Ilana Jivago

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dien
Učednice 108 příspěvků 08.04.09 12:31
Ilana Jivago

probiraji se tu vsechny mozne i nemozne parfemy, ale tuto znacku jsem nenasla v diskusi..nechala jsem si poslat vzorek 24K a musim rict ze mne dostala do kolen..uz je na ceste cely flakon a zjistuji ze je dost navykova :P ..je to u nas dost neznama znacka, nasla jsem ze ma nekolik damskych parfemu, slozeni vsech vypada velice zajimave a tak se chci zeptat jestli jste nektera zkousely krome 24K ktera je nejvice dostupna i ty ostatni? Jivago connect, 7 notes, Millenium, millenium hope, Joseph Jivago apod..

Na poličce 49 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 10.04.09 21:53

Mám Jivago 7Notes. Byla to koupě na slepo - líbil s mi flakon, nikdo ji tu neměl a cenově to šlo, tak jsem to riskla. Mít předtím vzorek, po celém balení bych nezatoužila, ale na druhou stranu mi nevoní zle a občas na ni dostanu chuť, takže to nepočítám za nevydařený nákup.

No, popsat ji moc neumím. Vnímám ji jako dost sytou a opojnou. Nejvíc cítím asi to něco, co je ve složení popsáno jako „živá hruška“ - přijde mi dost ovocná a svým způsobem sladká. Hruška zasypaná cukrem, možná vanilkovým. Jak koukám na to složení v databázi, asi bych tam vypátrala ještě skořici - tou by mohla být ta živá hruška taky poprášená. Tuberózu, orchidej, konvalinku, kůži - nic z toho tam nejsem schopná identifikovat. Jak voní oud, to netuším :D . Jsou dny, kdy mi nesedne a je pak pro mě bolehlavová. Podezírám jasmín, začínám si u sebe všímat, že mi někdy vadí. Ale ve většině případů cítím spíš to ovoce…

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 10.04.09 22:02

První dojem z téhle vůně - krásná jemná přesto sytá květinová…
Orchidea s jasmínem a ještě něčím…?, zlehýnka je také znatelný ovocný tón, který dodává vůni na oné syté zajímavosti…
A pak(vůně je uváděna jako květinově orientální), opravdu po chvíli vykoukne - skoro až „předběhne ostatní“… - santalové dřevo… s vanilkou, ambrou a pižmem(často nerozlučnou dvojicí..)…,
skořice je tady ve své nejhladší možné podobě…
Celkově tahle vůně působí velmi velmi příjemně, uklidňuje, přenáší Vás do pohody…,
je to obláček květinovoovocné páry z aromalampičky, který se vznáší v místnosti jako lehce omamná droga… a nutí Vás být nablízku, aby jste ji mohli každou chvíli nasávat…
:D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

dien
Učednice 108 příspěvků 20.04.09 14:46

24K uz vlastnim a nemuzu se nabazit..patram po ostatnich parfemech teto znacky, zatim mi dosel vzorek Jivago connect..je plne kvetinova, rekla bych ze velice vyrazny je tam karafiat, hodne mi pripomina Fidji..

Na poličce 49 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 16.06.09 15:39
24K Jivago

už jsem zkoušela 24K Jivago a docela se mi líbí, teď je dokonce na mimibazaru v prodeji. Asi o ní pouvažuju.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 16.06.09 16:44

já měla Millenium Hope - nejdříve jsem z ní byla unešená, fain na léto, do teplých dní. Stále jsem z ní cítila jakoby bublinkový šampus :wink: . Časem se mně tak omrzela, že musela pryč..... :wink:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Stapeli
Nevyléčitelná závislačka 1413 příspěvků 16.06.09 16:58

Mám vzorek 7Notes (byla jsem podle popisu zvědavá, jaký je) z Parfeme Exluzive a určitě bych ji mohla nosit, ale zatím jsem ji nekoupila. Jiné neznám.

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 144 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Uživatel je onlineTana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5091 příspěvků 20.09.09 23:07

Já mám 24K Jivago. Používám ji jednou za čas, spíš příležitostně..a pak je fakt parádní! :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist