Jak a čím (a zda vůbec?) mají vonět děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sicilanka
Znalkyně 264 příspěvků 01.10.14 13:30
Jak a čím (a zda vůbec?) mají vonět děti?

Mamííí, tuhle Bárbí voňavku dost nutně potřebuju, žadoní na mě má pětiletá dcera. V jejím věku jsem tahala kačera, bleskne mi hlavou. Nakonec mě udolá dalšími, stejně „logickými“ argumenty, proč je její nákup nezbytně nutný a já v zájmu zachování zbytku duševního zdraví odevzdaně pokýváním hlavy rezignuji. Téměř všechny dětské parfémy mi přijdou na jedno brdo, ale o tom to asi u dětí není. Chtějí se podobat mamince, být „dospělejší“ a možná, že už v nich také klíčí blížící se posedlost parfémy:-). Vzato do hloubky - vidíte nějaký smysl výrobců vypouštět do oběhu parfémy pro děti, tedy pro ty úplně nejmenší? A pokud ano, jaké vonné složky by v nich měly převládat? Jaké květinky, ovoce a jiné ingredience se vám vybaví s něžnou dětskou tvářičkou?

Příspěvek upraven 01.10.14 v 13:53

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Nathan  01.10.14 13:47

@Sicilanka Je jen otázka času, kdy si vaše dcera začne tajně půjčovat vaše parfémy :) Od kterého věku používat vůně se samozřejmě nedá určit. Určitě by ale vše mělo směřovat k momentu, kdy dívka, nebo chlapec začnou dospívat. V tomto okamžiku už by pro ně mělo být samozřejmostí používat deodorant. A ke zvláštním příležitostem parfém. I v dětském světě to může být obtěžující. Dítě sedí celý den ve třídě a je třeba brát ohled na ostatní děti. Kdy se to přežene, může být i zdrojem posměchu. Jako vždy platí všeho s mírou :D

Sicilanka
Znalkyně 264 příspěvků 01.10.14 13:56

@Nathan
Nejtěžší ze všeho bude najít tu správnou věkovou hranici a situaci, jako se vším v životě :)…jinak dcera mi právě nedávno „ukradla“ z kabelky Gucci Rush2 a téměř celý ho se stejně starými kamarádkami „spotřebovaly“ během jediného večera u nich…no, co, alespoň vím, že má docela dobrý vkus! :mrgreen:

Nathan  01.10.14 14:04
@Sicilanka píše:
@Nathan
Nejtěžší ze všeho bude najít tu správnou věkovou hranici a situaci, jako se vším v životě :)…jinak dcera mi právě nedávno „ukradla“ z kabelky Gucci Rush2 a téměř celý ho se stejně starými kamarádkami „spotřebovaly“ během jediného večera u nich…no, co, alespoň vím, že má docela dobrý vkus! :mrgreen:

Ta to je dost vysoká startovací čára. Jinak děti milují gurmánky, čokoládu, vanilku, karamel a samozřejmě sladké ovoce :)

Sicilanka
Znalkyně 264 příspěvků 01.10.14 14:06

@Nathan
Jasně, pochopila jsem - příště pro ní do kabelky narafičím Angela! :)

Nathan  01.10.14 14:11
@Sicilanka píše:
@Nathan
Jasně, pochopila jsem - příště pro ní do kabelky narafičím Angela! :)

Tak to si mne fatk rozesmála. No za zkoušku nic nedáš :dance: :D

Sicilanka
Znalkyně 264 příspěvků 01.10.14 14:16

@Nathan Škoda, mě žádná taková překvapení do kabelky nikdo nepřipravuje - co si tam dám, to tam mám…

Nathan  01.10.14 14:28
@Sicilanka píše:
@Nathan Škoda, mě žádná taková překvapení do kabelky nikdo nepřipravuje - co si tam dám, to tam mám…

To máme stejný, jen já to dávám do aktovky. Kde jsou ty doby, když jsme chodili do Áčka (Atlantik) Bony od šífáků a pak nákupy v Tuzexu. Kino Kotva a kino Labe kde se topilo v kamnech. Děčíne, město mého mládí :,( :hug:

Sicilanka
Znalkyně 264 příspěvků 01.10.14 14:31
@Nathan píše:
To máme stejný, jen já to dávám do aktovky. Kde jsou ty doby, když jsme chodili do Áčka (Atlantik) Bony od šífáků a pak nákupy v Tuzexu. Kino Kotva a kino Labe kde se topilo v kamnech. Děčíne, město mého mládí :,( :hug:

Chtělo se mi netrpělivě, už u Áčka, vykřiknout, že v Pze jste měli to samé, co my v DC! a konec věty mi vše vysvětlil :mrgreen: …a co Tě zaválo do matky měst - parfémy? :mrgreen:

Sicilanka
Znalkyně 264 příspěvků 01.10.14 14:34
@Nathan píše:
Děčíne, město mého mládí :,( :hug:
…tak jsme se přeci jen oklikou dostali k těm dětem v zadaném tématu, dnes už asi však podstatně starším :mrgreen:

Nathan  01.10.14 14:35
@Sicilanka píše:
Chtělo se mi netrpělivě, už u Áčka, vykřiknout, že v Pze jste měli to samé, co my v DC! a konec věty mi vše vysvětlil :mrgreen: …a co Tě zaválo do matky měst - parfémy? :mrgreen:

Povolání, zpívám v Pražském filharmonickém sboru a to opravdu dlouho :)

Sicilanka
Znalkyně 264 příspěvků 01.10.14 14:37
@Nathan píše:
Povolání, zpívám v Pražském filharmonickém sboru a to opravdu dlouho :)

Předpokládám, že je to jeden ze splněných „koníčků“…

Nathan  01.10.14 14:44

@Sicilanka To máš teda pravdu. Je to štěstí, když můžeš dělat to co máš ráda. A to je tak i s dětma, když cítí, že je miluješ, nemůžeš nikdy udělat nějaké totálně špatné rozhodnutí. Jestli si zvyknou na Muglery už v dětství, v dospělosti už je opravdu nic nepřekvapí :mavam:

Marggalít
Znalkyně 408 příspěvků 01.10.14 20:40

Vcházím do pokoje, rána přes nos, až se mi zatmělo před očima, na koberci vprostřed svého rozsáhlého kolejiště sedí drahoušek Mates a s bezelstnou neúprosností čtyřletého tvora provádí intenzivní postřik své parádní rudé lokomotivy původní Dolce & Gabbana Femme - ano, v červené sametové krabičce, ano, s červeným víčkem). Já: „Jéžiš. Matýsku, čim to tu mašinku šplícháš?!“ Mates:„To krásně voní, viď :dance: ? Tu jsem si sám vybral u Tebe v šuplíku. Já se taky navoním!“

Na poličce 56 parfémů 3 miniatury 34 odstřiků 212 vzorků V tužebníku 1 parfém

ica1973
Nevyléčitelná závislačka 1459 příspěvků 01.10.14 20:43

@Marggalít
No prosím, na 4 ročné dieťa ma skvelý vkus :palec:
Správna výchova :potlesk:

Na poličce 42 parfémů 4 miniatury 12 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist