Innocent Illusion

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ala 1  12.09.07 18:43

Zkoušela jsem Innocent Illusion, krása. Škoda, že na netu jeětě není. Složení této krásné novinky mě vrtá hlavou. Je jemnější než Angel Innocent, svěžejší a elegantní. Aduš, čekám na tvou recenzi…

Reakce:

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 12.09.07 19:42

Já ji zkoušela taky a jsem nadšená.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

eva  12.09.07 23:15

Co mi to děláte? Takové trápení… U nás Sephora není a nelíbí se mi reklama „exkluzivně v Sephoře“ - doufám tímto sloganem není myšleno, že jinde nebude a že nebude ani na internetu:( Přidávám se k ala1, Adi, recenze na Innocent Illusion by mi taky udělala velkou radost ;) Byla by informativně určitě hodnotná": jestli máme začít šetřit na Vánoce :) Předpokládám, že andělsky vysoká cena nás asi jen tak nemine :-))

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 29.09.07 10:42

Čistě jen pro zajímavost:popis a velmi vágní složení-
Jste-li ženou hravou a svádivou, smyslnou a přesto nevinnou, právě vám je určena nová vůně Innocent Illusion.

Život je pro vás velkou hrou.

Zkuste povzbudit své touhy a smysly touto vzrušující harmonií :

Nenapodobitelnou svěžest vám přináší tóny rybízu, pak vás pohladí jemná vůně lipového květu a smysly probudí pudrová vůně sladkých mandlí…

Snovou iluzi vůně pak dotváří luxusní flakon, protkaný kovovou síťkou a zdobený tajemnými hvězdami.
Další, růžová, hvězda je usazena do kovového uzávěru.

K prodloužení a zintenzivnění této smyslné vůně doporučujeme použít omamný tělový krém La creme Delirante pour le Corps, který je dalším produktem z řady Innocent Illusion.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 29.09.07 11:58

Tak mě se tedy nelíbí vůbec. Přijde mi to jako vůně pracího prášku, tedy takhle se to rozloží na mě. Syntetika z toho jen čpí. Klasický Innocent je daleko lepší.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 06.01.08 22:57

Dnes jsem zkusila a musím říct, že klasický se mi líbí mnohem víc, nějak mi tam chyběla ta sladskost…

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

17.09.08 22:55

Tak v kamence mě okouzlila, to se mi stává málokdy, že se mi vůně líbí hned napoprvé tak moc - respektive stává, ale než dojdu domů, nadšení opadne…S Innocentem Illusion to bylo jak na voňavém obláčku, ze kterého se mi nechtělo spadnout :)))) dnes mi přišla, je to moc krásná vůně, klame tělem, dle falkonu bych soudila, že půjde o další růžovou vodičku, ale když vydržíte rybízový začátek, vůně se moc krásně rozloží, je jemná, pikantně slaďounká a příjemně smyslná…moc se mi líbí !

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 17.09.08 23:27

mě se zdá naprosto tuctová, měla jsem asi před 2 měsíci odstřik 15 ml a 10 ml jsem vyměnila za něco jiného, nabízela jsem ho tehdy za 150 Kč tady na webu a nikdo ho nechtěl :( ani se nedivím…)

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 17.09.08 23:31
...

Tak…je to taková nenáročná vůně, asi bych si ji nepořídila, ale celkově není špatná…můj verdikt v podobě recenze je asi takový:

Innocent Illusion je Thierryho limitovaná edice vůně z roku 2007. Škoda, že se jedná jen o „limitku“, protože vůně je opravdu luxusní. Ano, sice se opět setkáváme se sladko-ovocnou vůní, ale tentokrát si dovolím říci, že se opravdu povedla. Opravdu ve mne evokuje pocit snění, růžové a jemné krásy a nedovedu a nedovedu říci, co to má na svědomí. Vůně je charakteristická hřejivým černým rybízem, kultivovanou svěžestí citrusů a bílým pižmem.

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 18.09.08 08:05

Nechci ani vědět, co na tuto vůni bude říkat Mr.Turin :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

18.09.08 11:28

Souhlasim s Marickou, taky na me tak pusobi…mam v oblibe taky silnejsi, narocnejsi vune, ale najednou jsem se jich asi presytila…napr. Hypnotic Poison, Flowerbomb, Angel Innocent, Code (ten uz tedy nemuzu ani citit)…a tahle limitka na me zapusobila tak prijemnym, vyvazenym dojmem, ze jsem z ni fakt unesena :)) jeste jsem ji tedy nemela do spolecnosti, treba na ni nebude nikdo reagovat, ale ja jsem nasla po delsi dobe vuni, ktera se mi konecne celkove moc libi bez nejakych kompromisu v podobe slozek, ktere muj nosik netoleruje…

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist