intenertový bazar na oblečení ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 22.03.08 12:41

nejlépe pro mladé. Dcera chce prodat nějaké přebytky ze šatníku. Aukro ne, tam chtějí poplatky.Díky za tipy.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3966 příspěvků 27.07.09 12:48

Nvím, zda je stále aktuální. Ale cosi se dalo prodat na i-bazar.cz

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 27.07.09 12:56

Myslela jsem, že Aukro vybírá jen za zrealizovanou aukci… Ať zkusí hyperinzerce.cz a bazos.cz

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 46 parfémů

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3966 příspěvků 27.07.09 13:08

Aukro si bere 4% z realizované (myslím), ale za vystavení má taky poplatky, sice minimální (cca 1,– pokud bude vyvolácí cena tuším do 99,–). A taky záleží na tom kolik a jak velkých fotek k inzerátu připojíš.

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 27.07.09 13:12

Ať to holka mrskne na mimibazar.cz do sto kusů je to zdarma

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 27.07.09 13:56

Na Aukro stačí dát jedna fotka zpoplatněně (to stojí tuším 20 halířů) a ostatní vložit do popisu pomocí html tagů. Tak to dělám já - přece jim nebudu cpát do chřtánu ještě peníze za fotky, které jsou zmenšené a většinou je problém se zobrazováním…

Jinak Mimibazar, Odklepnuto… Ale za sebe bych doporučila to Aukro, pokud jde o věci, u kterých je aspoň nějaká pravděpodobnost, že je někdo koupí. Hlavní je udělat kvalitní a hezké fotky.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 27.07.09 19:54

tak at to hodí sem, ne? už tu je myslím založeno něco podobného.. mladých a hubených tu bude určitě dost!! mě se to bohužel netýká :cry:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

meda85
Znalkyně 438 příspěvků 29.07.09 14:31

na oblečky je nejlepší Mimibazar, jak nákup tak prodej, Aukro asi nééé, tam se zbavují lidé dosti nemoderních věcí anebo tam nabízejí znač. předražené kousky, na Aukru se zase dají sehnat krásné věci ze starožitnictví, porcelán, keramika a různé…moje zkušenost,na MMb mám svoje oblíbené prodejkyně, spolehlivé a krásné věci..i nové…ale na prodej to chce pěkné fotky

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 55 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 64 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 29.07.09 14:37

meda85: No je pravda, že na Aukru dělá prodejcům často problém pochopit, že obnošené značkové triko z pět let staré kolekce nemůžou prodávat za tři stovky, takže nabídka je zaplevelená předraženými škaredými hadrami. A samozřejmě taky padělky „cool“ značek. :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

meda85
Znalkyně 438 příspěvků 29.07.09 14:41

na Aukru se taky prodávájí padělky parfémů, většinou z Polska, pozná se to až to máš doma… a to handrkování potom nestojí za to…
nějaké parfémky jsem tam taky koupila, ale zase jen od mých ověřených prodejců…ale hadérky opravdu na MMb…i na větší holky…jako na mně myslím… :D :nono:

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 55 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 64 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 29.07.09 16:56

Hadérky na sebe taky kupuji na Mimibazaru,už mám doma pár krásných kousků a za pár kaček,takže doporučuji Mimibazar :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 29.07.09 20:57

no vidíte, já taková stará nákupčí a ještě jsem tam nebyla :cry: musím to okamžitě napravit :lol: :lol:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 15.11.09 02:56

Jsem pro aukro, sice se platí poplatky, ale chodí tam hodně lidí. Mimibazar mi připadá tak nepřehledný, že hledání vždycky po pár minutách vzdám. Z uakra mám nějaké moc pěkné kousky, jak oblečení, tak boty.

Na poličce 0 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

AH64
Učednice 183 příspěvků 01.05.10 22:11

můžu se zeptat jak to chodí na Mimibazaru?opravdu je registrace a prodej do 100ks zdarma?neplatím žádné provize a pálky jako na aukru? chtěla bych také někde začít prodávat, ale moc nevím kam, zatím jsem jenom na aukru, ale štve mi jaké poplatky si účtuje

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 02.05.10 17:52

Na MMB je opravdu prodej do 100 ks zdarma. Takový účet má ale své nevýhody, vyplatí si zaplatit aspoň nejmenší členství, denně tam přibývají tisíce fotek a pokud není možnost aktualizace, což právě nabízí placené členství, pravděpodobnost prodeje klesá…

Ale jinak MMB jedině doporučuji, kupuju tam sobě i dětem, nové i nenové a maximální spokojenost. :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist