Italská kosmetika - Collistar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 24.04.09 13:48
Italská kosmetika - Collistar

Nenašla jsem o této značce žádné příspěvky. Máte někdo zkušenosti? Objednala jsem si na i-obchodu vzorečky ( normální balení nemají ) a jsem nadšena - konečně skvělý make up, krém i šampón na mastné vlasy.
Kde je tedy problém? Prý není v ČR k sehnání… :(

Víte něco?
Díky za váš čas.

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 24.04.09 22:18

od této značky mám oční stíny a bronzový pudr.Jsem maximálně spokojená.Myslím, že se dá sehnat ve velkých parfumérkách.Já kupovala v parfumérce cca 2 roky v Carrefoure.

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 24.04.09 23:38

Díky Popelko :) , omrknu to. Já jen pročetla všechny možné diskuse, kde se píše, že jí přestali do republiky dovážet. Ještě jsem se nikde nedívala.

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 25.04.09 10:16

Myslím, že ve větších městech, nebo v Praze se určitě sežene.Měli i kvalitní rtěnky, ale jak říkám,kupovala jsem před cca 2 roky.Chce to prošmejdit.A navíc ty ceny byly taky přijatelné a kvalitu bych si dovolila klidně přirovnat i k Dioru :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 01.05.09 20:24

Collistar prodává Douglas a mají docela výběr. Pěstící i dekorativní kosmetiku.

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 04.05.09 14:08

ja mám od Collistar lak na nehty, už ho mám asi 4 roky, možno viac a je perfektný. Kupovala som v Dive, teraz je to Marionnaud, ale dávno som tú kozmetiku nevidela

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.05.09 14:48
PetraSK doma píše:
ja mám od Collistar lak na nehty, už ho mám asi 4 roky, možno viac a je perfektný. Kupovala som v Dive, teraz je to Marionnaud, ale dávno som tú kozmetiku nevidela

Jakože ten jeden lak, koupený před 4 lety, je stále svěží a bez problémů k použití??? :shock:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 05.05.09 13:45
verunka2201 píše:
PetraSK doma píše:
Jakože ten jeden lak, koupený před 4 lety, je stále svěží a bez problémů k použití??? :shock:

Verunka, pár krát som ho musela riediť, ale kvalita /výdrž, farba, jej sýtosť/ sa nezmenili. Je ho dosť /13 ml myslím/ takže preto ho ešte mám. kvalitnejší lak som nemala, ok, možno Chanel, ale Collistar sa mi zdá lepší. Farba je taká vínová, s perleťou.

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 16.06.11 20:00

Ahoj, neviete mi poradit nejaky e-shop, ktory by zasielal Collistar na Slovensko? Pozerala som talianske, ale maju sialene postovne… …a tie nase maju v ponuke stare veci, mam obavu, ze to bude presle…
chcem jeden z tychto deodorantov: http://www.collistar.com/index.asp

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pipi
Učednice 190 příspěvků 16.06.11 20:49

ja som jeden cas Collistar pouzivala, hlavne pletovu kozmetiku. Cistiace produkty boli take priemerne. Ale najradsej som mala krem na tvar - Crema di idratazione profonda (deep moisturizing cream). A raz som investovala aj do ich slavneho teloveho peelingu Talasso scrub, bol vyborny, nemusela som sa po sprche ani kremovat, lebo obsahuje nejake esencialne oleje. Bohuzial u nas stoji skoro 50 eur, takze raz mi stacilo (aj ked balenie je velke - 700 gr).
Zvykla som kupovat vo Fann s 10% zlavou.

Na poličce 15 parfémů 66 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 16.06.11 21:07

Lenze vo Fannku deodoranty nevedu a nedau sa u noch ani objednat :evil:

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 16.06.11 21:42
slniecko píše:
Ahoj, neviete mi poradit nejaky e-shop, ktory by zasielal Collistar na Slovensko? Pozerala som talianske, ale maju sialene postovne… …a tie nase maju v ponuke stare veci, mam obavu, ze to bude presle…

http://www.promenada.sk/vyhladavanie/?…

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 17.06.11 10:06
LuciaG píše:
slniecko píše:
http://www.promenada.sk/vyhladavanie/?…

vdaka, len tam je zas len ten stary typ…ja mam z toho bobky…

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 17.06.11 21:42

Měla jsem lesk na rty, ten byl úžasný, nelepil a i přesto dlouho vydržel, pak jsem měla stíny, také velmi kvalitní. Mamka měla jejich výrobky na hubnutí (celulitida atd…, dokonce nějaké gáze na prsa…) prej vynikající…

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Siska I.
Parfémová maniačka 515 příspěvků 04.09.11 22:00

Ja som zatiaľ vyskúšala len „Restoring shampoo“ - šampón pre obnovu poškodených, krehkých a vypätých vlasov s bambusovou dužinou. Voňal krásne bambusovo, pričom vôňa vo vlasoch vydržala dosť dlho a vlasy sa zdali byť také silnejšie a oveľa lesklejšie.
Kupované vo Fann.

Na poličce 11 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 26 vzorků V tužebníku 32 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist