Hydratace pleti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gileis
Nevyléčitelná závislačka 1111 příspěvků 06.01.13 13:34
Hydratace pleti

Takové téma jsem tu nenašla - máme tu téma suchá pleť, ale jak bojujete s pletí dehydratovanou, nebo jak a čím hydrataci pleti udržujete?

Dostatečný pitný režim - ano, ale především by mě zajímaly krémy a další péče, které používáte a třeba byste dál doporučily. Děkuji! :kytka:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

eleonen
Parfémová maniačka 835 příspěvků 06.01.13 15:38

Já jsem koupila La Chévre Hydratační pleťové sérum a jsem docela spokojená. Hned se vstřabá a plet je hebká.Cena je také příjemná. Ovšem ted na zimu moc nepoužívám. Mráz a hydratační výrobky mi nejdou moc dohromady. To si musím vystačit s mandlovým krémem.

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 06.01.13 15:41

Také by mě zajímalo. Párkrát jsem měla nějaké to sérum, třeba od YR a nic jsem nepozorovala. Prý je dobrá vazelína či bambucké na noc. Nehydratuje, ale zadrží vodu v kůži.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Gileis
Nevyléčitelná závislačka 1111 příspěvků 06.01.13 15:52

Já stále hledám. Z běžné drogérie nic co by mě zaujalo, teď zkouším nějaké výrobky z lékárny:
Bioderma Sensibio Legére - jak kdybych nepoužívala nic, což se bohužel týkalo i pocitu těsně po nanesení krému :(
Eucerin Aquaporin Active s UV- hydrataci mu upřít nemůžu, ale na pleti mi byl dlouho po nanesení nepříjemný, takový ulepený pocit, jak kdyb y se hůře vstřebával. Kamarádka mi doporučovala verzi bez UV, ale nemám zatím vyzkoušeno. :?:
Momentálně mám A-derma Créme de Soin - hutný, nemastná textura, vynikajicí na zklidnění, můžu i na ven - teď do zimy, vůně nic moc, ale hydratace nevalná :? Prostě mi chybí pocit vláčné, hebké pleti, zdravě vypadající, spokojené :D

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Tassia
sv. Parfema z Kecálburgu 3507 příspěvků 06.01.13 16:29

Zatiaľ som nič lepšie nenašla, ale skúsila som dosť.
http://www.parfemy-elnino.sk/…ex-7663.html
Krém obsahuje asi 90% vody, hneď vsiakne, ak niekto potrebuje ešte ďalši výživný krém, môže použiť. Používam roky (20) a už aj moja dcéra si ho kúpila a je nadšená, že má pleť lepšiu. :palec: pritom ja mám suchú pleť a ona zniešanú.

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

indulona
Učednice 90 příspěvků 06.01.13 21:33

Tak já bych na hydrataci rozhodně doporučila Vichy Aqualia Thermal Light (vím, že značka Vichy má zaryté odpůrkyně, ale tento krém na moji citlovou dehydratovanou pleť působil jako závlaha) a potom Bioderma Hydrabio sérum, ale krém Hydrabio Light za mě nedoporučuji, je to předražený slabý průměr. Teď chci zkusit Biotherm noční hydratační gel - ale nevím, ta cena mě odrazuje i přes velmi pozitivní recenze, máte někdo zkušenosti?

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Tassia
sv. Parfema z Kecálburgu 3507 příspěvků 06.01.13 22:00

Vichy Aqualia som mala, pre mňa nevhodná, krém nevsiakol.

Příspěvek upraven 30.07.14 v 12:37

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 06.01.13 22:16

Maska Clarins Hydraquench a serum Bi/phase… odporucam

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

lenilu
Znalkyně 285 příspěvků 06.01.13 22:20

Já můžu doporučit Hydrogel z Justu… luxusní záležitost :-) Lehounký, voňavý, super. :srdce:

Na poličce 38 parfémů 2 miniatury 15 odstřiků 74 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Insolence
Parfémová maniačka 696 příspěvků 06.01.13 22:29

Mně se zdá, že ze všeho, co jsem vyzkoušela, mám nejlépe hydratovanou pleť po obličejových olejích.

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 07.01.13 10:54
@Gileis píše:

Eucerin Aquaporin Active s UV- hydrataci mu upřít nemůžu, ale na pleti mi byl dlouho po nanesení nepříjemný, takový ulepený pocit, jak kdyb y se hůře vstřebával. Kamarádka mi doporučovala verzi bez UV, ale nemám zatím vyzkoušeno. :?:

jo, ten bez UV je lepší, bez té ulepenosti :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lila
Nevyléčitelná závislačka 1841 příspěvků 07.01.13 11:00

Vše, s kyselinou hyaluronovou ve složení!!! Nejlépe nanášet po sprše, vaně, kdy je pleť nacucaná vodou, protože právě hyaluron kyselina na sebe vodu váže, tím vypíná pleť. Po aplikaci krému (počkat, až se vstřebá) je ještě vhodná přes obličej sprška vodou minerální.

Příspěvek upraven 07.01.13 v 17:40

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

sarinenka  07.01.13 14:25

Mně také už roky nejlépe hydratují oleje - jak na obličej, tak na tělo.

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 07.01.13 16:07

@sarinenka @Insolence Prosím o info, které používáte, resp. který je váš nejoblíbenější?

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Insolence
Parfémová maniačka 696 příspěvků 07.01.13 17:29

@naja1
Mám jen od Saloos, momentálně granátové jablko a rosalina (granátové jablko nemůžu dávat blízko očí, dělá mi to nějakou neplechu, ale karité mi nevadí).

Spoustu užitečných rad čerpám v této diskuzi - http://www.arome.cz/…saloos-1972/

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist