Institut Guerlain, Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.04.08 12:06

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 09.04.08 13:27

Obchod příjemný. personál také ochotný a nevtíravý ale nepoučený - znají jen to, co mají na prodejně, otázka na starší sortiment nebo limitky je pokaždé překvapí, sortiment omezený - nemají ani všechny Alegorie ani staré Guerlainy, ceny vysoké. Vhodné k očichání a následnému nákupu na webu. :)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 10.04.08 23:13

Já jsem ráda alespoň za to, že tam mají některé starší kousky (L´HB, Mitsouko, Jicky, Vol de Nuit, Jardin d B, L´Aprés, Nahéma, Parure, Chant d´Aroms …), jak EdT, tak EdP, tak i P. A už jsem tam i něčemu podlehla (i přes ty ceny).
Ale je pro mě záhada, a prostě některé věci nemůžu pochopit, jako například, že: Eau de Shalimar ještě nemají, prodavačky jsou hezké a milé, ale o limitkách nebo třeba o jiných Aqua Allegoria než jsou ty, co tam mají nic neví … !!!!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 15.09.08 14:45

Domenico, Ty bys tam tedy měla prodávat, to bychom se tam tlačily všechny :wink:

Musím to tam omrknout :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

10.10.08 20:00
Guerlain

Já tam pracuji jako kosmetička…na některé Allegorie na které se ptáte už dávno nejsou ve výrobě a doprodávají se jen zbylé kusy…Ceny jsou tam vyšší protože jsem Institut a ne nějaká samoobsluha…A navíc víme o hodně víc než kdekoliv v parfumerii…sa­mozřejmě že limitované edice nemůžeme znát všechny ale pokud ji nemáme tak asi už není…a veřte mi že všechno si pamatovat není lehké a školení je hrozný dryl!!! Guerlain je zkrátka úžasný kosmetika s perfektníma metodama a kdo to nezažil tak to neví…Některé luxusní kosmetiky ji nesahají ani po kotníky…a jestli chcete opravdu drahý ceny tak si zajedte do Lemason v Paříži…Snažíme se každé zakaznici vyjít vstříc a zakázník je pro nás prioritou pokud chtěné zkoží nemáne dá se objednat…

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 10.10.08 20:22

Tak to objednání, to si budu pamatovat :P Nemyslím to zle, jen až budu mít všechny okolnosti příznivé, ráda toho využiji :P

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 10.10.08 21:38
Anonymous píše:
Já tam pracuji jako kosmetička…na některé Allegorie na které se ptáte už dávno nejsou ve výrobě a doprodávají se jen zbylé kusy…Ceny jsou tam vyšší protože jsem Institut a ne nějaká samoobsluha…A navíc víme o hodně víc než kdekoliv v parfumerii…sa­mozřejmě že limitované edice nemůžeme znát všechny ale pokud ji nemáme tak asi už není…a veřte mi že všechno si pamatovat není lehké a školení je hrozný dryl!!! Guerlain je zkrátka úžasný kosmetika s perfektníma metodama a kdo to nezažil tak to neví…Některé luxusní kosmetiky ji nesahají ani po kotníky…a jestli chcete opravdu drahý ceny tak si zajedte do Lemason v Paříži…Snažíme se každé zakaznici vyjít vstříc a zakázník je pro nás prioritou pokud chtěné zkoží nemáne dá se objednat…

Výstižné :D :D

Několikrát jsem se ptala na parfém, který nebyl v prodeji, ať už z limitované série anebo ne, a nikdy mi nebyla nabídnuta možnost objednání. Možná je to ale novinka!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 12.10.08 15:21

Obávám se, že paní kosmetička svým zdejším příspěvkem Institut spíše poškodila, než mu pomohla. :wink:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 12.10.08 16:35

Ještě si troufnu podotknout, že když si limitky může pamatovat někdo, koho parfémy pouze těší, mohl by i ten, koho živí.
Nikdy jsem doposud v institutu nebyla, reaguji pouze na přízpěvek.

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 14.10.08 07:59
Anonymous píše:
Ceny jsou tam vyšší protože jsem Institut a ne nějaká samoobsluha…A navíc víme o hodně víc než kdekoliv v parfumerii…sa­mozřejmě že limitované edice nemůžeme znát všechny…a jestli chcete opravdu drahý ceny tak si zajedte do Lemason v Paříži…

Tato logika vysokých cen je jaksi krátkodechá. Větších znalostí personálu oproti jiným parfumériím jsem si nevšimla. Nejvyšší výkon, jakého jsem se dočkala při troše zvědavosti, bylo přečtené složení z brožurky v anglickém jazyce. A proč by prodavačka v Guerlainu nemohla znát všechny limitované edice? Tolik toho zase není. A Lemason v Paříži bude asi La Maison Guerlain…

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 14.10.08 08:07

Vzhledem k tomu, že sloh byl poněkud nedokonalý, je dotyčná pravděpodobně cizinka.

21.10.08 21:16

Myslím si že je úplně jedno jakou taktiku zvolili majitelé.....MOžná že nepíšu slohovky na jedničky ale prosím neurážejte mě…zastala jsem se práce kterou miluju, na kterou jsem poctivě dřela a to nejen ve škole ale i na školení pro guerlain…nevím jak jsou na tom moje spolupracovnice se znalostma ale já jsem se to poctive drtila abych každé zakaznici mohla splnit její přání…možná neumím perfektně jazyky ale nikdo není dokonalý a nepsadl nejchytřejší z nebe…nejsem tip kosmetičky co by prodala všechno za každou cenu ale starám se o zákazníky…Snažím se aby měli to nejlepší…Já se nevyskytuji na butiku moc často ale chtěla jsem trochu obhájit to co mám ráda…

blackdakini
Znalkyně 367 příspěvků 29.03.09 12:57

Tak jaké jsou tam ceny? Ještě jsem tam nebyla, jejich webovky jsou stále „ve výstavbě“…

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 12 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 29.03.09 13:08
blackdakini píše:
Tak jaké jsou tam ceny? Ještě jsem tam nebyla, jejich webovky jsou stále „ve výstavbě“…

Ja tam byla zatim jednou, a vim jen ze Chamade cisty parfem 30ml stoji kolem 7000kc. Chystam se tam zajit jeste nekdy, mrknout coze jim to melo prijit za novy zbozi :) a taky jsem zvedava na cisty parfem par dalsich vuni.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

blackdakini
Znalkyně 367 příspěvků 29.03.09 13:56

Aj aj… Já počítala, že to bude něco v cenách Annick Goutal :( Přemýšlím nad Modrou hodinou…

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist