Inspirace na zdobení nehtů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 22.11.08 13:41
Inspirace na zdobení nehtů

Ráda si zdobím nehty a pořád hledám inspiraci na nové zdobení. Mám svoje přírodní nehty a podle toho jak jsou právě dlouhé nebo krátké je lakuju. Na dlouhých se dá hodně vyřádit protože to pěkně vynikne. Když se mi nehet zlomí tak se mi osvědčil tmavý lak, na krátkých nehtech vypadá elegantně.
Přikládám první foto, to už jsem vložila i u kosmetické poličky. Vyzkoušela jsem tmavý lak a s tou linkou je pěkný i na delších.

a tohle je můj poslední výtvor, kytičky jsou samolepky:

Jak budu příště lakovat něco nového tak to sem vložím. A koho z vás baví zdobení jako mě, tak se taky ráda nechám inspirovat. :D

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 22.11.08 13:50

Jé to je krása. Moc by sem i líbily krásně dlouhé a nalakované nehty, ale moje drahá půle to přímo nesnáší :cry:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 22.11.08 13:52

A co ho zkusit oblafnout co nejvíc přírodní francouzkou… :wink:

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 22.11.08 14:03

Jak vidí, že se nehty trochu blýskají, už je celý nesvůj :lol:

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 22.11.08 14:06

…achjo ti chlapi :smack:

ještě že mu nevadí vůně…

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 22.11.08 14:21

Dalo by se říci, že reaguje, až když se mu něco nelíbí, ale aby pochválil, to taky ne :wink:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 22.11.08 22:06

atyzek, to si děláš fakt sama?? :shock: no musím říct, že jsi moc šikovná! :wink: já jsem ráda, když se mi podaří hezky nalakovat jednobarevně, a beztak vždycky přetahuju okraje až na kůži, takže to pak musim ušní vatičkou odlakovávat… :? a vyhraješ si víc jen s barvou anebo máš raději ty nalepovací aplikace?

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 23.11.08 10:44

veru jéé to jsi mě potěšila že se ti to líbí :oops:

Zkouším co se dá. Nalepovací kytky jsem zkoušela asi před půl rokem, ale měla jsem smůlu, po dvou umytích nádobí byly pryč, tak jsem je zahodila, teď zkouším po delší době tyhle a zatím parádně drží. Laků na nehty moc nemám viz. kosmetická polička, ale dá se s tím vyřádit. Kytky jsem i ťupala párátkem namočeným do laku. Hned mi to taky nešlo tak aby to bylo pěkné, teď už to zvládám všechno od oka, levá ruka je vždycky o chlup pěknější protože jsem pravák. Když jsem poprvé zkoušela nalakovat tu francouzskou co mám na druhé foto, tak jsem v zápalu inspirace namalovala na nehet čáru pokud mám nanést lak a to fixou. Pak jsem musela nejméně měsíc nosit tmavý lak jak se fixa zažrala do nehtu a čekat až odroste nebo chodit s počmáranými nehty. :lol: Osvědčilo se mě okraj nehtu lakovat nejraději lakem flitrovým, třpytkatým atd. je to hrubší ale zas to déle na přírodním nehtu vydrží. No a samozřejmě vrchní průhledný lak. Na tom nešetřím, jinak lakuju čím se dá. :D Teď už jen čekám až se nějaký zlomí, nebo to nevydržím a ostříhám je a jedu ve tmavých lacích a jak povyrostou tak si hraju s francouzskou a tak pořád dokola. :wink:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 23.11.08 11:02

Atýzku, jsi moc šikovná.Mě se to moc líbí, ale jsem asi na tohle levá.Jednou jsem zkusila francouzkou a hned všechny laky letěly do koše :evil: nechápu, jak si můžeš nalakovat tu linku, to já měla opatlané celé ruce a výsledek žádný.Zkusila jsem taky ty proužky, no to byla úplná katastrofa, měla jsem je všude nebo nešly odlepit atd. :evil: :evil: takže kdo to umí, smekám :lol: :lol: Takže já skončila u celoplošně nalakovaných nehtů :cry: bohužel, ale když jsem střevo, tak se nedá nic dělat :cry: a stále někam chodit to leze do peněz.Takže atýzku lakuj,lakuj,lakuj a ukazuj ať se máme čím kochat :wink: :wink:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 23.11.08 13:03
atyzek píše:
veru jéé to jsi mě potěšila že se ti to líbí :oops:

Ráda pochválím, když je za co ;)

No ale musím říct, že jsi mě nahlodala s těmi tmavými laky. Já se jich vždycky tak jakoby bála, že by mě třeba lidi mohli považovat za nějakou gothic-metalistku, ale ono to vážně vypadá dobře!! :D A zvlášť když si k tomu sladíš zbytek (oblečení, líčení, boty, kabelku…) Jen si teda neumím představit nosit to do školy, tam je to přece jen dost konzervativní prostředí… :|

Ty nalepovací kytičky - kupuješ je někde ve speciálkách, nebo to jsou i takové, co člověk sežene za desetikačku u Vietnamců?

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 23.11.08 21:08

Veru tmavých laků se vůbec neboj a jestli můžu doporučit tak úplně nejhezčí jsou na krátkých nehtech přetřené vrchním lakem do vysokého lesku :wink: a nosím je klidně i když mám oblečení celé bílé jako kontrast, :D s černou mě to připadá moc smutné (nebo už ten gothic styl) a teď na zimu k černé mini, zelené bundě a maskáčovým punčocháčům- můj army styl :oops: Osobně myslím že se budou vyjímat pěkně i ve škole, nemám moc ráda splynutí s davem a styl bez vlastní fantazie, vyzkoušej a budeš jiná :wink:

Nálepky jsem koupila normálně v drogerce, přiznám se že u Vietnamců jsem se nedívala, stály nějak kolem 30kč za 20 kusů.

A holky děkuju :oops: budu lakovat dál, ale nenechte mě v tom samotnou…

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 23.11.08 21:27

já mám nehty asi jako Atýzek.. jen pro ilustraci - zlomila jsem si na nich i kleště na nehty :lol: jsou úplně tvrdé, pevné, zato když se nehet zlomí, tak je to bohužel až na maso :cry: dřív jsem jela převážně tmavé a rudé laky, ale pak mi začalo vadit, že nehet odzhora celkem brzo odřel - to bylo ještě v době, kdy telefony byly na kulatý číselník, kam jste musely zabořit prst :-)

a pak se mi taky nelíbilo, že častým používáním tmavých laků byl nehet takový celkově zažloutlý.. poslední roky jedu jen francii na dlouhých, když se zlomí, jdou všechny úplně nakrátko a pak maluji převážně světlými.
ještě je docela pěkné na základní vrstvu perleťové udělat např. 2-3 kapky tmavšího a párátkem roztahat do ornamentů - pak to vypadá jak rozpité kytky. jediný co jsem se nikdy nenaučila, zdobítkama udělat tenkou slabou čáru - na levé ruce to pravačkou ještě zvládnu, ale namalovat pravou ruku levačkou je nad mé síly :cry:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 23.11.08 21:35
Alena píše:
já mám nehty asi jako Atýzek.. jen pro ilustraci - zlomila jsem si na nich i kleště na nehty :lol:
:lol: :lol:
Alena píše:ještě je docela pěkné na základní vrstvu perleťové udělat např. 2-3 kapky tmavšího a párátkem roztahat do ornamentů - pak to vypadá jak rozpité kytky.

To je úžasný nápad, musím to vyzkoušet. Hoď sem nějaké foto…

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 23.11.08 21:42

ted zrovna jsem jak chromajzl, protože schne lak a jak jinak, zase světlá francie :roll: lakuju celkem dobře, ale je to spíš nutnost než zábava, nijak extra mi to nebaví :cry: lakuju zásadně v neděli večer, to ja klasický ritual…ale schválně si koupím balíček umělých nehtů a zkusím něco napatlat a hodit to sem!

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 28.11.08 22:16

Tak jsem si dneska koupila novej láček, a atyzku pozor - hodně tmavej! Zdálky vypadá jako ten tvůj na první fotce, zkrátka tmavohnědý (možná bych řekla i barva fíkové šlupky) a obsahuje droboulinké tyrkysové třpytečky, no nádhera! A hned jsem ho šla použít (mám teď děsně krátké nehty, co nechtějí dorůst :( ) - no, výsledek není prezentováníhodný, jako lakovačka bych se fakt neuživila :lol: ale jinak jsem celkem spokojená. A myslím, že by mi slušel i na delších nehtech… :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist