Podobná vůně k Issey Miyake L'Eau D'Issey

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misel03
Učednice 44 příspěvků 09.12.11 09:24
Issey Miyake L´Eau D´Issey

Ahoj holky, jsem zatím takovej nováček 8o co potřebuje poradit :nevim: .
Momentálně jsem se zamilovala do vůně Issey Miyake L´Eau D´Issey, je moc krásná. Chtěla jsem se zeptat, zda existuje něco podbného, co by stálo za „čuch“ s větší nebo srovnatelnou výdrží.

:mavam:
Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2874 příspěvků 09.12.11 09:54

tak na mně tahle vůně drží až až, ale pokud nedrží edt, tak se prodává i v hůře, ale přesto sehnatelné verzi edp

Na poličce 16 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 26 parfémů

misel03
Učednice 44 příspěvků 09.12.11 10:11

Tahle vůně je báječná jak na běžné nošení, tak myslím, že se za ni nemusím stydět ani večer, když někam jdeme. :potlesk:

Henri
sv. Parfema z Kecálburgu 2985 příspěvků 10.12.11 14:03

Mně kdysi přišla dost podobná Escape od Calvina Kleina, v rámci vodních vůní bych přidala ještě Cool Water Davidoff nebo Kenzo L´Eau Par.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 12.12.11 12:33

Verze edp je dost odlišná, mně vůbec nevoní.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

misel.j  12.12.11 14:50

EDP jsem ještě neměla možnost vyzkoušet, EDT je výborná, připomíná mi levnější Gabrielu Sabatini.

misel03
Učednice 44 příspěvků 12.03.14 08:07

Opět se po čase vracím k této vůni…můžete mi doporučit něco podobného na vyzkoušení?

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist