In Bloom by Reese Witherspoon (Avon)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emily
Nevyléčitelná závislačka 1780 příspěvků 13.09.09 22:38
In Bloom by Reese Witherspoon (Avon)

Opäť novinka z dielne Avonu u nás, zloženie: vrch: broskyňový čaj, biely čaj, srdce: mimóza, gardénia, magnólia, jazmín, základ: kašmírové drevá, aromatický topoľ, ambra.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 13.09.09 22:42

Hmm… bojím se těch čajů, protože zjišťuju, že příliš mnoho vůní obsahující čaj (jako nedominantní složku) mi nesedí :?

Ale na druhou stranu je tam mimóza, dřeva a ambra, takže by to vůbec nemuselo být špatné!! 8)

A flakon krásný, snad bude takový i ve skutečnosti…
(A krásná je i Reese, jako vždy ostatně :wink: )

Kdy to má být?

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 13.09.09 22:49

no výborně, flakonky obšlehnutý od Chanelu jsme u Avonu už viděli, teď je na řadě Guerlain :evil:

ještě řekněte, že vám to nepřipomíná Insolenci… :roll:

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1780 příspěvků 13.09.09 22:49
verunka2201 píše:
Hmm… bojím se těch čajů, protože zjišťuju, že příliš mnoho vůní obsahující čaj (jako nedominantní složku) mi nesedí :?

Ale na druhou stranu je tam mimóza, dřeva a ambra, takže by to vůbec nemuselo být špatné!! 8)

A flakon krásný, snad bude takový i ve skutečnosti…
(A krásná je i Reese, jako vždy ostatně :wink: )

Kdy to má být?

v 15. katalogu je, už som ju ovoňala na stránke, cítim čaje a jazmín ostatné neviem definovať

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 13.09.09 23:09
B4rča píše:
no výborně, flakonky obšlehnutý od Chanelu jsme u Avonu už viděli, teď je na řadě Guerlain :evil:ještě řekněte, že vám to nepřipomíná Insolenci… :roll:

Tu ani ne, spíš jako kdyby vykvetlo víčko u Rochas Absolu
Njn, co naděláme - to bychom chtěly po Avonu moc, aby měl originální vůně a ještě i vlastní flakonky :lol: (A kdo ví, jak to tady bude s tou originalitou vůně :roll: )

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 13.09.09 23:10

emily - díky, zkusím tedy někde schrastit aspoň katalog

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 14.09.09 01:07

Reese - další ťutina(taky nemusím… :? )

• leč složení, i přesto, že je tam čaj(ale broskvový a bílý…) vypadá celkem slušně,

ovšem, co s tím vyvedli u Avonu je otázkou..?. :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Evax
Parfémová maniačka 719 příspěvků 14.09.09 07:27

Dostala jsem /nechtěně/ vzoreček. Vůně je pro mne sladké syntetické lepidlo :vomit: Pokud si pamatujete starou In Bloom /nevím už, kdy ji Avon nabízel, reklamu snad dělala ještě Salma Hayek, možná je to už delší čas/: voní stejně uměle, sirupově a pro mne rozhodně nepříjemně /možná se mýlím, ale podle mne jde o naprosto identické vůně, že by první verze měla takový úspěch? :lol: /. Řekla bych, že vůně je mnohem horší než se může zdát z reklamního poutače /navíc avoní ocásek je tentokrát pořádný ocas :roll: / + cena absolutně neadekvátní.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 14.09.09 15:26
B4rča píše:
no výborně, flakonky obšlehnutý od Chanelu jsme u Avonu už viděli, teď je na řadě Guerlain :evil:ještě řekněte, že vám to nepřipomíná Insolenci… :roll:

Jj, Insolence mě taky hned napadla..

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Intense77
Znalkyně 302 příspěvků 14.09.09 18:10
....

Reese Witherspoon mam docela rada. Pravu Blondinku by som si kludne pozrela aj teraz a strašne sa mi pači ta reklama na Avon ked povie Ejvon :o)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 14.09.09 21:55
Violette píše:
B4rča píše:
Jj, Insolence mě taky hned napadla..

Souhlas. Napřed „ten flakón je docela pěknej“ a pak „kurnik, vždyť to je jako Insolence!“.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 14.09.09 23:49

…to je takové nenápadné pajcování flakónu :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 01.10.09 12:12

TAKOVOU DOBU mi trvalo, než jsem si vzpomněla, jaký flakón mi tohle připomíná a UŽ TO MÁM:

Narcisse Noir

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 01.10.09 19:22
Intense77 píše:
Reese Witherspoon mam docela rada. Pravu Blondinku by som si kludne pozrela aj teraz a strašne sa mi pači ta reklama na Avon ked povie Ejvon :o)

Reese zraje jako víno. Nikdy se mi moc nelíbila (třeba ve Velmi nebezpečných známostech), ale poslední dobou měním názor.
„Ejvon“ je super. :D

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Tanushka
Znalkyně 256 příspěvků 06.10.09 22:03

Musím souhlasit s Barčou…dneska jsem v katalogu viděla tento parfém a hned mě napadla podobnost flakonu s Insolenci…s tímto mě taky Avon docela štve, chtělo by to trochu vlastní originality

Na poličce 51 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist