Humorné kosmetické situace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 11.08.10 02:37
Humorné kosmetické situace

Jdu si to dneska tak po Andělu na Smíchově, mířím domů a volá mi vyděšený manžel. Cosi mi vyprávěl a z čehosi byl vyděšený. A jak tak jdu poté ulici, řvu docela nepokrytě smíchy, slzy mi tečou po tvářích a ničí makeup, už nemohu ani jít jak kvílím smíchy, všechno mě bolí, všichni na mě zírají a já, jindy pouze decentně se usmějící ženská, se neovládám a měním ve vyjícího se smíchovského blázna. K domovním dveřím docházím totálně vyčerpaná, s rozmazanýma očima a namoženými břišními svaly.

Totiž: ráno jsem experimentovala a do misky dala tělové mléko a přidala několik střiků mého oblíbeného Original Santal od Creed ve snaze vyrobit si z domácích zdrojů patřičně vonící tělové mléko, které by doplnilo vůni. Směs jsem našlehala, vyzkoušela a povedlo se. Pak jsem vyrazila do města. A domů se mezitím přiřítil hladový a vyčerpaný manžel. Otevřel lednici, kde jako obvykle nic nenašel, a tu mu padl zrak na hmotu v misce na kuchyňské lince. Pomyslel si prý něco v tom smyslu, že jsem tak hodná a vyrobila mu pomazánku, vyzbrojil se polévkovou lžicí, domnělou pomazánku hluboce nabral, nepřičichl a rovnou polykal. V tu chvíli prý pochopil, že je zle. A protože já experimentuji pořád a se vším, neměl tušení, jestli v tom není Savo, louh nebo jiné pochutiny. Začalo se mu svírat hrdlo a jal se rychle přemýšlet co dělat. Pokusil se vyvolat zvracení, což se mu prý nepovedlo i když spolkl skoro celou násadu od měchačky. Vyřítil se ven koupit si mléko, které louh neutralizuje. A mezitím mi telefonoval a můj mobil byl … vypnutý. Když jsem konečně telefon vzala, sípal zoufale a kvičel, co že to vlastně spolkl. Když jsem mu vysvětlila, že kyanid to nebyl, dokonce ani louh, jen nevinný krém s parfémem tak se uklidnil a vše mi barvitě vylíčil.

Doma jsme se z posledních sil zasmáli společně. Směs jsem dala i s nádobkou do koupelny se slovy: „A už mi to prosím tě neujídej, mám toho málo.“ Sladce vonícím dechem zašeptal: „Tak to tu nenechávej, když jsem hladový, sežeru cokoli stejně jako náš pes.“

Nenapadlo by mě co se dá s vůní zažít. :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Hanka
Učednice 98 příspěvků 11.08.10 11:24

Tvůj příspěvek jsem v práci musela číst s přestávkama na " uklidnění", jinak bych se taky neudržela a smála se na celé kolo :lol: :lol: :lol:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 17 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 40 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 11.08.10 11:27

Srandovní historka :mrgreen: . Asi bych taky dostala záchvat.. Stačilo mi, když si můj milý jednou omylem vyčistil zuby krémem na ruce.. Teda - vydržel to asi 2 vteřiny :mrgreen: .

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 11.08.10 11:35

No tak to je super, já když si doma vyrábím masky na vlasy (smetana, žloutek, nějaký olej, třeba mandlový) tak to taky našlehám, vypadá to lákavě a radši předem všechny upozorňuju, že tohle opravdu NENÍ k jídlu! Mám totiž 2 kluky, skoro dospělé, a ti snědí všechno, na co narazí…
Jinak jsem si vzpomněla na jednu příhodu z mládí: za hluboké totality tady moc kosmetiky nebylo a pokud jsme něco sehnali, bylo to většinou polské, maďarské nebo ruské. Maďarštinu neovládám, moje kamarádka ji rovněž neovládala a tak jsme si - nic netušíc - mazaly na obličej krém na ztvrdlé paty…A pochvalovaly jsme si, jak to krásně voní a vůbec, jak nám to pomohlo s pubertálníma pupínkama.
Jo, a taky jsem si jednou málem vyčistila zuby holicím krémem BARBUS - taky za hluboké totality…Ani nevím, jestli se tahle věc ještě vyrábí, ale pěnil fakt dobře.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 11.08.10 11:37

:lol: .....můj chlap taky sežere co najde, naštěstí já takové lektvary nemíchám .. i když možná se po tomto příspěvku nechám i k něčemu svést :wink:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 11.08.10 11:43

Když o tom tak přemýšlím, to je dobrej nápad, přidat k tělovému mléku pár kapek parfému - opravdu to funguje? Kolik tam toho je potřeba? Mě totiž většinou připadá kosmetika k parfémům moc drahá, nechce se mi kupovat třeba mléko s vůní IN BLACK za 700…

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 11.08.10 11:55

taky se mi to zdá jako dobrý nápad, …sakra asi si umíchám tělové mléko Allure :whistle: …akorát to chce asi nějaké mlíčko bez vůně :conf: …sendy, máš nějaký tip?

danda1
Znalkyně 297 příspěvků 11.08.10 12:34

Já bych zkusila nějaké mléko pro citlivou pokožku, bývá na nich i přímo psáno, že jsou neparfemované… (otázka je, když se koupí nějaké to „lepší“ v lékárně, tak jestli člověk vůbec ušetří :conf: )

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 11.08.10 12:44
Slimek píše:
taky se mi to zdá jako dobrý nápad, …sakra asi si umíchám tělové mléko Allure :whistle: …akorát to chce asi nějaké mlíčko bez vůně :conf: …sendy, máš nějaký tip?

Třeba toto: http://www.nobilis.cz/index.php?… … ail&id=445

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 11.08.10 12:51

super, to je boží…zkusím to :) …akorát pak asi nebudu šlehat a chladit v lednici :lol:

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 11.08.10 12:52

Připomnělo mi to Amelii z Montmartre. :D

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 11.08.10 13:59
Slimek píše:

já používám ABENA Skincare - tělové mléko bez parfému 500ml, dám do misky, postupně zašlehávám vůni. A je to fajn, funguje to. :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 11.08.10 14:21

díky :P ..určitě to vyzkouším …asi hned dneska, nemůžu se dočkat až se tím výtvorem pak celá napatlám :D …no a možná, že si jich nadělám i víc různých :idea: : ..akorát nevím, v čem to budu skadovat, aby to náhodou nevyprchalo :conf: … :speechless:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 11.08.10 14:25

Tak si pokaždé namíchej dávku na jedno natření :conf: .

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 11.08.10 14:28
Sendy píše:
Slimek píše:
já používám ABENA Skincare - tělové mléko bez parfému 500ml, dám do misky, postupně zašlehávám vůni. A je to fajn, funguje to. :lol:

A kolik té vůně tam dáváš?

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist