Iceberg Homme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineArome bublinka
Učednice 179 příspěvků 17.05.09 19:55
Iceberg Homme

Znáte někdo vůně Iceberg? Zaujal mě podle popisu Iceberg Homme, sháním něco pro 29-letého bráchu.

Líbí se mu spíš mainstreamové vůně typu Hugo Boss. Nechtěl by asi něco příliš kořeněného spíš nějakou svěží nekonfliktní vůničku, co alespoň 2-3 hoďky vydrží. Mě se ale moc nechce mu toho Bosse kupovat, nějak ho nemám ráda…

Poradíte nějakou vůničku do 800,–?

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

namak
Učednice 33 příspěvků 18.05.09 21:31

PROSÍM, Bosse NE :evil: - můj odpor k jeho „parfémům“ je stejně velký jako k oblečení od Kenvelo. Do CZK 800? Co takhle Bvlgari? Třeba jen BVL Notte, nebo nedávno jsem dostal jako „super dar“ :lol: Tonino Lamborghini Mitico Eau de toilette… a není to špatné, i když… jinak opět musím protlačovat Gucciho II - tu vůni prostě můžu… (i okolí :wink: ) Každopádně jako vždy dodávám: elnino.cz to jistí :idea:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 18.05.09 21:47

ten názor na Iceberg by mě taky zajímal, jestli tu s ním někdo máte zkušenost, prosím vyjádřete se :roll: :)

co se Bosse týče, taky ho nijak zvlášť nemusím… výjimkou je Baldessarini a původní Boss no.1 8)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 18.05.09 21:57

Chlapi, vy byste měli víc přispívat :wink: Přehled máte oba, svůj vlastní vytříbený vkus také a přitom pořád status nováčka a učedníka :P Navíc jsem si jistá, že váš náhled by rozhodně zajímal víc lidí - jak říkám, má to něco do sebe!
Případně nějaké komplexní recenzičky by nebyly od věci… :)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 18.05.09 22:12
verunka2201 píše:
Chlapi, vy byste měli víc přispívat :wink: Přehled máte oba, svůj vlastní vytříbený vkus také a přitom pořád status nováčka a učedníka :P Navíc jsem si jistá, že váš náhled by rozhodně zajímal víc lidí - jak říkám, má to něco do sebe!
Případně nějaké komplexní recenzičky by nebyly od věci… :)

no já nejsem proti, občas z nouze vlezu i do dámské sekce :D :wink:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 18.05.09 22:13

To je naprosto v pořádku! 8)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Uživatel je onlineArome bublinka
Učednice 179 příspěvků 19.05.09 09:36

Díky moc za typy!

BLV Notte Homme mám doma tester (ale brácha by se myslím neurazil, že to nemá víčko a hezkou krabičku, hlavně když to stříká). Dávala jsem mu od ní vzoreček + ještě vzorečky Hermes Mediteranee a Concentree d´Orange Verte a Y.S.L. M7 Fresh.

Všechny lahvičky otevřel a očichal tyčinku s tím, že na takový hodně letmý počich ho zaujala jen ta Notte. Tak uvidím jak se vyjádří po aplikaci vůniček na kůži, byla bych nejradši, kdyby si vybral z parfémků, co už mám a nemusela tak nic dalšího přikupovat…

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist