J´adore eau de Toilette

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 19.09.11 11:43
J´adore eau de Toilette

A máme zase další verzi 2011 - opět změna ve složení, vůně je již v parfumérkách a mě osobně velmi připomíná A. Provocateur Maitresse.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Reakce:

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 19.09.11 14:30

ano, o tom sme sa už bavili v súvislosti s vlnou reformulácií u diora

toaletka j´adore bola prvá spolu s homme a homme intense

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 19.09.11 21:23

J'adore nemám nijak zvlášť načichaný, ale dnes jsem zkoušela EDT a podle mě je to prostě slabší verze EDP.
Voněla se jím moje kamarádka, co šla do kláštera, takže pro mě je ta vůně celkem jasně ohraničená.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 20.09.11 09:07

zvláštna predstava, že sa v kláštore nejaká sestra voní Diorom :mrgreen: (asi ho musela nechat doma)
Inak EDP mám načuchanú dosť dobre, tak pôjdem skúsiť aj túto…

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů

saigonek
Učednice 250 příspěvků 14.10.11 19:22

Mě přijde takový „hřejivější“, než EDP. Zdá se mi, že více vyniká mandarinka a že je i vhodnější na zimu, přijdu si do něj taková hezky zachumlaná.

Berte mě ale, prosím, s rezervou - jsem absolutně nezkušený nováček :-)

Na poličce 6 parfémů 2 miniatury 15 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 3 parfémy

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 25.10.11 22:24

Včera jsem tu zreformulovanou verzi EDT vyzkoušela v Marionnaudu na základě doporučení paní prodavačky - že prý je víc květinová. Nechtěla jsem to před ní dát tak najevo, protože byla docela milá, ale musím říct, že dojem nic moc. Taky mi tam chyběly ty jemné pudrové podtóny, na které jsem v klasickém Jadore zvyklá. Tyhle reformulace se u Diora podle mě nějak nedaří (podobně vnímám i novou Miss Dior Cherie EDP).

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 15.12.11 09:05

dámy, už ste skúšali? chcel by som si prečítať pár názorov

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 18.12.11 13:57

Mně se celkem líbí, vychází trošku pudrově, ale čerstvě, není dusivá, trochu sladší, nosila bych ji, jestli bych ji byla ochotná i koupit nevím, je to spíše parfém k zamyšlení na jaro.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 19.12.11 15:40

Já Jadore nějak zvlášť neprožívám, ale zkusila jsem a dala bych zmíněné prodavačce za pravdu, trošku květinovější. Pudrovost jsem necítila a chyběla mi tam nějaká jiskřička, kterou mělo Jadore na začátku.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist