Investice do vůní.....parfémů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gazelka
Učednice 105 příspěvků 15.06.07 17:18

CHtěla bych se Vás zeptat, kolik investujete do vůní?

Jeslti máte vůbec přehled , kolik utratíte za své miláčky:-))

Já jsem takový parfémový maniak, že než abych si koupila nový džíny jdu a koupím parfém.

Má maminka docela tolerujemoji úchylku, ale ostatní to nechápou...........

Ještě , že máme netový obchody, nejenže ušetřím na vůních, ale můžu pořád kupovat dál.

Horší to bude s těhotenstvím, to asi půjdou voňavý miláčci z domu:-((

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 15.06.07 17:33

Gazelka - kdepak, ať tě nenapadne si přestat dělat radost.Ženská si musí udělat radost i v těhotenství,když už se z ní stává koule, tak ale vońavá.To, že budeš mít miminko , přece neznamená, že rezignuješ na krásu a vonění.Naopak, je správné mít nějaký rozmar.no a co se peněz týká, tak si budeš kupovat menší balení, třeba méně často nebo je budeš dostávat k různým příležitostem.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 15.06.07 22:45

Já bych to řekla asi tak: „když musíš, tak musíš“ a „když je miluješ, není co řešit“ :)

Tomu se prostě poručit nedá, čas od času je třeba udělat si radost :) Nemyslím nějaké bezhlavé nakupování každý měsíc, ale tak jednou, max. dvakrát do roka, proč ne.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 16.06.07 08:09

Myslím si to samé,občas je nutné si udělat radost.A určitě je lepší mít parfém,co se používá,jak skříně plné nenošeného oblečení a tretek.A názor,že parfém je vhodný dárek,ten je nejsprávnější ze všech.U mne to tak funguje,jako dárek-parfém!
A kolik investuju-někdy se u mne objeví parfém každý měsíc,někdy několik měsíců nic,opravdu to neúpočítám a nesleduji.V období vánoc,svátků a narozenin mám přírůstků víc.A opravdu,když i peníze dostanu,investuju aspoň část do parfému.Zase nemám něco jiného,co mají druzí,mám ráda vůně,ale nekupuju zase třeba líčidla,laky na nehty a tak.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 16.06.07 08:28

Ingrid - nebo, kouří, popíjejí,vozí si půlky autem na sebemenší vzdálenosti…taky možná zbytné věci,které ale dělají radost nebo bez nich nemohou být.Tak co by sis neudělala radost, každý si ji dělá, akorád jinak.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 16.06.07 10:00

Ano,takhle nějak to mám i já,každý má jinačí stupnici priorit,vyhodí peníze za alkohol a není mu to líto,tak proč by mně mělo být líto,když si dopřeju parfém,pro mne je to i forma aromaterapie,když se navoním a pak jemně vůni cítím i na druhých v okolí,hned mi to zvedne náladu a líp,než Delisa.:)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

dienda
Učednice 99 příspěvků 17.08.07 12:22

je zajimave, ze hodne lidi odsudzuji ty, kteri nelituji dat penizky za lepsi parfem , ale pritom utraceji za ruzne blbosti , nebo za cigarety, alkohol a td..kdyz se to spocita, tak mozna utraci vic penez jako my, a pritom delame radost nejenom sami sobe ale i okoli..je lepsi vonet hezky, pritazlive a sexy jako smrdet za cigarama..krome toho parfem se udrzi vice na pokozce jako deospraye a pod a kdyz se to spocita, tak to zese takovy luxus neni..a krome toho, jak kdesi rekla Merilyn Monroe ze chodi spavat oblecena v Chanel 5, ja to resim taky tak, akurat ze misto Chanelu mam jiny vonavy oblecek..a ten se libi i moji polovicce a to prevelice.. :P

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zuzek  03.05.08 19:51

Investuju docela dost vzhledem ke svému platu. Jsem taky ten typ, co si radši koupí vůni než nové oblečení. Za kosmetiku moc neutrácím, mé vlasy i plet´jsou bezproblémů, takže tohle jen z drogerie. Málokdo tuhle moji úchylku chápe. Bud´si koupím sama, nebo na každé narozeniny, svátek, Vánoce nebo výročí chci od manžela jediné…parfém.

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 04.05.08 19:16

TAky jsem za vůně utratila už dost peněz. Někdy mám období, kdy kupuju každý měsíc jednu, pak zase půl roku nic. Je fakt, že se mi to pak hromadí, jenže každá nálada, počasí či příležitost vyžadují něco jiného, že?

Na poličce 58 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Gep
Učednice 218 příspěvků 04.05.08 19:47

Neřeším to. Když po nějaké vůni toužím a nemám na ni, počkám si, až na ní bude. A je-li na ní, kupuji. Nic si nevyčítám. Neutrácím nijak přehnaně za oblečení, ani za doplňky, či šperky. Utrácím nejvíce za parfémy a knihy. Dokud je doma teplo, teče voda a jde elektřina i plyn, dokud je v lednici víc než seschlé jablko a stará hořčice, tak je rodina spokojená. Přestože zbytek rodiny mé nadšení z vůní nesdílí, respektuje jej. :)

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 04.05.08 21:37

Tiež najviac investujem do kníh a parfémov, sú to veci, ktoré mi pôsobia radosť a robia môj život krajším. :) Vôbec nemusím mať šperky, ani módne doplnky, čo sa týka oblečenia a obutia vystačím s málom. Takže niekde ušetrím a niekde si doprajem, je to naozaj otázka priorít. :)

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 04.05.08 21:59

Nejvíc jsem investovala do vůní zpočátku. Teď občas něco koupím, častěji vyměním. Nechci už sbírku rozšiřovat.
Jsem na MD, a parfémy jsou výborný koníček. Mohu se vonět po libosti, dělají mi radost, po nákupu už nic nestojí ( provoz a údržba), není třeba za nimi nikam jezdit (třeba na hory), ani je nějak doma opečovávat (vhodné i pro líné nebo pro ty, co nemají moc času).

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 04.05.08 22:36
Mirka píše: ..... parfémy jsou výborný koníček. Mohu se vonět po libosti, dělají mi radost, po nákupu už nic nestojí ( provoz a údržba), není třeba za nimi nikam jezdit (třeba na hory), ani je nějak doma opečovávat (vhodné i pro líné nebo pro ty, co nemají moc času).

Krásně a vtipně napsáno :D

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 05.05.08 10:30

ja si tiez nekupujem oblecenie casto, netrpim ani na kabelky a topanky, nefajcim, ale radsej si kupim nejaku vonu alebo dobru knizku :D Snazim sa vyberat si vone nie prilis drahe (len ako mi staci penazenka), to na sa na nete da dost dobre vybrat.. a teraz som sa zacala trosku viac zaujimat o miniaturky, takze kazdym dnom cakam postu mali bu mi prist teraz dve, som zvedava
Inak som si myslela, ze so svojimi piatimi „vonavkami“ na policke uz mam toho az prilis vela, ale ako som zistila tu na stranke, ze toho mam v porovnani s niektorymi malo :o))

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 05.05.08 11:27

no, to ja by som mala mat komplexy, ale nejak to neriesim, parfemy mam rada, objavila som ich len pred menej ako polrokom, doteraz som ziadny poriadny vlastne ani nemala, ak sa nepocitaju Avony. som zastancom ze je prijemne sa dobre citit a mat prehlad, a naozaj dni byvaju rozne a pocasie aj dusa vyzaduju inu vonu, ale nateraz si budem musiet vystacit s tym co mam. Chcem si zadovazit este nejake limitky co koncia a zo dva zriedkave parfemy, lebo je riziko, ze ich potom uz nezozeniem. Ale zaroven rada nosim vonu tak, aby si ma ostatni zapamatali, ze je to moja typicka, aspon na nejake obdobie. Tento rok som prisla ku 3 z 5 parfemov, ktore vlastnim. pritom 1 som vyhrala a 2 dostala ako darcek. A coskoro mi dojde moja nostalgicka Bella Firenze, ktoru som dlho marne zhanala. Myslim, ze v najblizsom obdobi budem investovat do knih, cestovania a aj nutneho oblecenia, lebo sa mi vsetko derie:).

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist