Incandessence od Avonu - podobná vůně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Morgainne
Učednice 51 příspěvků 15.01.09 19:12
Incandessence od Avonu - podobná vůně?

Já taky využiji tohle začátečnické fórum a zeptám se těch zkušenějších. Líbí se mi Incandessence od Avonu, kdesi jsem našla tohle složení: orchidej, konvalinka, brambořík, žlutý tulipán, bílé pivoně, vzácné dřeviny.
Ráda bych si pořídila podobně laděnou vůni z kategorie kvalitnějších parfémů. Jestli někdo Incandessence znáte, budu když poradíte.

Na poličce 6 parfémů 4 miniatury 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 16.01.09 08:46

Podle mě má dost společného s 5th Avenue.

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Zuzek
Znalkyně 265 příspěvků 16.01.09 10:32

Já nejsem zase až tak zkušená, ale zdá se mi malinko podobná Love in Paris ( ta je ale mnooohem krásnější :) ). Řekla mi to i jedna moje kolegyně v práci, která právě tu Avoňáckou má. Ale to může být subjektivní :( .

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Morgainne
Učednice 51 příspěvků 16.01.09 10:39

Děkuju holky, zkusím je vyzkoušet. A vůbec nevadí, když bude mnohem hezčí než ta od Avonu. Tím líp :-)

Zuzek
Znalkyně 265 příspěvků 16.01.09 10:42

Morgainne, Love in Paris je tak krásná, že ani to neumím napsat. I kdyby nebyla podobná Avonu, za vyzkoušení určitě stojí :D .

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Morgainne
Učednice 51 příspěvků 16.01.09 10:44
Zuzek píše:
Morgainne, Love in Paris je tak krásná, že ani to neumím napsat. I kdyby nebyla podobná Avonu, za vyzkoušení určitě stojí :D .

Už si ji dávám do tužebníku na vyzkoušení. Když nebude moc podobná nevadí, já jen chtěla, až mi ta avonovská dojde, nahradit ji něčím lepším :-)

dmartinka
Učednice 72 příspěvků 16.01.09 15:22

Mě přijde docela podobný i Dior J´adore.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 55 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Morgainne
Učednice 51 příspěvků 16.01.09 15:49
dmartinka píše:

To se mi nezdá, J'adore mám a podle mě je jemný, květinový. Incadessence je výraznější.

dmartinka
Učednice 72 příspěvků 16.01.09 16:21
Morgainne píše:
dmartinka píše:
To se mi nezdá, J'adore mám a podle mě je jemný, květinový. Incadessence je výraznější.

Je pravda, že je Incadessence je o něco ostřejší, ale po rozležení mi přijde poměrně podobný. Co člověk, to jiný nos :D .

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 55 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.01.09 16:54

Zkusila bych Givenchy Extravagance, Chanel Chance EDT nebo Eau fraiche, Dior Addict II, Estée Lauder Intuition, YSL Babydoll. To jsou všechno vůně s citrusovou hlavou a svěžími květinami, jako v případě Incandessence.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 16.01.09 18:10

…a aby to hledání bylo pestřejší, tak z vlastní zkušenosti vím, že složení se nemusí moc shodovat a přece si můžou být podobné, ono totiž záleží kolik je tam čeho a jak se to rozvine na tvé kůži, a nejspíš tu podobnou vůni najdeš, až ji nebudeš hledat, opět vlastní zkušenost, obrň se trpělivostí a vzhůru na čichanou :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 16.01.09 18:46

Ta Love in Paris mě napadla mezi prvními, a pak taky Premier Jour, ale ta je o dost svěžejší a ne tak teplá a hladká.
5th Avenue je moc jemňounká a zapudrovaná, J'Adore zase zelený.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Marih
Učednice 154 příspěvků 16.01.09 19:09

Já jsem po Incandessence koupila na slepáka Premier Jour a byla jsem s tímto výběrem nadmíru spokojená. Líbí se mi i teď, ale se stoupajícím počtem návštev na Adanetu se mi rozšířily nejen obzory, ale též i polička, takže už jí tak moc nevyhledávám, přesto je mi stále milá. :) :wink:

Na poličce 19 parfémů 3 miniatury 25 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Morgainne
Učednice 51 příspěvků 16.01.09 19:47

Díky moc za zajímavé tipy, jen co budu mít po státnicích, vyrazím někam do parfumerky zkoušet. Doufám, že to bude za odměnu, a ne na žal :-)

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 16.01.09 20:02

Jak jinak, samozřejmě za odměnu!!! Držím palce, ať se ti učení ukládá do hlavičky samo a zablokuj si delete :P

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist