J´adore eau de Toilette

Sára 19.09.11 11:43

J´adore eau de Toilette

A máme zase další verzi 2011 - opět změna ve složení, vůně je již v parfumérkách a mě osobně velmi připomíná A. Provocateur Maitresse.

Reklama

Alex 19.09.11 14:30

ano, o tom sme sa už bavili v súvislosti s vlnou reformulácií u diora

toaletka j´adore bola prvá spolu s homme a homme intense

Širín 19.09.11 21:23

J'adore nemám nijak zvlášť načichaný, ale dnes jsem zkoušela EDT a podle mě je to prostě slabší verze EDP.
Voněla se jím moje kamarádka, co šla do kláštera, takže pro mě je ta vůně celkem jasně ohraničená.

Evulik 20.09.11 09:07

zvláštna predstava, že sa v kláštore nejaká sestra voní Diorom :mrgreen: (asi ho musela nechat doma)
Inak EDP mám načuchanú dosť dobre, tak pôjdem skúsiť aj túto…

saigonek 14.10.11 19:22

Mě přijde takový „hřejivější“, než EDP. Zdá se mi, že více vyniká mandarinka a že je i vhodnější na zimu, přijdu si do něj taková hezky zachumlaná.

Berte mě ale, prosím, s rezervou - jsem absolutně nezkušený nováček :-)

wendulka29 25.10.11 22:24

Včera jsem tu zreformulovanou verzi EDT vyzkoušela v Marionnaudu na základě doporučení paní prodavačky - že prý je víc květinová. Nechtěla jsem to před ní dát tak najevo, protože byla docela milá, ale musím říct, že dojem nic moc. Taky mi tam chyběly ty jemné pudrové podtóny, na které jsem v klasickém Jadore zvyklá. Tyhle reformulace se u Diora podle mě nějak nedaří (podobně vnímám i novou Miss Dior Cherie EDP).

Alex 15.12.11 09:05

dámy, už ste skúšali? chcel by som si prečítať pár názorov

pichjit 18.12.11 13:57

Mně se celkem líbí, vychází trošku pudrově, ale čerstvě, není dusivá, trochu sladší, nosila bych ji, jestli bych ji byla ochotná i koupit nevím, je to spíše parfém k zamyšlení na jaro.

danaada 19.12.11 15:40

Já Jadore nějak zvlášť neprožívám, ale zkusila jsem a dala bych zmíněné prodavačce za pravdu, trošku květinovější. Pudrovost jsem necítila a chyběla mi tam nějaká jiskřička, kterou mělo Jadore na začátku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist