Ikonka oblíbených

chavah 11.10.09 12:29

ikonka oblíbených

je to asi grafická rozežranost, ale - mám pochopitelně Arome v oblíbených a moc by se mi líbilo, kdyby měl odkaz nějaký hezký obrázek.Ado - šlo by ? nevím, zda jsem se vyjádřila srozumitelně. Třeba : letecké forum má letadélko.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Mitzi 30.10.09 21:45

Taky se připojuji k prosbičce :wink: Díky :D

Ada 30.10.09 22:38

Neboli favicon :) Mělo by to být jednoduché. Ale jakou udělat, aby Arome vystihovala? Třeba flakonek s balonkem? Nebo flakonek konkrétní vůně?

Tana1112 30.10.09 22:41
Elvira píše:
Sacré!

souhlasím :-)

derad 30.10.09 23:19

flakonek nebo květ mají všechny pičifukweby. co stylizované A nebo ô v barvách jako má hlavička webu?

pokud to bude flakon, tak hlasuju pro ten z hlavičky, co vypadá jako granát .............­.............­............

Vera 30.10.09 23:29

derade, tvůj nápad je logický, proč vymýšlet, vymyšlené

domenica 30.10.09 23:40
derad píše:
flakonek nebo květ mají všechny pičifukweby. co stylizované A nebo ô v barvách jako má hlavička webu?
pokud to bude flakon, tak hlasuju pro ten z hlavičky, co vypadá jako granát .............­.............­............

Ten druhý vypadá jako GUET APENS :wink:

Mitzi 31.10.09 00:07

Ado, mně by se líbila Tvoje ikonka, to mi prostě sedí nejlíp,
i když A taky beru :D

Mitzi 31.10.09 00:14
domenica píše:
derad píše:
Ten druhý vypadá jako GUET APENS :wink:

Taky mě napadlo :) Ten bych strašně moc chtěla jednou aspoň pohladit…

Elvira 31.10.09 10:02
Mitzi píše:
Ado, mně by se líbila Tvoje ikonka, to mi prostě sedí nejlíp,
i když A taky beru :D

Taky jsem myslela ten Adin Sacré. Však Ada to nějak vymyslí. :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist