Internetovy bazarek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angelika
Učednice 72 příspěvků 31.03.08 16:31

Potrebuji prodat boticky-nevhodny darek a v blizkem okoli zadny vhodny kandidat:-( Nemam zadne zkusenosti s internetovymi bazary apod., poradite mi prosim nekdo zkusenejsi, kde bych je mohla nabidnout, aby mel bazarek slusnou navstevnost a nebyly tam nejak extra vysoke poplatky (nemam prehled, jake poplatky se vubec plati)? Diky moc…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

adlen
Učednice 50 příspěvků 31.03.08 21:15

prodávám a nakupuju na www.mimibazar.cz, je to zdarma a nejsou to jen věci na děti:-)))

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Angelika
Učednice 72 příspěvků 31.03.08 21:35
Angelika píše:
Potrebuji prodat boticky-nevhodny darek a v blizkem okoli zadny vhodny kandidat:-( Nemam zadne zkusenosti s internetovymi bazary apod., poradite mi prosim nekdo zkusenejsi, kde bych je mohla nabidnout, aby mel bazarek slusnou navstevnost a nebyly tam nejak extra vysoke poplatky (nemam prehled, jake poplatky se vubec plati)? Diky moc…

OKI, vyzkousim, diky moc:-)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5514 příspěvků 26.04.09 13:56
antikoncepce PRAMINO

Prodám 2 platíčka antikoncepce PRAMINO , na 2 měsíce

Cena je 300,–KČ včetně poštovného.

Prosím pište jen do vzkazníku, děkuji :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 66 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 26.04.09 16:22

Angelika - a co to je za botky, jaká velikost? já jen jestli bys je neudala tady, taky tu je bazárek :wink:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist