J. Lo. LIVE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 07.04.09 12:30
J. Lo. LIVE

holky, tak tentokrát spíš jako varování :!: co si lidi na MMB dovolí prodat jako originál :evil:

Mně to stálo 600,–, ta ženská mi část peněz vrátila, ale vesele podala znovu inzerát, ještě než jsem ho stihla odnést na poštu… :roll:
no a tady co mi přišlo…myslím, že ani není nutné moc komentovat :evil:  

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 07.04.09 13:12

Kleo a jak se paní jmenovala? :conf: Mě přišlo to samé před pár měsíci od B.Hostýnkové (Brgina). Vyhrála jsem jí v aukci, měla jsem jí jako dárek, protože mám sama originál a moc se mi líbí. Nejdříve vyhrožovala trestným bodem za zmařenou aukci, pak si pozměnila i popis aukce atd. :evil:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 07.04.09 22:35

já ji měla od Heleny Gerstnerové (H.G.) měla dobrá hodnocení, tak jsem neměla podezření - chyba. pochopila bych, kdyby to i nevěděla, ale lhala mi, nejdříve tvrdila, že ji kupovala na podzim v obchodě, pak mi psala že ji dostala k Vánocům, nakonec ji prý koupila na MMB, přelepku prý ji vzaly děti…no story. Ale to, že bez váhání podala znovu inzerát, to mě dostalo. no možná si ji vyhmátli z MMB a smazali jí to.

lind
Učednice 37 příspěvků 08.04.09 12:21

holky co to je MMB ?

Na poličce 40 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 08.04.09 12:34

Mimibazar www.mimibazar.cz

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 08.04.09 12:50

jo tak paní Helena,prodává většinou imitace,taky jsem si od ní jednu koupila,a tvrdila mi že se jedná o jakýsi reklamní produkt,proto je trochu jiný,no nechal jsem to být,bylo to asi 250 kč,ale už vím,že od této paní nic

Na poličce 35 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 08.04.09 12:51

ale u tohohle lIve by mě vůbec nenapadlo pochybovat,viděla jsem ho i u kamarádky,a ten flakon vypadá věrohodně.a navíc nenapadlo mě že se padělá i J.lo,ještě že mi nevoní tahle vůně

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 09.04.09 16:06
radulllinka píše:
ale u tohohle lIve by mě vůbec nenapadlo pochybovat,viděla jsem ho i u kamarádky,a ten flakon vypadá věrohodně.a navíc nenapadlo mě že se padělá i J.lo,ještě že mi nevoní tahle vůně

vážně ti připadá, že vypadá věrohodně? mě omývali hned jak jsem ho vybalila, vždyť je přímo příšerný, odlitky, pružina, víčko no strašný, chybí i ten nápis Jenifer Lopez…

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 09.04.09 20:30

nevím takhle podle fotky,i docela jo,ale tak když porovnáváš s originálem,tak je to jasné.já jsem ho viděla jen u kamarádky,tak nemůžu nějak radit.a voní jinak?

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist