Inzerce

Fotoalbum tématu (72) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dias
Učednice 168 příspěvků 21.04.08 11:08
Inzerce

Mám takovou představu - technicky asi velmi náročnou, možná nereálnou - že by se inzerce dala zpřehlednit vedle stávající podoby ještě možností vyhledávání značek, nebo i konkrétních vůní (typ vyhledávač zadaného hesla v jakékoli podobě).
Předpokládalo by to samozřejmě určitou jednotnost témat zadávaných inzerátů (např. Givenchy Organza, nebo jen jedno z těchto slov - a jestli jde o orig. flakon, odstřik, miniaturu nebo vzorek, by pak už bylo obsahem samotného inzerátu) - témata s názvem prodám , vyměním nebo odstřiky , miniatury sice každý rozklikne :wink: , ale více nevypovídají.
Problém je dnes totiž v tom, že když člověk neprohlíží inzeráty dost často, unikají mu třeba i ty, o které by měl zájem, kdesi v dáli (za přehršlí stále se opakujících stejných :-(). Že mnohé z inzerátů (i těch zadávaných členy fóra) už nejsou aktuální, je tady často diskutovaný problém, ale možná by to alespoň vedlo k větší disciplíně. Naopak některé inzeráty starší třeba aktuální stále jsou, ale málokdo má sílu a čas se k nim proklikat - a i v tom případě často o aktuálnosti předem pochybuje, tak ani nezkusí zareagovat/od­povědět.

Když už jsme v té fázi změn … :D

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 427 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.04.08 11:13

Zadávání inzerátů by se dalo vyřešit jednotným formulářem (podobný mají třeba v bazaru na fóru na Živě.cz), takže by měly uspořádanější podobu.
Vyhledávat se dá jednoduše pomocí funkce hledat - když si člověk zadá, že chce vyhledávat Organzu jen ve fóru Parfémy - nabídka, nebude mu to ukazovat témata z diskuzí.
Nějakou změnu by to asi chtělo, je to tam jako na arabském bazaru :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Dadenka
Učednice 35 příspěvků 23.04.08 08:35

Právě jsem zjistila, že když je u inzerátu odpověď, nelze ho smazat, volba „smaž“ tam není :shock:

Na poličce 65 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.04.08 10:02

Už tam zase je :)

Malá změna oproti dřívějšku: je potřeba smazat inzerát vč. všech odpovědí. Pokusím se ještě udělat, aby stačilo smazat první příspěvek - takhle je to pracnější, i když, pravda, taky bezpečnější proti náhodnému ukliknutí :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 08.12.11 17:32

UAA co rikate na to, ze si ted nekdo dal do inzerce kazdy vzorecek zvlast? 8o Takhle muze jeden clovek zaplacnout celou stranku.
Neslo by udelat nejaky omezeni poctu inzeratu ve steje kategorii? Ne tedy u plnych baleni, tam je to uzitecny, ale u vzorku, odstriku a rekla bych i miniatur je lepsi, kdyz se 10 vuni nacpe do jednoho inzeratu, a nehca se prostor i dalsim.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Michelle
Nováček 21 příspěvků 08.12.11 18:43

Mně se v posledních asi 3 dnech neobjevuje u mých inzerátů možnost aktualizovat, jak je to možné? Díky za odpověď

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 168 vzorků V tužebníku 0 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 08.12.11 18:44
WildOrchid píše:
UAA co rikate na to, ze si ted nekdo dal do inzerce kazdy vzorecek zvlast? 8o Takhle muze jeden clovek zaplacnout celou stranku.
Neslo by udelat nejaky omezeni poctu inzeratu ve steje kategorii? Ne tedy u plnych baleni, tam je to uzitecny, ale u vzorku, odstriku a rekla bych i miniatur je lepsi, kdyz se 10 vuni nacpe do jednoho inzeratu, a nehca se prostor i dalsim.

Zadávať každú vzorku osobitne mi príde „s cesty“. A pozerám, že v tom pokračuje - asi by bolo vhodné ju upozorniť, lebo je evidentne nová, zaregistrovaná dnes a asi sa ešte nestihla celkom zorientovať. Keby to robili všetci takto, tak sa do inzercie neoplatí chodiť.

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 08.12.11 18:48

protoze muzes aktualizovat jednou za 5 dni, driv ne

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 08.12.11 22:39
WildOrchid píše:

Uff, to je celkem děsné 8o Moc do inzerce nechodím, ale tohle tam potkat, tak odejdu okamžitě.
Ale beliala má asi pravdu v tom, že bude lepší individuálně upozornit než zavádět plošná omezení… přece jen, je to první takový případ za X let…

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 08.12.11 22:43

uz je upozornena, pry i adminem..

Admin Arome.cz
Nevyléčitelná závislačka 1061 příspěvků 09.12.11 21:05

Upozornila jsem a uživatelka inzeráty upravila.

Tereza

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6469 příspěvků 13.01.12 23:21

Na nové Arome jsem si celkem zvykla, ale nevyhovuje mi inzerce, dřív se mi líbila víc a byla přehlednější. Teď je to tam páté přes deváté, což mě rozčiluje…

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Admin Arome.cz
Nevyléčitelná závislačka 1061 příspěvků 14.01.12 13:47
Elvira píše:
Na nové Arome jsem si celkem zvykla, ale nevyhovuje mi inzerce, dřív se mi líbila víc a byla přehlednější. Teď je to tam páté přes deváté, což mě rozčiluje…

V základním zobrazení Inzerce je samozřejmě vše pohromadě. Pak stačí kliknout na typ balení, způsob prodeje nebo vyhledat podle klíčového slova dle preferencí.

Tereza

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 14.01.12 14:13

Hlavně mažte, prosím, svoje vlastní už neaktuální inzeráty, určitě je to rychlejší než napsat prodáno!!!

Příspěvek upraven 14.01.12 v 15:16

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Admin Arome.cz
Nevyléčitelná závislačka 1061 příspěvků 14.01.12 14:54
Vera píše:
Hlavně mažte, prosím, neaktuální inzeráty, určitě je to rychlejší než napsat prodáno!!!

Už jsem dnes rozposlala SZ s prosbou o smazání neaktuálních inzerátů.

Tereza

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 427 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist