Italská kosmetika - Collistar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 24.04.09 13:48
Italská kosmetika - Collistar

Nenašla jsem o této značce žádné příspěvky. Máte někdo zkušenosti? Objednala jsem si na i-obchodu vzorečky ( normální balení nemají ) a jsem nadšena - konečně skvělý make up, krém i šampón na mastné vlasy.
Kde je tedy problém? Prý není v ČR k sehnání… :(

Víte něco?
Díky za váš čas.

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 24.04.09 22:18

od této značky mám oční stíny a bronzový pudr.Jsem maximálně spokojená.Myslím, že se dá sehnat ve velkých parfumérkách.Já kupovala v parfumérce cca 2 roky v Carrefoure.

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 24.04.09 23:38

Díky Popelko :) , omrknu to. Já jen pročetla všechny možné diskuse, kde se píše, že jí přestali do republiky dovážet. Ještě jsem se nikde nedívala.

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 25.04.09 10:16

Myslím, že ve větších městech, nebo v Praze se určitě sežene.Měli i kvalitní rtěnky, ale jak říkám,kupovala jsem před cca 2 roky.Chce to prošmejdit.A navíc ty ceny byly taky přijatelné a kvalitu bych si dovolila klidně přirovnat i k Dioru :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 01.05.09 20:24

Collistar prodává Douglas a mají docela výběr. Pěstící i dekorativní kosmetiku.

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 04.05.09 14:08

ja mám od Collistar lak na nehty, už ho mám asi 4 roky, možno viac a je perfektný. Kupovala som v Dive, teraz je to Marionnaud, ale dávno som tú kozmetiku nevidela

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.05.09 14:48
PetraSK doma píše:
ja mám od Collistar lak na nehty, už ho mám asi 4 roky, možno viac a je perfektný. Kupovala som v Dive, teraz je to Marionnaud, ale dávno som tú kozmetiku nevidela

Jakože ten jeden lak, koupený před 4 lety, je stále svěží a bez problémů k použití??? :shock:

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 05.05.09 13:45
verunka2201 píše:
PetraSK doma píše:
Jakože ten jeden lak, koupený před 4 lety, je stále svěží a bez problémů k použití??? :shock:

Verunka, pár krát som ho musela riediť, ale kvalita /výdrž, farba, jej sýtosť/ sa nezmenili. Je ho dosť /13 ml myslím/ takže preto ho ešte mám. kvalitnejší lak som nemala, ok, možno Chanel, ale Collistar sa mi zdá lepší. Farba je taká vínová, s perleťou.

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6190 příspěvků 16.06.11 20:00

Ahoj, neviete mi poradit nejaky e-shop, ktory by zasielal Collistar na Slovensko? Pozerala som talianske, ale maju sialene postovne… …a tie nase maju v ponuke stare veci, mam obavu, ze to bude presle…
chcem jeden z tychto deodorantov: http://www.collistar.com/index.asp

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pipi
Učednice 201 příspěvků 16.06.11 20:49

ja som jeden cas Collistar pouzivala, hlavne pletovu kozmetiku. Cistiace produkty boli take priemerne. Ale najradsej som mala krem na tvar - Crema di idratazione profonda (deep moisturizing cream). A raz som investovala aj do ich slavneho teloveho peelingu Talasso scrub, bol vyborny, nemusela som sa po sprche ani kremovat, lebo obsahuje nejake esencialne oleje. Bohuzial u nas stoji skoro 50 eur, takze raz mi stacilo (aj ked balenie je velke - 700 gr).
Zvykla som kupovat vo Fann s 10% zlavou.

Na poličce 17 parfémů 66 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6190 příspěvků 16.06.11 21:07

Lenze vo Fannku deodoranty nevedu a nedau sa u noch ani objednat :evil:

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 16.06.11 21:42
slniecko píše:
Ahoj, neviete mi poradit nejaky e-shop, ktory by zasielal Collistar na Slovensko? Pozerala som talianske, ale maju sialene postovne… …a tie nase maju v ponuke stare veci, mam obavu, ze to bude presle…

http://www.promenada.sk/vyhladavanie/?…

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6190 příspěvků 17.06.11 10:06
LuciaG píše:
slniecko píše:
http://www.promenada.sk/vyhladavanie/?…

vdaka, len tam je zas len ten stary typ…ja mam z toho bobky…

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2020 příspěvků 17.06.11 21:42

Měla jsem lesk na rty, ten byl úžasný, nelepil a i přesto dlouho vydržel, pak jsem měla stíny, také velmi kvalitní. Mamka měla jejich výrobky na hubnutí (celulitida atd…, dokonce nějaké gáze na prsa…) prej vynikající…

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Siska I.
Parfémová maniačka 515 příspěvků 04.09.11 22:00

Ja som zatiaľ vyskúšala len „Restoring shampoo“ - šampón pre obnovu poškodených, krehkých a vypätých vlasov s bambusovou dužinou. Voňal krásne bambusovo, pričom vôňa vo vlasoch vydržala dosť dlho a vlasy sa zdali byť také silnejšie a oveľa lesklejšie.
Kupované vo Fann.

Na poličce 11 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 26 vzorků V tužebníku 32 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist