu a nijak výrazně jsem ho necítila. Během představení a různých efektů (vypouštění kouře - efekt pekla) jsem ale cítila velmi příjemnou vůni. Říkala jsem si, že tak asi voní někdo z herců. Až doma při sundávání kabátu jsem zjistila, že jsem to tak voněla já. Parfém na mě tedy voněl víc než 3 hodiny. Pak jsem šla do sprchy. Uvažuji nad koupí plné verze, ale váhám. Jakou máte aktuální zkušenost s výdrží? Jinak zatím vyhrává LL (Elle L'aime EdP).

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 7 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist