J'Adore jaký jsem ještě neviděla (a u Diorů myslím taky ne)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

la.reina  21.05.11 23:23
J'Adore jaký jsem ještě neviděla (a u Diorů myslím taky ne)

http://aukro.cz/…um-j-adore-1 … 63989.html

No, zajímavá butylka… Ale na poličce bych ji nechtěla ani zdarma. :speechless:

Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 21.05.11 23:28

To by mě zajímalo, kde za takový šunt dala tu uváděnou pořizovací cenu 2.150,– :conf: Že by v tržnicích tak podražilo? :mrgreen:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

la.reina  21.05.11 23:59
jerry píše:
To by mě zajímalo, kde za takový šunt dala tu uváděnou pořizovací cenu 2.150,– :conf: Že by v tržnicích tak podražilo? :mrgreen:

Hehehe, no na to jsem se jí mohla zeptat. :mrgreen: Já už jí totiž napsala, jestli si je vědoma toho, že prodává fake, a že by nebylo od věci to tam aspoň napsat. :oops: Jsem děsná, já vím, ale mě to vždycky spolehlivě nakrkne. :evil:

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 24.05.11 18:25

Cha, právě jsem na to taky kulila zrak :-D. Ještě tam dá foto zespoda :-D. Na důkaz pravosti.A co ozvala se paní/slečna?

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 24.05.11 18:30

i ten text stojí za to:

[quote:ew5jcpdh]­„Nabízím překrásnou květinovou vůni od Christian Dior J´ADORE , mám ji doma docela nepoužívanou, bez krabičky, jen párkrát jsem se s ní navonila, tak teď na léto ideální, poř. cena 2150,–kč.“

Jo a zasílá obyčejným balíkem za 80 CZK. A to se vyplatíííí!!!!

Jestliže má někdo na Aukru Nick-zdrobnělinku jména, tak rychle prchám, to nikdy nevěští nic dobrého :-)

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 24.05.11 18:44

Taky by to klidně mohlo být příjmení (moje spolužačka se tak jmenovala, s příponou - ová, ovšem :wink: ).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 24.05.11 21:01

Aha, to by mohlo, já jsem doteď takové příjmení neslyšela (děkuji tímto za rozšíření obzorů), a jsem tak vyhrůzená z těch „mimínkovských“ webů, že jsem si jinou alternativu nepřipoštěla. Když jsem nahodila ten její nick do google, vyjelo mi toto (jakože to s prodejkyní s nejvyšší pravděpodobností nijak nesouvisí) :

„Ahoj holky,
prosím poraďte mi co je nejlepší dárek k 1. ročku pro chlapečka. Právě začínáme chodit. Určitě máte zkušenosti se svými capartky co jim dělá největší radost.
Moc děkuji za každý tip
Kubínek“

Mám z toho teď pupínek :-D.

Po 6-ti letech končím MD a mám toho DOST DOST DOST :-D

la.reina  25.05.11 07:14
Bea píše:
Cha, právě jsem na to taky kulila zrak :-D. Ještě tam dá foto zespoda :-D. Na důkaz pravosti.A co ozvala se paní/slečna?

Hádej, můžeš třikrát! :mrgreen:

Dobře, je to těžké, tak ti dám možnosti:
a) ne
b) vůbec
c) ani náhodou

:mrgreen:

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 25.05.11 12:50

:-D, no tak aspoň že ti nevyhrožovala ukrajinci.
V prodeji pokračuje vesele dál.
Na druhou stranu, kéž by byly všechny fejky tak jasné, jako tenhle …

A La.reino, máš krásné motto, to si budu pamatovat, a vybavovat vždy při novém nákupu :-). Je třeba si budovat tu svoji zářnou budoucnost.

la.reina  25.05.11 13:04
Bea píše: :-D, no tak aspoň že ti nevyhrožovala ukrajinci.
V prodeji pokračuje vesele dál.
Na druhou stranu, kéž by byly všechny fejky tak jasné, jako tenhle …A La.reino, máš krásné motto, to si budu pamatovat, a vybavovat vždy při novém nákupu :-). Je třeba si budovat tu svoji zářnou budoucnost.

No, tak to jsem opravdu moc ráda (nic osobního proti ukrajinské minoritě). :-)

Souhlasím, člověk by pak nemusel studovat délku a tloušťku hadiček, velikost písma na lahvičce ani bublinky ve skle flakonu.

Děkuji. :-) No, já myslím, že my tady všechny na arome máme svou zářnou budoucnost už tak posichrovanou, že není na světě síla, která by to mohla změnit. :mrgreen:

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 26.05.11 13:44

Jéé na tenhle skvost jsme koukala snad včera nebo kdy. Myslím, že jsem nebyla sama kdo dával aukci ověřit a koukám ona prodala…to je bezva teda. No ale je to moc pěkný hybridek, docela mě zajímá, jak to může asi tak smrdět. Každopádně prodejcům, kteří vědomě prodávají faky bych hned sekala ruce :angry:

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Janeyl
Parfémová maniačka 722 příspěvků 10.02.12 13:48

Já sem tak nasr...... :-( přišel mi z aukra padělek Jadore samozřejmě… nesedí rozprašovač, hadička je příliš dlouhá, dokonce „vůně“ z rozprašovače TEČE VEN!!!

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 4 odstřiky 117 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist