J'adore padělek :-(

Fotoalbum tématu (21) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janeyl
Parfémová maniačka 722 příspěvků 10.02.12 13:37
J'adore padělek :-(

Holky :-( na aukru sem BLBEC!!! Koupila J'adore od Diora evidentně padělek, parfém mi přišel zabalený tím stylem, že když jsem to rozbalovala, tak mi vyloženě tekl po rukách 8o na parfému vše sedí, flaštička, ale zespodu je ten čtyřmístný kód napsán hodně drobounkým písmem… navíc rozprašovač má úplně jinou barvu než rozprašovač pravých Diorů!!! Mám doma dva flakonky, takže to 100% poznám. Navíc to, co z toho jde za smrad… TO NENÍ DIOR!!! Jsem nešťastná, dala jsem na to 700,– + doprava a teď nevím co mám dělat. Psala jsem slečně e-mail, že dle mého se jedná o padělek a že chci své peníze zpátky, že jí flakon pošlu poštou na své náklady. Jenže mam silný tušení, že se mi buď neozve a nebo na to nepřistoupí. Co mám dělat :-( sem z toho fakt špatná :(

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 4 odstřiky 117 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Pozér
Učednice 142 příspěvků 10.02.12 15:30

Tak to je vážně smůla.
Já mám dobré zkušenosti s programem ochrany kupujících na aukru - jenže to byl trochu jiný případ, protože mi prodejce zboží vůbec neposlal. Ty jsi zase dostala padělek, takže se určitě popis zboží neshoduje s tím, co jsi obdržela. Nevýhodou toho programu je, že je to docela zdlouhavé, musíš celou věc nahlásit na policii a vyřídit spoustu dalších formalit (je to podrobně popsáno na stránkách aukra). Ale vyplatilo se mi to, peníze mi aukro vrátilo.
Doporučuji ale nejdříve kontaktovat zákaznický servis aukra. Na některé nepoctivé prodejce by mohl snad zabrat „výhružný“ mail z aukra.
A pak samozřejmě dát prodejkyni negativní hodnocení, abys varovala ostatní nakupující.
Aukro také může účet nepoctivé prodejkyně zablokovat.
Takže přeju hodně štěstí!

Na poličce 13 parfémů 7 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Janeyl
Parfémová maniačka 722 příspěvků 10.02.12 15:49

A mám aukro kontaktovat i když mi ona zatím neodepsala? Nebo za jak dlouho ho mám popřípadě kontaktovat? :/ jinak moc děkuju za pomoc! :hug:

Pozér
Učednice 142 příspěvků 10.02.12 15:59

Mám takový dojem, že podle „mailové etikety“ se má odpovídat na e-mail do maximálně 48 hodin. Potom si myslím, že se dá klidně aukru napsat, že prodejkyně neodpověděla na mail, což pro ní jistě bude přitěžující okolnost.
Takže doporučuju kontaktovat zákaznické centrum za ty 2 dny. Ono by to šlo i teď, protože tě prostě už okradla, ale když už jsi jí psala, tak jí teda dej ještě šanci, třeba s ní bude domluva.

Janeyl
Parfémová maniačka 722 příspěvků 10.02.12 16:02

No snad… kdybys viděla ten flakon :-O zkusím sem dát fotky.

Pozér
Učednice 142 příspěvků 10.02.12 16:05

To jsem na ně zvědavej :D

Janeyl
Parfémová maniačka 722 příspěvků 10.02.12 16:08

Tak chvilku vydrž, jen to nafotím a dám to sem :? a promiň, nevšimla jsem si nicku :mrgreen: takže se opravuju: „kdybys viděl…“ :)

Janeyl
Parfémová maniačka 722 příspěvků 10.02.12 16:27
fotky J'adore padělku a pravého flakonku....

Posuďte sami :pocitac: :evil:

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 10.02.12 17:26

No tak to je síla. :twisted: Nechceš nás varovat, pod jakým nickem na Aukru prodává?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Janeyl
Parfémová maniačka 722 příspěvků 10.02.12 17:37

Jo určitě :-) minas 144… teď mi psala e-mail, že prý se DIORŮ prodává hrozně moc druhů a limitovaných edic a bla bla bla a že ale když jem nespokojená, tak že ji ho mam poslat zpět, že ona ho za tu cenu stejně prodá… nejradši bych jí napsala, ať to laskavě nedělá a že podle mého se jedná o stoprocentní padělek, ale nechci riskovat, že mi nepošle peníze, takže jí pak napíšu e-mail… jako kdybych byla idiot kterej je bez smyslu čichat a bez zraku a bez hmatu (když se mi to lilo na prsty) no VRCHOL!!!!!!!! :x :x :x

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 10.02.12 17:41

No tak to snad dobře dopadne a vrátí Ti peníze.Každopádně se jí na Aukru radši vyhnu.

Janeyl
Parfémová maniačka 722 příspěvků 10.02.12 17:44

Já už na aukru nakupovat tenhle sortiment rozhodně nebudu. Teď mi psala, že prý jestli si ho nechci nechat, že mi zašle zpět 400,– že když je výrobek rozbalený že jí ho původní majitel zpět prý nevezme… tak jsem jí napsala, že buď se domluvíme mezi sebou s tím, že mi vrátí všechny peníze, a nebo to budu řešit přes policii, protože jsem si téměř jistá, že se jedná o padělek. Neskutečné!

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 10.02.12 17:50

Jakej „původní majitel“? Jak „nevezme zpět“?
To je nějakej „parfémovej pasák“ a ona pro něj ty fejky prodává nebo co? 8o

Příspěvek upraven 10.02.12 v 17:51

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 10.02.12 17:51

Napiš jí, že je to její problém,ať si to vyřídí s tím,,původním majitelem,,,který jí padělěk prodal.Tebe to vůbec nemusí zajímat.A okamžitě bych ji nahlásila na Aukru. :twisted:

jaccckie9
sv. Parfema z Kecálburgu 2019 příspěvků 10.02.12 17:53

Janeyl…Urcite nepristup na moznost, ze Ti vrati len cast penazi…Tymto vlastne potvrdila, ze vie, co predava a je to fake…Ja to sice z fotiek rozoznat neviem, ale kedze Ty to vies porovnat so svojimi origo flakonikmi, tak to dotiahni do konca…Ja z aukra neobjednavam, a mam pokoj…Drzim palce!

Na poličce 13 parfémů 193 miniatur 44 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist