Interiérové vůně...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 13.04.10 21:39
Interiérové vůně...

Používáte?
V katalogu Oriflame jsou tři nové - Autumn Walk in Tuscany, Breakfast in Paris a Teatime in India…
Už ty názvy mě lákají, z parfémových stránek taky voní hezky, skoro bych použila na sebe :oops: vůbec ale nevím, jesti se to může…

Taky jsem si všimla, že Florascent má pokojové vůně, má někdo zkušenost?

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 13.04.10 22:30

To by aj mna zajímalo, či ich možem aplikovat aj na seba :) a kolko ml za koľko ponúkajú?

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 45 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 13.04.10 22:38

Je to 100 ml za 229 Kč…já se chystám, že seženu vzorky a zkusím, co udělají na kůži…

A ještě mě zaujal tělový olej se zázvorem, ta vůně, to je síla, voní trochu jako Lutensova Rusovláska nebo Lolita Sí… :lol:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 14.04.10 09:54

U Markse a Spencera mají vůně 3v1, které jsou výslovně určeny na kůži, do interiéru a na prádlo. Mají kosatec, růži, levanduli, magnolii (a ještě nějakou kytku, ale to bych toho na své paměti chtěla už přespříliš). Zkoušela jsem na kůži levanduli (no, levadule, no) a kosatec - a je naprosto skvělý - nemít megazásobu Hiris, tak do něj jdu.
Ale pokud není na vůni napsáno, že lze použít i na kůži, tak bych to asi nezkoušela (jsem na sebe opatrná).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 14.04.10 09:57

To je pravda, můžou v tom být nějaké chemikálie, kdo ví… :conf:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 14.04.10 10:05

Já bych se sama sebe ptala asi tak: stříkla bych si na kůži nějaký Brise nebo podobný pičifuk z drogerie?
A sama si odpovím?: na kůži ne, ale na oblečení ano (taky už se mi stalo, že jsem smrad z cigaret za pomoci Brise „vyháněla“ z kožené bundy, která mi načichla v hospodě).
Nepředpokládám, že chemické složení drogerkových a avonovských interiérových pičifuků bude nějak diametrálně odlišné.

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 14.04.10 10:11
jerry píše:
U Markse a Spencera mají vůně 3v1, které jsou výslovně určeny na kůži, do interiéru a na prádlo. Mají kosatec, růži, levanduli, magnolii (a ještě nějakou kytku, ale to bych toho na své paměti chtěla už přespříliš). Zkoušela jsem na kůži levanduli (no, levadule, no) a kosatec - a je naprosto skvělý - nemít megazásobu Hiris, tak do něj jdu.
Ale pokud není na vůni napsáno, že lze použít i na kůži, tak bych to asi nezkoušela (jsem na sebe opatrná).

To půjdu kosatec vyzkoušet!!

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 14.04.10 10:18

Ale tyhle vůně nemají úplně ve všech MaS (tak abys mě pak neproklínala, že jsem tě navnadila :D ).

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 14.04.10 10:51

Ústí je zapadákov, ani bych se nedivila, kdyby neměli, ale podívat se určitě půjdu!! :whistle:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 14.04.10 12:25

Já mám Breakfast in Paris a voní mi moc hezky. Aplikuji do vzduchu, na kůži jsem ještě nezkoušela :wink:

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 14.04.10 12:31

Mám doma spciálně interiérovou vůni od Frapina Les greniers - Pracovna, vím, že je měli na webu Parfumer nebo tak nějak, cena kolem 1000,. Kč za 100ml, voní krásně po nové kůži.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 14.04.10 13:48

Mna by zaujimalo, ci existuje nejaky osviezovac vzduchu ale prirodny. Z Brice a spol mi je spatne, su strasne silne, som silny alergik a boli ma z nich hlava. Pouzivam aroma olejicky, ale na to potrebujem mat zapalenu lampu a ked nie som doma, tak lampu neriskujem. Je nejaky grif, aby to prevonalo miestnost a zaroven nemusela horiet lampa?

Z interierovych voni pouzivam Vert od YR :mrgreen: na mne nedrzi, ale v interieri lahoda :mrgreen:

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Zdenka Holčíková
Nevyléčitelná závislačka 1130 příspěvků 14.04.10 13:56

Guerlain má taky :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 14.04.10 14:02

Kriss, existuje, říká se tomu difuzér, rozprašuje éterické oleje, ale je to do elektriky. Třeba tady: http://www.greenwave.cz/kategorie/aroma … zer_id77/ ale ten je dost ošklivý, jsou různé druhy.

Nebo tahle věc: http://www.lekarna.cz/…rmic-difuzer- … evo-150ml/ to si můžeš jednoduše vyrobit i sama, do nějaké skleněné nádobky nakapeš éterický nebo vonný olej, dáš do toho špejle, ty ho nasají a pak vůni uvolňují.

Další elektrický difuzér třeba tady: http://www.lekarna.cz/…lore-elektri … -17202351/ Je to i lepší, protože olejíčky se nepřipalují ani nadměrně neohřívají, takže jejich vlastnosti zůstávají zachovány (léčivé účinky, antiseptické apod.). Ale mně osobně se to nelíbí, radši používám keramické aromalampičky.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 14.04.10 14:03
Zdenka Holčíková píše:
Guerlain má taky :?

Má - Eau de Lit http://arome.cz/…tailvune.php?…

A přiznávám - zkoušela jsem vzorek na kůži (a nic se mi nestalo).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist