*ILLUMINUM PERFUME

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 13.05.11 12:34
*ILLUMINUM PERFUME

White Gardenia Petals svatební vůně Katte
Nic o této značce nevím a nic jsem tady ve fóru nedohledala, vůně je i ve vzorcích na Ebay příšerně drahá, měla některá z vás tu čest vyzkoušet?

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Ukázat značku Illuminum

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

lu
Učednice 198 příspěvků 15.05.11 12:30

Také jsem pátrala, dívala jsem se na webovky značky - mají dost vůní se zajímavým složením, ale nevím… přijdou mi předražené a podezřelé. Značka se teď objevila dokonce na luckyscent.com

Na poličce 53 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 62 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 15.05.11 14:22

Podezřelé,to je ten správný výraz :lol: flakonky mají opravdu kýčovité a vypadají hodně levně…takové FM…cena je taková asi díky Kate :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 15.05.11 18:57

No právě i na Ebay jen vzorek vyjde na majlant, asi to byl jen dobrý tah uvést White Gardenii jako svatební vůni Kate ale jestli to je taková nádhera to se mi teda nějak nezdá…

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 16.05.11 12:06

White gardenia petals kupovala v Paříži la.reina, tak třeba bude vědět více.....

Jednoduché flakony se mi líbí a stránky firmy celkem také, podezřele to nevnímám… http://www.mycommunitycreative.com/proj … /home.html

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 16.05.11 17:55

Mne sa flakon tiez paci. Ceny mali rovnake aj pred tym, ako boli popularni vdaka Kate.

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 16.05.11 22:07
ippolita píše:
Mne sa flakon tiez paci. Ceny mali rovnake aj pred tym, ako boli popularni vdaka Kate.

A navyše tú značku vytvoril tvorca Boadicea Victorious… Nevidím, čo je na nej podozrivé, ak nerátam to, že ani Boadicea ma príliš nevzala :roll: A to, že aj tá si pomáhala tvrdením, že práve x jej vôní si kúpila M. Obama pri svojej návšteve Londýnu :mrgreen: :mrgreen:

Takže za mňa - ide len o trochu trápny druh reklamy

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 18.05.11 13:48

Jéé, díky za tohle vlákno :D Už jsem dávala žádost o přidání značky do databáze.

Ani mně to nepřijde podezřelé, flakony se mi líbí - mám ráda jednoduchost, a tyhle navíc vypadají docela masivně, třeba jako má L.Villoresi (neříkám stejné). (Kýčovité? Proboha v ČEM?)
Tvůrcem je Michael Boadi, původně kadeřník, ale tohle už je jeho druhá niché značka parfémů. (Tu první bohužel neznám.)

Jo, přiznám se - jsem HODNĚ ovlivněná tou svatbou, jak mě to nadchlo a bylo to všechno tak krásné… no, zkrátka bych chtěla očichat všechny vůně z téhle řady. Na vzorky jsem teda nikde nenarazila, a ani bych je asi nekoupila. Ceny za velká balení těchto parfémů mi přijdou srovnatelné s ostatními nichovkami:

50ml za 70 liber
100ml za 100 liber.

Otřesné je to poštovné: z Roullier White k nám za 30 liber :speechless: Z 29 Casanova (Francie) také posílají, ale nezjistila jsem za kolik. A beztak mají jen tu Kateinu vůni. (Ale také jiné, zajímavé značky!). Lucky Scent k nám neposílá (nebo už jo?) a v Ausliebe se zatím nechystají tuto značku nabízet (ptala jsem se) :cry:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 18.05.11 14:31
janali píše:
ippolita píše:

A navyše tú značku vytvoril tvorca Boadicea Victorious… Nevidím, čo je na nej podozrivé, ak nerátam to, že ani Boadicea ma príliš nevzala :roll: A to, že aj tá si pomáhala tvrdením, že práve x jej vôní si kúpila M. Obama pri svojej návšteve Londýnu :mrgreen: :mrgreen:

Takže za mňa - ide len o trochu trápny druh reklamy

V Le Parfum&Le Chic v Eurovei ich náhodou nemajú?

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 18.05.11 18:33

Lucko, tam jsem sice nikdy nebyla, ale vzhledem k tomu, že na oficiálních stránkách značky jsou uvedena pouze 3 místa, kde se vůně dají koupit, tak si myslím, že ne. :(

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 20.05.11 19:58
verunka2201 píše:
Lucko, tam jsem sice nikdy nebyla, ale vzhledem k tomu, že na oficiálních stránkách značky jsou uvedena pouze 3 místa, kde se vůně dají koupit, tak si myslím, že ne. :(

Nie, nemajú:-) Je to stále pomerne nová značka a aj na Luckyscente ju zaviedli až pred nedávnom (navyše zatiaľ majú len tú Katinu vôňu). Sledovala som diskusiu na Illuminum FB stránke, a zvláštne je, že tam ľudí odkazujú na LuckyScent, ktorý ich ďalej odkazuje na oficiálne stránky, pretože sami ešte nevedia, resp. nemajú načuchané, čo od nich vôbec zaviesť :D

Takže s predajom je to dosť komplikované, ostatne podobne ako s niektorými ďalšími echt exkluzívnymi nikovkami. Ale absolútne to neznamená, že ide o podozrivú firmu, nechápem teda, odkiaľ sa u báb vôbec zobral tento nápad :lol:

Hilde Soliani tiež nie je podozrivá a nikto tu o nej donedávna nevedel. A jej flakóny vyzerajú dosť desne oproti týmto vcelku elegantným a jednoduchým (ktoré mne pripomínajú trebárs Ormond Jayne). :wink:

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 20.05.11 20:02

PS: Svadbu som inak nesledovala, nielen preto, že Kate mi pripomína dievča z dediny, nepáči sa mi, a myslím, že má dosť neúprimné oči. Humbuky okolo hokeja, kráľovských svadieb a pohrebov a či návštev pápežov fakt nemusím a programovo sa od nich dištancujem, takže toto ma od tej „jej“ vône dosť odrádza. No hocičo iné od Illuminum by som rada vyskúšala.

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 20.05.11 21:52
janali píše:
PS: Svadbu som inak nesledovala, nielen preto, že Kate mi pripomína dievča z dediny, nepáči sa mi, a myslím, že má dosť neúprimné oči. Humbuky okolo hokeja, kráľovských svadieb a pohrebov a či návštev pápežov fakt nemusím a programovo sa od nich dištancujem, takže toto ma od tej „jej“ vône dosť odrádza. No hocičo iné od Illuminum by som rada vyskúšala.

Mne sa naopak Kate ohromne paci. Pred svatbou dost opeknela, na svatbe bola velmi aristokraticky upravena. Podla mna vyzera najlepsie zo vsetkych sucasnych ‚celebrit‘, modelky ako N. Vodianova, K. Moss sa mozu skryt. Kate ma krasne obocie a prekvapil ma aj velmi prijemny hlas.

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 23.05.11 08:14

Co jsem tak zatím vypozorovala tak Kate se hodně lidem nelíbí (zvlášť chlapům) ale je velmi bohatá a patří k těm lidem na kterých je to vidět. Myslím to tak, že její výdaje na krásu jsou vynaloženy účelně. Na tom není nic špatného, zvlášť když si vzpomenu na některé fotky ze svatby na kterých polovina královských příbuzných vypadala jak tetky z venkova co větrají skříně.
Nemyslím si, že s parfémem dělala nějakou úmyslnou reklamu, možná si úmyslně nevybrala světově profláknutou značku …
Docela ráda bych si čichla.
Ne kvůli Kate, ale proto, že jsem se právě doslechla o nové vůni a složení se mi líbí.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

la.reina  25.05.11 19:32

Milé přítomné zvědavkyně,

domlouvala jsem se s kamarádkou, které jsem kupovala White gardenia petals v Paříži, zda by bylo možné poskytnout k prodeji vzorečky - no a protože není lakota lakomá, tak souhlasila.

1ml vzoreček ve skleněné vialce by vyšel na 35,– plus poštovné.

Dám ještě info do inzerce, kdyby náhodou někdo na tohle vlákno třeba nenarazil.

Pokud by to bylo možné, preferovala bych raději než SZ kdybyste se hlásily tady… budu ty vzorečky dělat najednou, tak ať v tom nemám binec. :)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist