Internet Explorer - přihlašování do databáze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.04.08 10:22
Internet Explorer - přihlašování do databáze

Prosím uživatelky, které používají prohlížeč Internet Explorer, aby mi řekly, jestli se mohou přihlásit do databáze (nikoli na fórum - tam to funguje). Zkusila jsem se přihlásit ve všech prohlížečích a zatímco v Opeře a Firefoxu se do databáze přihlásím, v IE to nejde.
Zajímalo by mě, jestli je chyba v mém rozšťouraném prohlížeči, nebo se týká všech uživatelek Internet Exploreru.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

miranda
Učednice 52 příspěvků 21.04.08 10:42

Vyzkoušela jsem přihlášení a jde to :D

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 21.04.08 10:50

IE7 funguje

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

dias
Učednice 168 příspěvků 21.04.08 10:50

Nemám problém.

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.04.08 11:25

To jsem si oddechla.
Používám IE jen jako pokusného králíka, asi jsem si tam nastavila nějaké super vysoké zabezpečení a teď mi to málem přivodilo infarkt :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist