Italská značka Erbario

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mety
Učednice 168 příspěvků 30.01.13 16:40
italská značka Erbario

V jednom časopisu pro ženy jsem našla tuto značku www.erbario.cz - podívala jsem se na jejich stránky a musím uznat, že je mají moc hezky udělané, jedná se o italskou kosmetiku v souladu s přírodou nabízejí celkovou péči o tělo, dětskou kosmetiku, kosmetiku pro pány, dekorativní kosmetiku a parfémy, určitě stojí za to se na jejich stránky kouknout, docela by mě tam některé výrobky zajímaly, možná některá z Vás má s těmito značkami už nějaké zkušenosti, třeba takový parfém mák a fík by mohl být zajímavý, děvčata jestli jste už něco vyzkoušely, určitě by nás to zajímalo, podělte se s námi.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Erbario Toscano

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist