Ipanema

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 15.06.10 15:54
Ipanema

Nosíte někdo botky/žabky od téhle značky?
http://www.ipanemaflipflops.co.uk/

Chci si nějaké koupit, pokud možno ergonomicky tvarované, ale krásné jsou úplně všechny :heart:

Po Praze se teď ve větších obchodních centrech objevily stánky, kde se dají tyhle boty koupit. Konkrétně vím o Chodově a Galerii Myslbek, občas je vedou některé menší prodejny s obuví.
Víte i o dalších prodejních místech?

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 15.06.10 18:33

verunko, zrovna dneska jsem si jedny černé koupila v Německu. Jen jsem narychlo vyzkoušela, aby seděla velikost, ale zdají se mi opravdu pohodlné. Nejsou to takové „šlupičky“, kdy po 5 minutách bolí nohy, potažmo celý člověk, mají širší podrážku. Tak uvidíme, až pořádně vyzkouším v praxi :mrgreen:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 15.06.10 21:50

Koupila jsem si minulé léto u Bati tyhle: http://www.ipanemaflipflops.co.uk/women … andal.html

a spokojenost největší…žabky si kupuju každé léto několikery a taky je většinou dané léto i zničím, ale tyhle jsou fakt odolné, pohodlné a za pár korun… Pokud bych viděla nějaké schopné i letos, tak si je koupím zas, pokud ne, tak budu nosit ty loňské…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 15.06.10 21:57

Já si právě myslím, že by mohly být extrémně pohodlné, podle tvaru, podle materiálu (nějaká sofistikovaná guma, nezaměnitelná podobně jako matroš na crocsy), no mám chuť si koupit několikery. Cena příznivá, a pokud vydrží jak říkáte, tak je to pecka :D

Škoda, že v těch stánečcích mají omezený výběr :( Na stránkách jich mají takové hafo, tady se prodává jen zlomek z toho :?

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist