Jak bojujete s horkem?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rosa N.
Nevyléčitelná závislačka 1648 příspěvků 11.07.16 15:58
Jak bojujete s horkem?

Milé aromajdy a aromáci, jak snášíte ta vedra? Zajímalo by mě, jestli Vám něco pomáhá..
V Praze 35°C ve stínu, v Brně 33°C..

_____________­________________________­_____________

Jednou v zimě..
https://www.youtube.com/watch?…

Na poličce 96 parfémů 58 miniatur 314 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 25 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2628 příspěvků 11.07.16 16:38

@Rosa N. Hanko, já nebojuji s horkem, ale spíš se střídáním teploty. Sedím v klimatizovaném, jsem celá ledová, mám teplé ponožky a svetr. Teď vyjdu ven a na to moje ledové tělo padne horká bomba. Bolí mě v krku, chrchlám jak tuberák, bolí mě hlava, na prsou, no nic moc. Nejhorší, že s tím nic neudělám.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 27 parfémů

Rosa N.
Nevyléčitelná závislačka 1648 příspěvků 11.07.16 16:58

@Magnolie1 no to je mi líto, Peťuli, že máš s tím takový trápení! To je fakt, drsný výkyvy teplot „díky“ klimatizaci to je taky zlo a vopruz. Kdyby tu klimu šlo nějak správně regulovat a směrovat.. Ideálním by asi bylo postupně přecházet, a nemrazit tak „nahlas“, viď.. Kdyby to tak šlo! ..já se pohybovala dnes po venku, málem podél domů vyhledávajíc stín.. Ale představ si, sedět v tom horku ještě uvnitř..
Doma klimatizaci nemáme a barák je rozpálenej, peču se tu fest.

Tanulik
Nevyléčitelná závislačka 1307 příspěvků 11.07.16 17:18

@Rosa N. Vo štvrtok som kúpila v Polsku interiérový bytový ventilátok - v akcii za necelých 13 Eur a som happy . " Ventiluje " na tri rýchlosti , je otáčavý a šumí len tak do ouška … :P :mavam:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

juicypear
Parfémová maniačka 855 příspěvků 11.07.16 17:33

Snažím se hodně moc pít. Když nemusím, nechodím ven. Doma okna dokořán, aby byl alespoň trochu průvan. Ventilátor ve dne v noci naplno. A když udeří vedra i v noci, namočím ručník a spím pod vlhkým ručníkem.

Na poličce 308 parfémů 16 miniatur 49 odstřiků 140 vzorků V tužebníku 70 parfémů

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5135 příspěvků 11.07.16 18:52

Vezmu si notebook ven na zahradu, s sebou mátovou vodu s citrónem, občas skočím do bazénu ( ale asi to nebude univerzální návod na boj s horkem v pracovním týdnu, žeáno ;) )

Na poličce 54 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2628 příspěvků 11.07.16 19:31

@Rosa N. je to nanic, vůbec tahle vedra. Jako letní teploty do 30 stupňů snesu docela ok, ale nad třicet je to moc. A úplně nejhorší je, když se neochladí ani na noc.
Jinak já si máčím nohy a ruce v ledové vodě, když to tedy jde, na chvíli to osvěží.
Jako věřím, že v baráku máte výheň, nechápu, kde se ty teploty berou, dneska, když jsem jela domů okolo půl šesté, tak na teploměru u zastávky autobusu bylo 36 stupňů.

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2628 příspěvků 11.07.16 19:31

@Rosa N. zítra bude líp, z okna se dívám a ženou se nějaké mraky :mavam:

Rosa N.
Nevyléčitelná závislačka 1648 příspěvků 11.07.16 20:12

@Tanulik no páni, to jsi měla, Táni, ale kliku! :andel: :kytka:
Víš co, JDU do sklepa Hledat, tam je věcí, třeba je tam i nějaký ten větrník (snad i Měsíčník.. nebo slunečník) najdu!
Jinak jsi mi, Táňa, teraz pripomenula, jak jsem kdesi na dovolené viděla chlapíka s vrtulkou nad hlavou.. nad ní byla konstrukce stínící (tieniaci).. radši to nakreslím :D
Jen to bylo asi naskládané raz, dva, tři všecko v sobě nebo těsně nad sebou. A stínící vietnamská čepička měla možná vetší průměr jako paraplíčko.

Parfum maniačka
Nevyléčitelná závislačka 1287 příspěvků 11.07.16 20:16

@Rosa N. Ja s teplotami nebojujem. Celý rok čakám na leto. Začínam normálne fungovať pri 35°C a leto si vychutnávam plnými dúškami. Trápi ma zima a jeseň, no snažím sa ich akceptovať :)

Na poličce 114 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 31 vzorků V tužebníku 33 parfémů

Rosa N.
Nevyléčitelná závislačka 1648 příspěvků 11.07.16 20:17

@Kajla vraždila bych za bazén u domu! :D Vlastně i za ten notebook :think: , kdyby mi fungoval na zahradě na chatě.. to by bylo bájo! Z mobilu je to o hodně lepší než nic.. ale kdyby se tak z něj dala udělat anténka pro chytání internetu! To bych si přála. :andel:

@Magnolie1 u nás malinko sprchlo a hnedle se trochu ochladilo. Nakonec se nám to třeba změní ještě na „Jak snášíte deště?“ Peti, taky vidím mraky..
:oops: ;) vzpmněla jsem si maně zas na říkanku (ona teda není moc duchaplná, vlastně ani logická, ale pamatju si ji z dětství, tak se mi sem sama vkradla:
Povídala koza koze,
když se pásli na úvoze
Tam se ženou velké mraky,
Zmoknu-li já, zmokneš taky.
Koza na to mek, kdo by to byl řek..
jakou Ty máš moudrou bradu.
Dám Ti ale dobrou radu:
Zmokni si tu sám! :D

_____________­_________________

„hvězdička“ -i jsem dala schválně měkké, jako že koza je druh zvířete (koza domácí), nikoliv třeba kozel domácí. Navíc se jasně ukázalo, že to druhé zvíře byl nakonec kozel, což z dálky krátkozraký pozorovatel nebyl s to určit (co to tam děti visí za ptáka? přihlásí se Pepíček a povídá, že "prosím netopýr, ale jestli visí za ptáka to na tu dálku není vidět) :oops: ;)

Rosa N.
Nevyléčitelná závislačka 1648 příspěvků 11.07.16 20:20

@Parfum maniačka má nejmilejší kolegyně s nimi, s horky, taky nemá problém. Je jako ještěrka, ;) nemá termoregulaci. Takže na rozdíl od Tebe, nevadí jí ani chlap.

edit: chlad!

Příspěvek upraven 12.07.16 v 00:47

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2628 příspěvků 11.07.16 20:34

@Rosa N. básnička o kozách nemá chybu, hned je tu chladněji :dance:

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 11.07.16 20:34

Veškerou fyzickou činnost omezuju na minimum, do ulic chodím jen v nejnutnějším případě, zatáhnu žaluzie a když je nejhůř, zapnu klimošku.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Rosa N.
Nevyléčitelná závislačka 1648 příspěvků 12.07.16 08:51

@Magnolie1 opravdu se ochladilo! :dance: Ať žijou kozy! :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist