Jaguárové šílenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

silvie
Nováček 20 příspěvků 21.04.08 18:06
Jaguárové šílenství

Ahoj holky, musím se s Vámi podělit o svůj objev, který u nás v kanceláři rozpoutal Jaguárové šílenství. Mnou neoblíbená značka a pro mne až dosud trapný růžový Jaguar a jeho růžová voda Woman (omlouvám se jeho příznivkyním, na mě voní přišerně) mě doslova ohromil svou světle zelenou sestrou Woman Fresh. Týden jsem jej na sebe lila v parfumerii a omdlévala štěstím, že jsem konečně našla to pravé na léto. Můj favorit, má vůně, mé druhé já :lol: Koupila jsem si ji a teď svou 100 mililitrovou kamošku vláčím v tašce.Největším zklamáním však je, že jej chtějí všechny kolegyně u nás v kanceláři :roll: A já mám chuť zařvat néééé najděte si svoji. Voní krásně, jiskřivě a ovocně zároveň, evokuje ve mě příjemný letní den, a když si přičichnu mám hned lepší náladu a tak stejně působí na ostatní. Všichni chtějí Jaguar, všichni jej milují, ach jo tak to píšu i vám všem ať to ví celý svět, že Woman Fresh je nejlepší a bohužel nás všech :lol:

Na poličce 10 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

silvie
Nováček 20 příspěvků 21.04.08 18:22
Woman Fresh

Tady ještě přidávám složení:
Složení parfému
hlava: ananas, grapefruit, meloun
srdce: máta, lilie, fialky, rajčatové listky
základ: ambra, vanilka, pižmo

Na poličce 10 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.04.08 18:41

Byla chyba jim ji ukazovat, měla jsi tvrdit, že je to drahá niková vůně z butiku v centru Berlína :)

Takže máš dvě možnosti… mít radost, že bude celá kancelář jedno léto vonět tvou oblíbenou vůní; nebo to zkusit stylem „Neblázněte, přece nebudeme vonět stejně, zkuste třeba … nebo … nebo …, to jsou taky krásné vůně“ :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Frcis
Učednice 86 příspěvků 21.04.08 19:38

A jéje, meloun v hlavě..to by pro mě nedopadlo dobře:-(

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 21.04.08 20:10
Frcis píše:
A jéje, meloun v hlavě..to by pro mě nedopadlo dobře:-(

Zrovna to jsem si taky řekla :lol:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 21.04.08 20:24

První dvě složky ananas s grapefruitem bych ještě dála nějak dohromady, ale proč tam davají ten meloun !? To prostě nemůžu pochopit :?
Ze strany kolegyn' to není zrovná fér, už s tím nic nenaděláš, stejně tuto vůni pořídí. Jediné východisko - najít si novou vůni, výběr je obrovský.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 21.04.08 20:45

Zkus Marc Jacobs Blush a dostaneš kolegyně na kolena :D

a P.S.:Nevyzrazo­vat!!!
Kdyby se Ti náhodou nelíbila, klidně si ji za Tvoji cenu pak koupím :)

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 22.04.08 15:21

vybírám letní vůni a tak jsem dnes zkusila i Jaguar…ze začátku mě nezaujal, jakoby hned mizel a nic…a pak najednou znovu nabral dech a paráda…postupuje do druhého kola:)

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 22.04.08 17:27
blush

Kde se dá očichat MARC JACOBS BLUSH? Myslím v Brně? Pořád na něj slyším ódy. Zajímá mě.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 22.04.08 18:19
svatka píše:
Kde se dá očichat MARC JACOBS BLUSH? Myslím v Brně? Pořád na něj slyším ódy. Zajímá mě.

Taky jsem tady ty ódy zaregistrovala. A kdyby někdo věděl o místě v Praze… Nebo je to u nás v ČR nedostupné?? Nevíte ? :cry:

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 22.04.08 20:19
svatka píše:

Mě Blush nesednul. Vůně je to příjemná, ale něco v ní mě něustále nutilo ke kýchání:(.
Kde se dá očichat opravdu netuším, já dostala vzorek od jedné dobré duše.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Frcis
Učednice 86 příspěvků 22.04.08 20:54

Myslím, že se vyzkoušet nedá, nabízeli ho tuším jen na avy.cz a azizakosmetika.cz, ale je dost drahý. Mně taky nesednul, měla jsem odstřik a ten oblak jasmínu, co z něj vane, mi nedělá dobře. Je to v podstatě čistý jasmín, takový dozelena. Drží dobře, ale v teple docela dusí.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 0 parfémů

danda1
Znalkyně 297 příspěvků 22.04.08 21:11

Já jsem si Blush pořídila naslepo, mooc mě lákal, jasmín mám ráda, ale po několika zkouškách jsem ho musela poslat dál. Byl na mě moc „zelený“, ta zelená ostrost a jakoby kyselost byla na mě fakt moc.

V Čechách jsem ho neviděla, ale kdyby to někomu pomohlo, tak v Drážďanech v Karstadt parfumerce ho měli :?

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 22.04.08 21:16

Dando, díky za tip. Do Německa sem tam jezdíme, na jaře možná do Bavorska, tak do nějakého Karstadt zavítám.

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 23.04.08 08:48
Kalista píše:
svatka píše:
Taky jsem tady ty ódy zaregistrovala. A kdyby někdo věděl o místě v Praze… Nebo je to u nás v ČR nedostupné?? Nevíte ? :cry:

V Praze mají tester v nové parfumerii Douglas Na příkopech, hned u stanice Můstek.

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist