Imitace Maybe

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 13.10.11 20:55
Imitace Maybe

Snad nebudu s tématem duplicitní.
Dostala jsem imitaci Coco Mademoiselle od fy Maybe.
Měla jsem na léto odstřik originálu a v teple na pláži byl úžasný. Imitaci jsem vzala do práce na používání pro všechny. Dnes jsem se tím nastříkala a ještě teď ji cítím. A nevím jestli vnímám dobře, ale voní stále krásně, příjemně. Žádná jiná chemie než v originálu a snad i drží dýl :oops: .

Nezkusila jste od nich některá něco ?

Nebudu si nic dalšího kupovat, ani originál už nemusím, ale docela jsem překvapená.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

hanak
Znalkyně 451 příspěvků 06.07.12 22:37

@Dagmarr

Už dřív - měla jsem od nich před časem hned několik imitací, ale nejkrásnější pro mě byla imitačka parfému Sensi, ta mi přišla dokonce povedenější než originál.
Vonělo mi hned několik jejich parfémů opravdu božsky, ale ty jsem neměla možnost porovnat s originálem, tu Sensi ano, tehdy tam byla pod jménem Ambre.
Ještě si pamatuji na parfém Sophie, ta měla být imitace Insolence, tyto jsem měla možnost porovnat obojí, voněly obě opravdu hezky, ale ne pro mě, po delší době užívání originálu i imitačky mě bolela hlava (Insolence je prostě na mě moc těžká vůně).

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 10.03.14 12:15

ano Sensi je od nich opravdu pěkná a řekla bych že i sladší a hustá - na imitaci docelá povedená

Na poličce 89 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 13 vzorků V tužebníku 60 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist