Indulony - modrá a měsíčková - regenerace, ano či ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tehani
Nováček 21 příspěvků 07.02.13 20:37
Indulony-modrá a měsíčková-regenerace, ano či ne

Jaký máte názor a zkoušely jste tyto dvě Indulony mazat na obličej?má to účinek nebo na obličej nee?a co vazelína? :,(

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 08.02.13 08:53

Názor na co? Účinek na co? Jestli máš suchou pleť, kup si radši nějaký kvalitní výživný a hydratační krém. Neříkám, že indulona je fuj, spousta lidí používá na ruce jen ji. Jednou jsem zkusila měsíčkovou na pleť poté, co se mi loupaly tváře z akné. Už nikdy bych to neudělala…

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 08.02.13 09:06

Indulonu používám léta, ale jenom modrou a jenom na ruce. Na obličej bych si pořídila něco jiné, ale zkusit můžeš, modrá by ti neměla ublížit. Jen budeš pořádně promaštěná. Záleží, jakou máš pleť, někomu dělá dobře i škvařené sádlo.

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 47 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 08.02.13 11:33

Mesickova Indulona mi nevyhovuje vuni ani texturou, je uplne jina nez modra. Na oblicej bych si je nedavala. Vazelinou mastim na zimu kozeny boty a psovi tlapky :) Jestli chces vyzivit a obnovit plet, z levnejch a ucinnejch variant doporucuju Calcium Pantotenat, maj v kazdy lekarne ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 08.02.13 13:52

Já bych ji nezavrhovala, měsíčková mi na obličeji dělala dobře.. Modrá je moc mastná, tu nemám ráda ani na ruce.. Chce to zkusit.. Každému sedne něco jiného, ale určitě se nedomnívám, že by vytvořila větší neplechu, než kdejaké „úžasné“ pleťové krémy..

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

Darina Valehrachová
Znalkyně 388 příspěvků 08.02.13 14:24

Co se týká promašťování rukou, tak na tu modrou indulonu nedám dopustit - používám ji i na suchá kolena. Ale na obličej - připadá mi příliš mastná a mohla by ucpávat póry :think: Jestli chcete trošku promastit suchou pleť, kupte si v lékárně Excipial U Lipolotio - není až zase tak drahé a myslím, že na zimu je jako dělané. Je to takové pleťové mastnější mlíčko, doporučované i na ekzémy apod.

Na poličce 61 parfémů 46 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Tehani
Nováček 21 příspěvků 11.02.13 19:36

Já moc děkuji za názory, leckterá celebrita se pyšní, že modrou indulonu používá jako pleťovou masku, tak mě zajímal Váš názor děvčata.

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 11.02.13 19:38

@Tehani To verim, ten Calcium Pantotenat jsem kdysi vycetla z Aha v cekarne u gynekologa, doporucovala ho tenkrat v rozhovoru Miss Hadasova :mrgreen: A ta ma oblicejik jak miminko. Na me funguje perfektne ;)

Tehani
Nováček 21 příspěvků 11.02.13 19:40

Ráda vyzkouším Ef :D

evepapp
Učednice 58 příspěvků 12.02.13 12:40

Indulona.sk, poradňa:
Dobrý deň, chcela by som vedieť, či je niektorý z krémov Indulona vhodný i na tvár. Počula som, že niekto tak používa nechtíkovú Indulonu. Zaujíma ma Váš názor. Ďakujem.
Odpověď MUDr. Růženy Sochorové, CSc.:
Na tvár môžete kľudne použiť nechtíkovú, olivovú Indulonu a Indulonu Hand care day a night môžete použiť na tvár ako denný a nočný krém. Majú výborné zloženie a sú vhodné aj na pleť tváre.

Dobrý den, chcem sa spýtat, obsahuje INDULONA parabeny? Použivam modru pri starostlivosti o moju malu dcerku a som s nou spokojná. Ďakujem.
Indulona univerzálna teda modrá, neobsahuje parabény a kožní lekári ju dlhodobo odporúčajú na premasťovanie detskej pleti.

Dobry den, pani doktorka, chcem sa opytat, odkedy je mozne u dieti pouzit na atopicky ekzem aj dezinfekcnu indulonu, prip. nechtikovu. Dcerka bude mat dva roky, od dvoch mesiacov pouzivame na premastenie celeho telicka aj tvare modru, ktoru mame radi a tolerujeme, teraz by som vsak chcela skusit aj inu, nakolko sa nam ekzem zhorsuje. Dakujem a prajem pekny den.
Mozete skusit dezinfekcnu Indulonu najprv na kusok postihnutej kože , natierajte 2 krát denne a ak sa po týždni koža nezhorší môžete použiť na všetky postihnuté časti. Ak by sa koža nelepšila, alebo sa zhoršila samozrejme nepoužívať. Podobne môžete postupne skúsiť aj nechtíkovú. Nedavajte ich naraz, dajte si odstup 2 mesiace a potom skúste nechtíkovú, podobne ako dezinfekčnú.

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 12.02.13 13:22

@evepapp :palec:

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 47 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 12.02.13 13:48

@evepapp
Odpovědi doktorů jsou jak od chytré horákyně, prakticky říkají to, že to máš zkusit a jestli ti to nebude vadit tak to klidně používej.

No a o tom to vlastně je, někdo si na obličej může namazat naftu a nestane se mu nic a někdo se napatlá superpřípravkem se sloupečkem certifikátů a stejně se osype.

@Tehani
mazat se můžeš čímkoli co ti prostě sedí, indulonu klidně zkus a pokud ti nebude vadit že je mastná a nebudou se ti po ní dělat boláky tak buď ráda a netrap se tím, že je to něco prvotně určeného spíš na promaštění pokožky rukou.

Já mám jemnou pleť mně osobně Indulona vadí, mému drahému však ne (měl rád modrou protože má suchou kůži), pro sebe si kupuju osmihodinový ochranný krém od E. Arden což je jen taková trošku lepší vazelína, ale z mého pohledu udělá větší službu než nějaká patlačka od Vichy nebo La Roche Posay (což je jen obyčejná kosmetika, která se ale prodává v lékárně) a jsem s ním spokojenější víc než s Eucerinem - nemluvě o ceně. Na léto si kupuju kosmetiku z mrtvého moře Alojodo Premier krém, který je určen sice na tělo, ale taky s ním klidně mažu obličej.
U pleti je jediná rada… zkoušet.

PS: kdyby moje kožařka věděla, že si exem promašťuju ricinovým olejem s 1% kyselinou salycilovou tak by jí asi vypadly oči, no a mně to vyhovuje.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Tehani
Nováček 21 příspěvků 19.02.13 20:47

Děkuju moc za rady,vyzkouším, nyní jsem si pořídila z Ústavu kosmetiky ten výživný krém a dělá mi na noc velmi dobře.
Juano myslíš že Eucerin a LaRochePosay není nic moc? " .{color:purple}"

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 20.02.13 08:17

@Tehani
No Eucerin bych zas až tak moc nezavrhovala, ale existenci La Roche Posay dost dobře nechápu, z mého pohledu tahle kosmetika existuje jen proto, že někteří lidé musí mít pocit, že pokud nezaplatí určitou částku tak si kupují šmejd.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Artemissis
Nováček 25 příspěvků 21.02.13 19:54

ja osobne možem Eucerin len odporúčat, kedysi som mala extrémne suchú a citlivú pleť nic nepomáhalo robili sa mi až také červené fliačiki po tvári a zachránil mi ju až Eucerin krém s 12% omega mastných kyselín má konzistenciu ako maslo ale na plet je velmi jemný a myslím, že neparfumovaný a super! dá dokopy aj tu najsuchšiu plet určite! ;) a za pár rokov sa mi plet zmenila na mastnú až aknoznu a to som ostala tieš verná značke rade na mastnú plet a vynikajúco, kedže bola aj citlivá aj aknozna aj vysušená…všetko ten jeden nočný krém podchytil aj zapálené miesta hojil aj zmanil aj hydratoval aj neupchával pory… :palec: a na modrú indulonu nedám dopustit v zime na ruky, najlepšia na svete :mrgreen:

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 13 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist