Iris Noir Eau de Parfum

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

irell
Nováček 4 příspěvky 30.09.15 05:43
Iris Noir Eau de Parfum

:mavam: Prosím všechny milovnice vůní. Zbožňuji vůni Iris Noir (Eau de Parfum) od Yves Rocher, ale bohužel ji již nemohu sehnat 8o … Můžete mi poradit nějaký hodně podobný parfém s irisem/kosatcem? Děkuji :hug: irell

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1717 příspěvků 01.10.15 19:50

@irell
He, také je moje oblíbená, leč jsem jí kapku našla v několika vůních, ale všude je něco navíc a něco zase chybí. Dokonalou alternativu jsem neobjevila.

Na poličce 85 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 39 vzorků V tužebníku 1 parfém

irell
Nováček 4 příspěvky 01.10.15 20:39
Iris Noir Eau de Parfum

Ojojoj :( Děkuji Vám za zprávičku. To je nemilé. V parfémech jsem dosti konzervativní a těžko se mi hledají, vůbec nechápu proč YR přestal tuto oblíbenou vůni vyrábět. Pokud Vás mohu poprosit aspoň o nějaký trošku podobný typ, budu ráda. Děkuji a přeji krásný večer.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1717 příspěvků 01.10.15 20:50

@irell
Kdybych na něco náhodou narazila, tak se ráda podělím.
A zkoušela jste Voile Ambre?
Pokud jde o tu celkově „muchlací“ teplou notu z Iris Noir, mohla by to možná nahradit, je sice sladší, ale taky „muchlací“ hřejivá.
http://www.yves-rocher.cz/…emova_voda_8
ale pokud jde o tu jemnou sladší prohřátou pudrovost kosatce, tak tu právě nacházím i jinde, ale doplněnou o jiné tony například citrusy, nebo dřevo a vůně berou jiný směr než Iris Noir.

Na poličce 85 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 39 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist