Ikonky, prezyvky a avatary

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 21.03.08 19:04

Obcas v debate vyskoci otazka o ikonke inej clenky, komentar o tom, ake asi sme v realite, alebo ako si predstavujeme niektoru clenku, mna niekedy zaujima vyznam alebo povod prezyvok…
Nicky ako macska alebo moajli… A dnes som rozmyslala, co je na Zdensynej ikonke…

To vsetko by sme mohli preberat v tejto teme. Co poviete?

Aby som zacala, tak moja ikonka je flakon Apres L`Ondee v parfumovej koncentracii.
Meno „benvenuta“ mi zarezonovalo uz davno, ked som citala o zivote mojho oblubeneho basnika R.M.Rilkeho, ktory si dopisoval s klaviristkou Magdou von Hattinberg a dal jej prezyvku „Benvenuta“. S nim by som si rada vymenila par listov (ale radsej sa vyhla osudu, ktory potom „postihol“ aj Magdu, totiz stat sa Rilkovou milenkou - ziadna vyhra, podla mna). Zacala som ten nick pouzivat uz pred par rokmi a na vsetkych parfumovych forach, blogoch atd. som benvenuta. To meno ma aj istu podobnost s mojim pravym menom.

No a istu predstavu o mne da tento avatar: http://i42.photobucket.com/albums/e347/ … 2967-6.jpg

alebo tento alebo tento

Je to zo stranky http://www.meez.com/.

Keby sa vam chcelo, zajdite si tam a urobte si svoj vlastny obrazok. Je to celkom dobra zabava. Ja si na internete lepsie pamatam ludi, ak im mozem dat nejaku virtualnu tvar…

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 21.03.08 19:26

mně tvůj nick připomněl Benvenuta Celliniho, takže jsem v tobě očekávala milovnici umění a Itálie obzvlášť. Estétku, jemnou, spíše tichou intelektuálku…

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 21.03.08 19:40
berush píše:
mně tvůj nick připomněl Benvenuta Celliniho, takže jsem v tobě očekávala milovnici umění a Itálie obzvlášť. Estétku, jemnou, spíše tichou intelektuálku…

To ja som (teda neviem, ci som az taka „jemna“), moje stredne meno je „Knihomolka“.
Za to mozu nasi, doma sme vzdy mali hromady knih, a hlavne vela aj vzacnych knih o umeni. Moja mama ma (aj zbytok rodiny) vzdy vlacila po starych kostoloch a inych stavbach vsade kam sme prisli a zakladne architektonicke styly som ovladala uz v utlom veku.
Cellini je asi najznamejsi nositel toho mena, ale je to aj dievcenske meno, v Taliansku bezne pouzivane. Tusim zila aj sv. Benvenuta.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.03.08 19:43

Mně se líbí, že se většina členek chytila náznaku a dala si do ikonek své oblíbené parfémy, vypadá to hezky :)

Já nemám moc co povídat… na ikonce je můj momentální oblíbenec a přezdívka je zkrácenina mého skutečného jména. Většinou nevymýšlím nic moc krkolomného.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 21.03.08 19:53

Mám to podobně, avatar znázorňuje mou oblíbenou vůni. Nejdřív jsem sem dala fotku svého obličeje, ale pak mi to přišlo trochu hloupé, tak jsem se „vymazala“ :) Klubko mi říkal jeden dobrý kamarád, tedy říkal mi „klubíčko“, přezdívka vznikla náhodou, nemá nic společného s mým vzhledem nebo něco podobného :-), ale ujala se a začalo mi tak říkat čím dál víc mých kamarádů. Takže Klubko :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 21.03.08 20:20

Avatar si musím přidat, Ronna je z jednoho britského seriálu, ale ona je Rona, ten seriál jsem sledovala jen zběžně, ta postava je celkem bláznivá ženská, se kterou nemám nic společného, jen mě to jméno napadlo, když jsem se registrovala jinde. Ale na jiných fórech používám ještě asi dvě přezdívky.

Benvenuto, s těmi dopisy jsi mi připomněla, že jsem včera nad knížkou přemýšlela nad něčím podobným. Internet a blogy jsou úžasný vynález a bylo by skvělé, kdyby některý můj oblíbený spisovatel měl blog a tam bych se ho mohla zeptat na cokoliv. Jenže čtu většinou knížky autorů, co už nežijí.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 21.03.08 20:27

Já taky přezdívku nemám, je to mé jméno bez háčku a ikonku jsem našla na Googlu. Podobu rozhodně nehledejte, dlouhé vlasy jsem ostříhala ve čtrnácti a i ten pel mládí dávno setřel čas ;) ale moc se mi líbilo, jak labužnicky si vychutnává vůni… Ale přece jen si v něčem podobné jsme a to v tom, jak mohutný proud vůně na sebe stříká, no celá já :P

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 21.03.08 20:27

Ronna, vazne, chod na meez.com a skus si urobit obrazok, nech mame nejaku predstavu… ja som zvedava. Na vas vsetky!

Avatar sa da urobit aj tu: http://illustmaker.abi-station.com/index_en.shtml

Klubko je take mile slovicko :)

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 21.03.08 20:38

Tak tady budu rychle hotová. Jmenuju se doopravdy Irena a ikonku nemám proto, že všechny věci, které vyžadují nějakou technickou iniciaci, odkládám tak dlouho, dokud ve skupině odolávajících nezůstávám osamělá v obklíčení důchodců nad osmdesát let. Mobilní telefon jsem si pořídila teprve před pěti lety (možná i před čtyřmi), a to adopcí siroty, co zbyla po mé technicky dokonale zdatné matce. A tento starý, ojetý model Toshiby jsem odložila teprve minulý měsíc, když baterie vypovídala službu po každém telefonátu delším než 10 sekund. Asi před třemi lety jsem jej vytáhla v lyonském metru a takový arabský hošík v pseudo-adidaskách mi říká: „No tak ten je fakt hnusnej.“ Ale musím říct, že podobně vyjevení z něj byli i taktnější lidi a v tom šoku z návratu do pravěku mě občas počastovali vtipnými narážkami. No, schovala jsem si ho. Jednou ho prodám jako retro kus a za ty prachy si koupím auto. Šlapací. Protože nemám řidičák.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 21.03.08 20:44

Benvenuto, znáš Deviant Art?
To je stránka, kde lidé umísťují tuny avatarů, posterů atd. co vytvořili, jsou tam často nádherné věci, když budeš mít čas, tak se tam podívej. Tohle jsem vybrala jen namátkou, ale najdou se tam zvláštní věci, ale myslím, že je to zároveň shop, takže stahovat se tam moc asi nedá: http://browse.deviantart.com/?… … 1206086400 http://browse.deviantart.com/?…

meez.com zkusím… :)

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 21.03.08 20:46

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 21.03.08 20:52

Origami macka :)

Deviant art poznam len tak, ze tam obcas pozriem, ked mi niekto da link. Ale velmi som tam nesurfovala, takze neviem, co tam vsetko je. Ani som nevedela, ze su tam aj fotky.
Ked sa chcem pozriet na nejake pekne obrazky hocicoho - maciek, japonskych zahrad, architektury… idem na Flickr. Mam teraz na pozadi monitoru obrazok luky s pupavami z Flickru. (Pupavy milujem a nemozem sa ich dockat.)

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 21.03.08 20:58

Já si z Flickru taky často stahuju obrázky, tento mám ráda: http://www.flickr.com/…k/233472093/

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4737 příspěvků 21.03.08 21:20

benvenuta: Co že je to na mé ikonce? Mými novými favority jsou irisovky, tak jsem tam šupla kosatec. Však jsem se s tím navztekala, než se mi podařilo nějaké obrázky upravit a pak vybrat a vložit :) Moc se mi líbí Hermés hiris, ale byla jsem pomalá :) A moje jednička Carolina Herrera 212 je na ikonce smutná a šedivá jak myš a evokovala mi zbrojní arzenál, tak z toho důvodu jsem od flakonu upustila. Přezdívka je prozaická, kousek křestního a pak příjmeního za svobodna.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 21.03.08 21:20
Ronna píše:
Benvenuto, znáš Deviant Art?
To je stránka, kde lidé umísťují tuny avatarů, posterů atd. co vytvořili, jsou tam často nádherné věci, když budeš mít čas, tak se tam podívej. Tohle jsem vybrala jen namátkou, ale najdou se tam zvláštní věci, ale myslím, že je to zároveň shop, takže stahovat se tam moc asi nedá: http://browse.deviantart.com/?… … 1206086400 http://browse.deviantart.com/?…meez.com zkusím… :)

Obrázky se dají stahovat: uložit obrázek jako
Některé jsou opravdu pěkné :)

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist