Jaguárové šílenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

silvie
Nováček 20 příspěvků 21.04.08 18:06
Jaguárové šílenství

Ahoj holky, musím se s Vámi podělit o svůj objev, který u nás v kanceláři rozpoutal Jaguárové šílenství. Mnou neoblíbená značka a pro mne až dosud trapný růžový Jaguar a jeho růžová voda Woman (omlouvám se jeho příznivkyním, na mě voní přišerně) mě doslova ohromil svou světle zelenou sestrou Woman Fresh. Týden jsem jej na sebe lila v parfumerii a omdlévala štěstím, že jsem konečně našla to pravé na léto. Můj favorit, má vůně, mé druhé já :lol: Koupila jsem si ji a teď svou 100 mililitrovou kamošku vláčím v tašce.Největším zklamáním však je, že jej chtějí všechny kolegyně u nás v kanceláři :roll: A já mám chuť zařvat néééé najděte si svoji. Voní krásně, jiskřivě a ovocně zároveň, evokuje ve mě příjemný letní den, a když si přičichnu mám hned lepší náladu a tak stejně působí na ostatní. Všichni chtějí Jaguar, všichni jej milují, ach jo tak to píšu i vám všem ať to ví celý svět, že Woman Fresh je nejlepší a bohužel nás všech :lol:

Na poličce 10 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

silvie
Nováček 20 příspěvků 21.04.08 18:22
Woman Fresh

Tady ještě přidávám složení:
Složení parfému
hlava: ananas, grapefruit, meloun
srdce: máta, lilie, fialky, rajčatové listky
základ: ambra, vanilka, pižmo

Na poličce 10 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.04.08 18:41

Byla chyba jim ji ukazovat, měla jsi tvrdit, že je to drahá niková vůně z butiku v centru Berlína :)

Takže máš dvě možnosti… mít radost, že bude celá kancelář jedno léto vonět tvou oblíbenou vůní; nebo to zkusit stylem „Neblázněte, přece nebudeme vonět stejně, zkuste třeba … nebo … nebo …, to jsou taky krásné vůně“ :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Frcis
Učednice 86 příspěvků 21.04.08 19:38

A jéje, meloun v hlavě..to by pro mě nedopadlo dobře:-(

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 21.04.08 20:10
Frcis píše:
A jéje, meloun v hlavě..to by pro mě nedopadlo dobře:-(

Zrovna to jsem si taky řekla :lol:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 21.04.08 20:24

První dvě složky ananas s grapefruitem bych ještě dála nějak dohromady, ale proč tam davají ten meloun !? To prostě nemůžu pochopit :?
Ze strany kolegyn' to není zrovná fér, už s tím nic nenaděláš, stejně tuto vůni pořídí. Jediné východisko - najít si novou vůni, výběr je obrovský.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 21.04.08 20:45

Zkus Marc Jacobs Blush a dostaneš kolegyně na kolena :D

a P.S.:Nevyzrazo­vat!!!
Kdyby se Ti náhodou nelíbila, klidně si ji za Tvoji cenu pak koupím :)

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 22.04.08 15:21

vybírám letní vůni a tak jsem dnes zkusila i Jaguar…ze začátku mě nezaujal, jakoby hned mizel a nic…a pak najednou znovu nabral dech a paráda…postupuje do druhého kola:)

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 22.04.08 17:27
blush

Kde se dá očichat MARC JACOBS BLUSH? Myslím v Brně? Pořád na něj slyším ódy. Zajímá mě.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 22.04.08 18:19
svatka píše:
Kde se dá očichat MARC JACOBS BLUSH? Myslím v Brně? Pořád na něj slyším ódy. Zajímá mě.

Taky jsem tady ty ódy zaregistrovala. A kdyby někdo věděl o místě v Praze… Nebo je to u nás v ČR nedostupné?? Nevíte ? :cry:

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 22.04.08 20:19
svatka píše:

Mě Blush nesednul. Vůně je to příjemná, ale něco v ní mě něustále nutilo ke kýchání:(.
Kde se dá očichat opravdu netuším, já dostala vzorek od jedné dobré duše.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Frcis
Učednice 86 příspěvků 22.04.08 20:54

Myslím, že se vyzkoušet nedá, nabízeli ho tuším jen na avy.cz a azizakosmetika.cz, ale je dost drahý. Mně taky nesednul, měla jsem odstřik a ten oblak jasmínu, co z něj vane, mi nedělá dobře. Je to v podstatě čistý jasmín, takový dozelena. Drží dobře, ale v teple docela dusí.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 0 parfémů

danda1
Znalkyně 297 příspěvků 22.04.08 21:11

Já jsem si Blush pořídila naslepo, mooc mě lákal, jasmín mám ráda, ale po několika zkouškách jsem ho musela poslat dál. Byl na mě moc „zelený“, ta zelená ostrost a jakoby kyselost byla na mě fakt moc.

V Čechách jsem ho neviděla, ale kdyby to někomu pomohlo, tak v Drážďanech v Karstadt parfumerce ho měli :?

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 22.04.08 21:16

Dando, díky za tip. Do Německa sem tam jezdíme, na jaře možná do Bavorska, tak do nějakého Karstadt zavítám.

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 23.04.08 08:48
Kalista píše:
svatka píše:
Taky jsem tady ty ódy zaregistrovala. A kdyby někdo věděl o místě v Praze… Nebo je to u nás v ČR nedostupné?? Nevíte ? :cry:

V Praze mají tester v nové parfumerii Douglas Na příkopech, hned u stanice Můstek.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist