Incandessence od Avonu - podobná vůně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Morgainne
Učednice 51 příspěvků 15.01.09 19:12
Incandessence od Avonu - podobná vůně?

Já taky využiji tohle začátečnické fórum a zeptám se těch zkušenějších. Líbí se mi Incandessence od Avonu, kdesi jsem našla tohle složení: orchidej, konvalinka, brambořík, žlutý tulipán, bílé pivoně, vzácné dřeviny.
Ráda bych si pořídila podobně laděnou vůni z kategorie kvalitnějších parfémů. Jestli někdo Incandessence znáte, budu když poradíte.

Na poličce 6 parfémů 4 miniatury 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 16.01.09 08:46

Podle mě má dost společného s 5th Avenue.

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Zuzek
Znalkyně 265 příspěvků 16.01.09 10:32

Já nejsem zase až tak zkušená, ale zdá se mi malinko podobná Love in Paris ( ta je ale mnooohem krásnější :) ). Řekla mi to i jedna moje kolegyně v práci, která právě tu Avoňáckou má. Ale to může být subjektivní :( .

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Morgainne
Učednice 51 příspěvků 16.01.09 10:39

Děkuju holky, zkusím je vyzkoušet. A vůbec nevadí, když bude mnohem hezčí než ta od Avonu. Tím líp :-)

Zuzek
Znalkyně 265 příspěvků 16.01.09 10:42

Morgainne, Love in Paris je tak krásná, že ani to neumím napsat. I kdyby nebyla podobná Avonu, za vyzkoušení určitě stojí :D .

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Morgainne
Učednice 51 příspěvků 16.01.09 10:44
Zuzek píše:
Morgainne, Love in Paris je tak krásná, že ani to neumím napsat. I kdyby nebyla podobná Avonu, za vyzkoušení určitě stojí :D .

Už si ji dávám do tužebníku na vyzkoušení. Když nebude moc podobná nevadí, já jen chtěla, až mi ta avonovská dojde, nahradit ji něčím lepším :-)

dmartinka
Učednice 72 příspěvků 16.01.09 15:22

Mě přijde docela podobný i Dior J´adore.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 55 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Morgainne
Učednice 51 příspěvků 16.01.09 15:49
dmartinka píše:

To se mi nezdá, J'adore mám a podle mě je jemný, květinový. Incadessence je výraznější.

dmartinka
Učednice 72 příspěvků 16.01.09 16:21
Morgainne píše:
dmartinka píše:
To se mi nezdá, J'adore mám a podle mě je jemný, květinový. Incadessence je výraznější.

Je pravda, že je Incadessence je o něco ostřejší, ale po rozležení mi přijde poměrně podobný. Co člověk, to jiný nos :D .

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 55 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.01.09 16:54

Zkusila bych Givenchy Extravagance, Chanel Chance EDT nebo Eau fraiche, Dior Addict II, Estée Lauder Intuition, YSL Babydoll. To jsou všechno vůně s citrusovou hlavou a svěžími květinami, jako v případě Incandessence.

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 16.01.09 18:10

…a aby to hledání bylo pestřejší, tak z vlastní zkušenosti vím, že složení se nemusí moc shodovat a přece si můžou být podobné, ono totiž záleží kolik je tam čeho a jak se to rozvine na tvé kůži, a nejspíš tu podobnou vůni najdeš, až ji nebudeš hledat, opět vlastní zkušenost, obrň se trpělivostí a vzhůru na čichanou :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 16.01.09 18:46

Ta Love in Paris mě napadla mezi prvními, a pak taky Premier Jour, ale ta je o dost svěžejší a ne tak teplá a hladká.
5th Avenue je moc jemňounká a zapudrovaná, J'Adore zase zelený.

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Marih
Učednice 154 příspěvků 16.01.09 19:09

Já jsem po Incandessence koupila na slepáka Premier Jour a byla jsem s tímto výběrem nadmíru spokojená. Líbí se mi i teď, ale se stoupajícím počtem návštev na Adanetu se mi rozšířily nejen obzory, ale též i polička, takže už jí tak moc nevyhledávám, přesto je mi stále milá. :) :wink:

Na poličce 19 parfémů 3 miniatury 25 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Morgainne
Učednice 51 příspěvků 16.01.09 19:47

Díky moc za zajímavé tipy, jen co budu mít po státnicích, vyrazím někam do parfumerky zkoušet. Doufám, že to bude za odměnu, a ne na žal :-)

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 16.01.09 20:02

Jak jinak, samozřejmě za odměnu!!! Držím palce, ať se ti učení ukládá do hlavičky samo a zablokuj si delete :P

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist