Internetovy bazarek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angelika
Učednice 72 příspěvků 31.03.08 16:31

Potrebuji prodat boticky-nevhodny darek a v blizkem okoli zadny vhodny kandidat:-( Nemam zadne zkusenosti s internetovymi bazary apod., poradite mi prosim nekdo zkusenejsi, kde bych je mohla nabidnout, aby mel bazarek slusnou navstevnost a nebyly tam nejak extra vysoke poplatky (nemam prehled, jake poplatky se vubec plati)? Diky moc…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

adlen
Učednice 50 příspěvků 31.03.08 21:15

prodávám a nakupuju na www.mimibazar.cz, je to zdarma a nejsou to jen věci na děti:-)))

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Angelika
Učednice 72 příspěvků 31.03.08 21:35
Angelika píše:
Potrebuji prodat boticky-nevhodny darek a v blizkem okoli zadny vhodny kandidat:-( Nemam zadne zkusenosti s internetovymi bazary apod., poradite mi prosim nekdo zkusenejsi, kde bych je mohla nabidnout, aby mel bazarek slusnou navstevnost a nebyly tam nejak extra vysoke poplatky (nemam prehled, jake poplatky se vubec plati)? Diky moc…

OKI, vyzkousim, diky moc:-)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 26.04.09 13:56
antikoncepce PRAMINO

Prodám 2 platíčka antikoncepce PRAMINO , na 2 měsíce

Cena je 300,–KČ včetně poštovného.

Prosím pište jen do vzkazníku, děkuji :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 26.04.09 16:22

Angelika - a co to je za botky, jaká velikost? já jen jestli bys je neudala tady, taky tu je bazárek :wink:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist