Huitieme Art origo vzorky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 08.01.12 17:13
Huitieme Art origo vzorky

Marne jsem se snazila vykomunikovat, aby mi poslali vzorky do CR. Po asi mesici debat mi napsali, ze kvuli spatnym zkusenostem se zasilanim do CR k nam vzorky neposlou, a ze mi vyjimku neudelaji ani kdyz zaplatim vysoke postovne.

Zjistila jsem, ale, ze i kdyz neposilaji ani do UK ani do Nemecka, tak do Portugalska, kde mam bratrance posilaji :) jenze timpadem budu mit postovne dvakrat.
Sel by nekdo do hromadneho nakupu? Kdyz koupime sad vzorku vic, tak se to i s postovnym vyplati. Do Portugalska stoji postovne 15 eur, z portugalska zatim nevim, ale drazsi to snad nebude. Nevim, jak dlouho by to preposilani trvalo, takze pokud vzorky chcete, a je vam jedno za jak dlouho, pojdte do toho se mnou. :)

http://www.huitiemeartparfums.com/eau-parfum.php?…

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 08.01.12 17:14

jo a upozornuji, ze bych potrebovala penize predem. Samozrejme, az zjistim za kolik bude to postovne z portugalska zhruba, a jestli tech 15 eur plati i pri koupi vetsiho poctu sad.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 09.01.12 12:55

nikdo? 8o dyt ta cena je naprosto uzasna, 19 eur za 8 vzorku po 2ml = 1,18eur na mililitr. kdyz koupite flasku tak stoji 95eur 50ml, coz je 1,9kc za 1ml :) takze vzorky na tom jsou lip, a jeste vyzkousite vsechny. klidne muzem spojit nakup i pokud by nekdo chtel celou flasku. Nebo vite, ke se da koupit levneji?

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25884 příspěvků 09.01.12 22:30
WildOrchid píše:
Marne jsem se snazila vykomunikovat, aby mi poslali vzorky do CR. Po asi mesici debat mi napsali, ze kvuli spatnym zkusenostem se zasilanim do CR k nam vzorky neposlou, a ze mi vyjimku neudelaji ani kdyz zaplatim vysoke postovne.

Tak to jsem na ně zvědavá. V sobotu jsem jim posílala objednávku (chci jednu vůni a sadu vzorků) a dopis, kde jsem vysvětlila, že ČR sice z jakýchsi zvláštních důvodů není v seznamu zemí, do kterých posílají vzorky/vůně/cokoli, ale že to je chyba.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 09.01.12 22:36

Ako to, ja to tam v Terms and Condition vidim normalne na zozname, 25€ postovne pre max. 5 kusov…oni vam napisali, ze to neplati :think: ?

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25884 příspěvků 09.01.12 22:47

Poštovné je 15 €

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 09.01.12 22:49

Ja tam vidim toto
"The costs of shipping for a maximum of 5 articles is: 8 € for shipment to France, 15 € for Western Europe (Germany, Austria, Belgium, Denmark, Finland, Great Britain, Ireland, Italy , Luxembourg, Norway, Netherlands, Portugal, Sweden and Switzerland), 25 € for Eastern Europe (Bulgaria, Cyprus, Estonia, Hungary, Greece, Latvia, Lithuania, Malta, Poland, Czech Republic , Romania, Slovakia, Russia ) and the United States, 28 € for other countries

"

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25884 příspěvků 09.01.12 23:13

To je tam sice napsané, ale ve skutečnosti jsou to jenom písmenka. Nedrží se toho a do ČR neposílají (a těch 15 € by bylo, když bych si to nechala poslat k sousedům). Jsou i jiné cesty, ale štve mě ten model: Ukrajina jó, ČR né…

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 09.01.12 23:33

Hu, to je divne…

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 09.01.12 23:33

No, a na Slovensko by poslali?

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 11.01.12 09:29

Hlasim, ze mne poslali vsetky origo vzorky HA a k tomu aj novinky od PG. Ale celkovo mam z celej tej firmy divny pocit. Poslali mi toto vsetko nevyziadane pri hromadnej objednavke, ktoru som robila este pred Vianocami. Mala som velke problemy s platenim, nechcelo ma to cez ich stranky pustit a nakoniec sa mi podarilo presvedcit ich, aby mi umoznili bankovy prevod. A ako to dopadlo? Objednala a zaplatila som za dva kusy Tonkamande, dostala som kopec vzoriek ale Tonkamande ani jednu, aj ked v sprievodnom liste je vyznacena cela moja objednavka… som z toho zufala:-( Najhorsie je, ze teraz musim vracat babam peniaze a sama neviem, kedy ich vratia mne, a ci vobec.

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25884 příspěvků 11.01.12 10:31

Tak to je hrozná zkušenost!

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25884 příspěvků 11.01.12 10:33
domenica píše:
WildOrchid píše:
Tak to jsem na ně zvědavá. V sobotu jsem jim posílala objednávku (chci jednu vůni a sadu vzorků) a dopis, kde jsem vysvětlila, že ČR sice z jakýchsi zvláštních důvodů není v seznamu zemí, do kterých posílají vzorky/vůně/cokoli, ale že to je chyba.

Včera reagovali na můj dopis. Velmi se omlouvali, psali, že mi samozřejmě pošlou co budu chtít a kam budu chtít :D, a že odpoledne už bude možné zadat ČR jako cílovou destinaci. No, a nejde to. Tak se na ně vykašlu, na tohle nemám čas ani nervy, co jsem chtěla si opatřím jinak.

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 11.01.12 13:02

me tohle napsali na prvni mail taky. pak se nic nedelo tak jsem jim psala znova, psali ze jsou aky problemy a ze to vyresi a daji vedet. no a na posledni zpravu uz mi napsali ze proste neposlou.

janali: ale ze stranky huitieme art se nedaji objednat vzorky PG, ne? tos musela objednavat odjinud..

edit: ale uz tam CR je v seznamu ;)

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 11.01.12 13:57

Domeniko a WildOrchid, podla mna to nevzdavajte. Mne nakoniec pred chvilou napisali, ze Tonkamande mi jednu poslu a za dalsiu poslu peniaze, a tiez sa velmi ospravedlnovali. Ale inak mam take rozpacite dojmy, ktore som pripisovala svojej neznalosti francuztiny a vsetci vieme, ze Francuzi nie su dobri v anglictine… Ja som prvykrat do Parfumerie Generale pisala este pred rokom kvoli tomu, ze sa nedalo posielat na Slovensko. Najprv mi ani neodpovedali a po pol roku na dalsi mail uz zareagovali s tym, ze Slovensko pridaju. Tak som si jeden flakon objednala a po pozitivnych skusenostiach som sa rozhodla zorganizovat hromadny nakup. Uprostred akcie som cirou nahodou, pri hrani sa s virtualnym kosikom nahodou zistila, ze tam slovensko znova nie je, pisala som im, tak toto napravili a to bleskovo. Ale zato im zlyhal system pri platbe. Hrozne ma to prekvapuje, lebo by som nepovedala, ze prave oni budu neseriozna firma. Jo a vlastne este raz upozornujem, ze hovorim o Parfumerie Generale, ale v podstate to je zhruba jedno a to iste… Ja viem, nemala by som to hadzat do jedneho vreca… Ale nejako mi nedalo rano sa nepostazov at, ked som si vsimla, ze aj vy mate problemy s HA. Mrzi ma to velmi…

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist