Hypnotic Poison

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Henri
sv. Parfema z Kecálburgu 2849 příspěvků 18.02.12 08:36
Hypnotic Poison

http://ostatni.bazos.cz/…celofanu.php

Jak se vám zdá tento Hypnotic? Já to vůbec nepoznám, mám v těch xxx verzích pěknej hokej, možná podle flakonku, ale podle krabičky už vůbec. Cena podezřele nízká…Co vy na to?

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Aňour
Znalkyně 278 příspěvků 19.02.12 18:27

Nanejvýš podezřelý. Navíc slečna inzerentka o vůni píše, že je „sofistická“, tak jí napiš, jestlipak má s těmi řeckými mysliteli něco společnýho :mrgreen: Pak se možná ukáže, jak moc je seriózní.

Na poličce 10 parfémů 6 miniatur 8 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Henri
sv. Parfema z Kecálburgu 2849 příspěvků 20.02.12 08:49

Jo, to mě taky pobavilo, nakonec po sérii fotek a její neschopnosti najít na krabičce vyražené výrobní číslo, které tam evidentně nebylo + po velice divné slohové práci, coby odpovědi na moji otázku ohledně originality (např. že originál mi nezaručí ani v kamenné prodejně a je to vlastně otázka psychologická :) - překládám po ní do normální řeči, protože psala jako pako. Nakonec jen uhýbala, neustále měnila verze, takže jsem šťastná, že jsem do toho nakonec nešla.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Aňour
Znalkyně 278 příspěvků 20.02.12 13:55

Jé, tak to je dobře, žes vyvázla. Pravda, oni ti podvratní živlové se většinou prozradí slohem nebo nějakou perličkou :)

Na poličce 10 parfémů 6 miniatur 8 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist