*ISSEY MIYAKE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 19.05.10 16:48
*ISSEY MIYAKE

Pojďme si zrecenzovat tuto japonskou značku. Má spoustu příznivců i odpůrců zároveň.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ukázat značku Issey Miyake

Reakce:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 19.05.10 17:03

Já nemám co recenzovat… Nic jsem nezkoušela. Flakóny mě nezaujaly a o vůních tu nikdo nepsal dost poutavě, abych ji zkusila v kamence :whistle: .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kultakutri01
Znalkyně 485 příspěvků 19.05.10 17:23
Ronna píše:
Pojďme si zrecenzovat tuto japonskou značku. Má spoustu příznivců i odpůrců zároveň.

Zííííííííííííív.

Na poličce 32 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 19.05.10 17:28

Nenuť se, nenuď se… :D

Návrhář je zřejmě posedlý svým jménem, proto se 99% vůní jmenuje stejně, což způsobuje jistou nepřehlednost. Le Feu je prakticky už nesehnatelná.

Inesska
Parfémová maniačka 510 příspěvků 19.05.10 17:30

Po mojom prvom skusani L'Eau D'Issey EDT a EDP (hned bezhlavo na obe zapastia :lol: ) som do mojho zkusobnika napisala, ze je to zatial „moj doterajsi najhorsi parfemovy zazitok“. Neviem, kedy risknem dalsiu skusku :speechless: …

Na poličce 10 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 19.05.10 18:22

Mně se edt hrozně moc líbí a chci si ji koupit, sestřenice mi ale řekla, že cítí shnilý meloun. Edp je hrozná.
A scent mi už dva dny voní z kabelky(mám tam hozený papírek) a voní krásně pokaždé, když ji otevřu.

Inesska
Parfémová maniačka 510 příspěvků 19.05.10 21:43

…vona ma sice vydesila, ale myslim, ze vydrz bola super… Alebo je to len take Murphyho pravidlo, za sa nas drzi akurat to, coho sa chceme zbavit? :lol:

Ked sa Ti paci, tak nie je co riesit… :wink:

Na poličce 10 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 10.02.12 17:28

Zkoušela jsem Issey Miyake LEau DIssey Florale a ta voní nádherně. Ćistě květinová, jemná, cítímm především lilie.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Pani Parzer
Učednice 178 příspěvků 27.02.12 10:02

L'Eau d'Issey Pour Homme

Velmi sa mi paci tato panska vona…premyslam, ze by som ju vyskusala v lete..je nejaka dama, ktora tuto vonu pouziva?

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

gangulienka
Učednice 48 příspěvků 21.09.12 17:56

ja pouzivam L'Eau d'Issey uz niekolko rokov a je to moj najoblubenejsi parfem stale hladam nieco ine nove lepsie a aj ked sa mi zda ze som nasla nieco lepsie stale sa k nej vratim…je zvlastne ze vela ludi mi ju chvali ale na forach najdem skor negativne ohlasy…doteraz som mala len edt musim ist vyskusat edp snad to prezijem :)

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 22.09.12 10:13
@Clarisse píše:
Zkoušela jsem Issey Miyake LEau DIssey Florale a ta voní nádherně. Čistě květinová, jemná, cítím především lilie.

Zkoušela jsem ji jednou (někde na Václaváku) na ruku a taky se mi moc líbila. Typově mi připomínala mou kdysi milovanou Miracle. Možná to bude tím, že je vytvářel stejný nos. Můj oblíbenec - Alberto Morillas.

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 24.09.12 19:53

Zde mě zaujala jen A Scent Soleil Neroli

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 29.09.12 17:03

@gangulienka Podle mě je edp nepovedená. Ale sama si vyzkoušej a uvidíš.

Woolpecula
Učednice 57 příspěvků 17.08.13 00:11

Eau d´Issey EDT mám už několik let a líbí se mi na ní, že docela dlouho vydrží, stabilně, nemění se. Na šále cítím konvalinky ještě po mnoha dnech. Kdežto jiné EDT, co jsem zkoušela, na mě vydržely jen pár minut.
Přitom to není silná omamná vůně, jen náznak - pro mnohé běžné příležitosti to beru. Ale že bych z ní byla odvázaná jako jedna moje kamarádka, to vůbec ne. Spíš ji používám, protože ji mám…
Hledám něco kořeněnějšího, teplejšího, sytějšího, temnějšího.

Za pár dní budu mít vzorek Issey Miyake Pleats Please, tak jsme zvědavá, chci ty dvě porovnat - ale počítám, že se mi bude protivit, protože jsou v ní jablka.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist