Hypmotic Poison a Organza nedrží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ilza
Nováček 24 příspěvků 07.03.14 15:17
Hypmotic Poison a Organza nedrží

Prosím o radu. Myslela jsem, že tyhle parfémy se budou typově ke mně hodit a budou dobře držet, ale vůbec na mně nedrží. To už i Noa nebo Pleasures držely lépe. Jak je to možné? Mně se květinové vůně líbí, ale kolegyně mi říkají, že se ke mně moc nehodí. Jsem spíše takový „jižanský“ typ a kouřím, byť lehké a jemné cigarety. Tak teď nevím, na jaké vůně se zaměřit. Mám ještě First, ale nelíbí se mi moc…připadá mi moc mýdlový a trochu pánský. Také mám Safari, ta trochu drží, ale také z ní nejsem úplně nadšená. Držela na mně dobře Sun, ale chtěla bych změnu.....díky za radu.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 14 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 07.03.14 15:23

@Ilza

Podobných nešťastnic je víc - kdysi se tady jedno vlákno objevilo a jsou v něm i tipy, kam vůni nanášet, když na kůži vůně nedrží.

http://www.arome.cz/…o-nic-46973/

Zkus se tím nějak prokousat....­...další možností je začít hledat , pátrat a zkoušet, dokud nenajdeš vůni která se ti bude líbit a bude na tobě i držet.

A nebo zkusit tzv. vrstvení vůní: sprcháč+tělové mléko+vůně (což ale jde pouze tam, kde se k vůni vyrábí celá parfémovaná řada kosmetiky).

A vítej na Arome. :kytka:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Unseen  07.03.14 15:43
Když se ti květinové vůně líbí, tak se je nos. Na kolegyně nedej. ;) Mně zase říkají, že ke mně by šlo „něco lehčího a jemnějšího“. V květinovkách se moc nevyznám, ale líbí se mi Rochas Femme a Sisley Eau du Soir, obě elegantní ovcně - květinové chypre. :)
@Ilza píše:
Mně se květinové vůně líbí, ale kolegyně mi říkají, že se ke mně moc nehodí. Jsem spíše takový „jižanský“ typ a kouřím, byť lehké a jemné cigarety.

Ilza
Nováček 24 příspěvků 07.03.14 16:07

Díky moc.

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1190 příspěvků 08.03.14 06:36

je to zvláštne, Hypnotic POison má vysokú siláž a trvanlivosť. Možnosť tu je, že máš veľmi suchú pokožku. Ja som si naniesla HP Elixir na zápästie (min. množstvo) a cítila som ju aj na druhý deň a to aj po osprchovaní.

Btw, je to originál???

Na poličce 47 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ilza
Nováček 24 příspěvků 08.03.14 09:32

Organzu jsem si koupila jako originál, ale když moc nedržela, tak jsem HP raději opakovaně testovala v parfumériích. HP Elixír je silnější ?
Je fakt, že mám na rukou sušší pokožku.

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21131 příspěvků 08.03.14 09:34

@Ilza
Mám suchou pokožku.
Hypnotic Póó však na mně kupodivu držel.
Obrácený problém jsem vysondoval u pánského RL Safarííííí.

Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1190 příspěvků 08.03.14 10:27

Elixír je diabolsky silný

Na poličce 47 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ilza
Nováček 24 příspěvků 12.03.14 16:07

Tak jsem si pořídila v Sephoře Hypnotic v tom jejich malém balení a dala ráno několik střiků. Po dvou hodinách jsem necítila nic, ale kolegyně ano a chválila. Tak je to možná o mém čichu…Když jsem ovšem používala YR Tendre Jasmine, tak jsem ho cítila až moc. Taky cítím Musc El Body. Jenže…v práci máme kuřárnu, asi rarita, asi díky hodně psychicky náročné profesi. A když jsem vylezla z té kuřárny a vetřela si do vlasů trochu El Body, tak to byl neuvěřitelný zápach. Moje vlasy odjakživa vše nasáknou ve velkém…hlavně pachy z jídla a těch cigaret.
Hledám teplou, ženskou vůni, sladkou přiměřeně, trochu rafinovanou…a hlavně aby držela a já ji cítila ( v tom mi ovšem neporadíte ). Kdyby vás něco napadlo, budu moc ráda.

Ilza
Nováček 24 příspěvků 13.03.14 08:34

Tak ten můj minulý příspěvěk by byl spíše na nové téma…něco jako „poraďte vůni“.
Nicméně k Hypnoticu. Zjistila jsem, že ho krásně cítím v teple. A je nádherný…zbytek odstřiku nechám na testování v létě.

barbucha  13.03.14 09:16

@Ilza
Pro kuřáky (samozřejmě nejen pro ně) se může osvědčit Shalimar, resp. i jeho další „odnože“ (Shalimar Parfum Initial, Initial L´Eau atd.) - jeho kouřovej začátek se pak s nositelkou tolik netluče ;) Výdrž musíš vyzkoušet sama, obecně je velmi dobrá… a v teple se brzo dočkáš i pěkný vanilky.

Vinavata
Nevyléčitelná závislačka 1021 příspěvků 13.03.14 09:21

@Ilza

Hypnotic Poison není vůně, která jde vyloženě do prostoru, aspoň tedy na mě. Většinou se pěkně usadí, vanilka a mandle tak nějak zesametovatí a zjihnou, vůně se mnou splyne, jde tam, kam jdu já, ale nejde metr před a metr za mnou. V zakouřeném prostředí věřím, že to brzy vzdá.

Na poličce 107 parfémů 44 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Ilza
Nováček 24 příspěvků 14.03.14 14:11

Díky. Zajímalo by mě, který z těch Shalimarů je nejméně sladký. Já jsem měla jeden v odstřiku, ale nevím který. Asi ten klasický. Moc krásný, ale na mně hodně sladký.

barbucha  14.03.14 15:49

@Ilza
Těžko říct, ona ta sladká vanilka je v každým :think: Ale možná nejmíň sladkej mi připadal klasickej Shalimar v koncentraci EDT, tam se mi zdá, že je aspoň víc citrusů.

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 14.03.14 17:22

@barbucha Já zírám, ty jsi vzala znovu na milost Shalimar Parfum Initial 8o ?

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist