Iceberg Effusion Woman a Twice - poznáte ich?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 03.03.08 11:17

Na Cheapsmells majú tieto vôňe za veľmi dobré ceny, recenzii je však na ne na internete žalostne málo, aby som ich vedela niekam zaradiť a tým pádom mala o nich nejakú predstavu. Ani tu na nich recenzia nie je žiadna, tak by som chcela porosiť tých, čo ich majú, mali, prípadne niekedy ovoňali, aby sa pokúsili k nim nejako vyjadriť, prípadne ich opísať a pod.

Za každý názor budem veľmi vďačná. :)

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 03.03.08 11:56

Mám Twice - je to jemná, nevtíravá vůně, složení : h. - konvalinka, vodní ovoce, broskev, aldehydy, aksamitník,

• srdce : gardénie, růže, jasmín, kosatec, základ: pižmo, santal, ambra, med.

Podle složení by měla být sladká, ale není, vnímám ji jako květinovou směs, kde žádná nepřebíjí ostatní, není pronikavá ani obtěžující.
Začátek je jemná broskev a nevím sice, co je vodní ovoce, ale ten pocit čisté vody tam je.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 03.03.08 12:13

Janas

Srdečné dík, podľa tvojho opisu by som ju celkom brala, v zložení som sa obávala tej gardénie a ľalie, sú to trochu ťažšie kalibry, ktoré ja celkom nemusím. Nemám rada vyslovene čisto kvetinové vôňe.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 03.03.08 14:15

Jako bych viděla sebe před rokem ;) Taky jsem přemýšlela nad těmahle dvěma. Twice jsem naštěstí mohla očichat, pro někoho je určitě úžasná, ale na mé kůži se všechny květiny zvláštně rozleží, ale kdybych ji měla, nevyhodila bych ji. Ale to máš se všema vůněma, na každém se rozvoní jinak, na x lidech může stejná vůně smrdět a zrovna na tobě bude vonět božsky :) a naopak. Iceberg jsem nezkoušela, prý má malou výdrž, ale i to je individuální. Přeji voňavé dny ;)

P.S.
Takže jsem ti vlastně neporadila nic jiného než, vyzkoušet nebo koupit naslepo a doufat, že to vyjde :P

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 03.03.08 14:51

mám ešte trošku Twice, je to veľmi ženská, jemná vôňa, evokuje čistotu a nevinnosť, asi je už veľmi nebudeš mať možnosť ovoňať v shope, ale veľmi podobná Twice je XS pour Elle od Paca Rabanneho

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 03.03.08 17:09

Mám Twice, na mě voní hodně intenzivně, neoznačila bych ji za jemnou. Byla snad jediná, která na mě držela v extrémních vedrech. Zrovna na mé kůži je to tedy intenzívní držák.

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 03.03.08 17:38
Mirka píše:
Mám Twice, na mě voní hodně intenzivně, neoznačila bych ji za jemnou. Byla snad jediná, která na mě držela v extrémních vedrech. Zrovna na mé kůži je to tedy intenzívní držák.

Vonia intenzívne po čom ? Ovocne ? Kvetinovo ? Ktorá zložka hrá v nej prim ? Nie je bolehlav ?

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 03.03.08 21:14

Asi opravdu na každém voní jinak. Pro mě je to nenápadná vůně, bolehlav ani náhodou. A moc na mě nedrží - tak 3 hodiny. Jsem zvyklá na silnější kalibr - třeba Safari.
Ty květiny v ní nejsou pronikavé, ale jemné, chvilku je jemně cítit broskev.
Jestli chceš, tak ti klidně pošlu vzorek, ať se nesekneš naslepo. Ono se to podle uvedeného složení nedá dopředu poznat jaké je to doopravdy. Ale myslím, že tahle vůně nemůže nikoho znechutit.
Já jsem si myslela, že by se mi mohla líbit Timbuktu (podle složení), ale ještě že jsem ji očuchala! Pro mě by to byla hrůza a to si libuju v „divných“ vůních.
PS. máš krásný obrázek pod nickem!Máš takovou kočku?

Arome Adela
Učednice 50 příspěvků 03.03.08 21:17

Mě bylo osobně z Twice špatně a jsem ráda, že jsem se ho rychle zbavila, to asi proto, že mi připomněl Halloween a ještě k tomu jakoby zkažený Halloween a z toho mě pěkně bolí hlava :(

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 03.03.08 21:42

Je to kytkovka, hodně harmonická, nejvíc jsou asi cítit bílé květiny. Jak se zdá i z ohlasů, asi reaguje hodně individuálně. Na mě obecně kytky hodně drží, a velmi výrazně voní. Občas si koupím vůni, která se mi moc líbí, pořád se mi líbí, ale obtěžuje mě svojí intenzitou, když ji nosím- třeba Miracle.
Twice na mě hodně dobře drží, ale bolehlav to pro mě není. Mě se líbil hned, když ho začali vyrábět, ale tehdy jsem ně něj neměla …

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 04.03.08 10:23

Janas

Nemám takú nádhernú mačičku, len po nej veľmi túžim a dúfam, že raz budem mať. Sú pomerne drahé, ale ked ja si niečo vezmem do hlavy…:)

Ešte uvidím, či tú kúpu risknem, možno sa mi podarí ich niekde vyskúšať.

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.03.08 21:10
Trillian píše:
Janas

Nemám takú nádhernú mačičku, len po nej veľmi túžim a dúfam, že raz budem mať. Sú pomerne drahé, ale ked ja si niečo vezmem do hlavy…:)

Ešte uvidím, či tú kúpu risknem, možno sa mi podarí ich niekde vyskúšať.

Neváhej a pořiď si ji (tu kočku), je to úžasné zvíře! Kamarádka má tu samou a je pohodová, strašně milá a krásná.

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 06.03.08 08:18

podobne ako Iceberg Twice a mi vonia Laura Biagiotti Aqua Di Roma

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 06.03.08 11:00
PetraSK píše:
podobne ako Iceberg Twice a mi vonia Laura Biagiotti Aqua Di Roma

Díky, pôjdem ovoňať. :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist