Jak bojujete s horkem?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rosa N.
sv. Parfema z Kecálburgu 2073 příspěvků 11.07.16 15:58
Jak bojujete s horkem?

Milé aromajdy a aromáci, jak snášíte ta vedra? Zajímalo by mě, jestli Vám něco pomáhá..
V Praze 35°C ve stínu, v Brně 33°C..

_____________­________________________­_____________

Jednou v zimě..
https://www.youtube.com/watch?…

Na poličce 101 parfémů 61 miniatur 307 odstřiků 32 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2875 příspěvků 11.07.16 16:38

@Rosa N. Hanko, já nebojuji s horkem, ale spíš se střídáním teploty. Sedím v klimatizovaném, jsem celá ledová, mám teplé ponožky a svetr. Teď vyjdu ven a na to moje ledové tělo padne horká bomba. Bolí mě v krku, chrchlám jak tuberák, bolí mě hlava, na prsou, no nic moc. Nejhorší, že s tím nic neudělám.

Na poličce 16 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Rosa N.
sv. Parfema z Kecálburgu 2073 příspěvků 11.07.16 16:58

@Magnolie1 no to je mi líto, Peťuli, že máš s tím takový trápení! To je fakt, drsný výkyvy teplot „díky“ klimatizaci to je taky zlo a vopruz. Kdyby tu klimu šlo nějak správně regulovat a směrovat.. Ideálním by asi bylo postupně přecházet, a nemrazit tak „nahlas“, viď.. Kdyby to tak šlo! ..já se pohybovala dnes po venku, málem podél domů vyhledávajíc stín.. Ale představ si, sedět v tom horku ještě uvnitř..
Doma klimatizaci nemáme a barák je rozpálenej, peču se tu fest.

Na poličce 101 parfémů 61 miniatur 307 odstřiků 32 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Tanulik
Nevyléčitelná závislačka 1510 příspěvků 11.07.16 17:18

@Rosa N. Vo štvrtok som kúpila v Polsku interiérový bytový ventilátok - v akcii za necelých 13 Eur a som happy . " Ventiluje " na tri rýchlosti , je otáčavý a šumí len tak do ouška … :P :mavam:

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

juicypear
Nevyléčitelná závislačka 1044 příspěvků 11.07.16 17:33

Snažím se hodně moc pít. Když nemusím, nechodím ven. Doma okna dokořán, aby byl alespoň trochu průvan. Ventilátor ve dne v noci naplno. A když udeří vedra i v noci, namočím ručník a spím pod vlhkým ručníkem.

Na poličce 320 parfémů 16 miniatur 54 odstřiků 169 vzorků V tužebníku 91 parfémů

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5189 příspěvků 11.07.16 18:52

Vezmu si notebook ven na zahradu, s sebou mátovou vodu s citrónem, občas skočím do bazénu ( ale asi to nebude univerzální návod na boj s horkem v pracovním týdnu, žeáno ;) )

Na poličce 53 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2875 příspěvků 11.07.16 19:31

@Rosa N. je to nanic, vůbec tahle vedra. Jako letní teploty do 30 stupňů snesu docela ok, ale nad třicet je to moc. A úplně nejhorší je, když se neochladí ani na noc.
Jinak já si máčím nohy a ruce v ledové vodě, když to tedy jde, na chvíli to osvěží.
Jako věřím, že v baráku máte výheň, nechápu, kde se ty teploty berou, dneska, když jsem jela domů okolo půl šesté, tak na teploměru u zastávky autobusu bylo 36 stupňů.

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2875 příspěvků 11.07.16 19:31

@Rosa N. zítra bude líp, z okna se dívám a ženou se nějaké mraky :mavam:

Rosa N.
sv. Parfema z Kecálburgu 2073 příspěvků 11.07.16 20:12

@Tanulik no páni, to jsi měla, Táni, ale kliku! :andel: :kytka:
Víš co, JDU do sklepa Hledat, tam je věcí, třeba je tam i nějaký ten větrník (snad i Měsíčník.. nebo slunečník) najdu!
Jinak jsi mi, Táňa, teraz pripomenula, jak jsem kdesi na dovolené viděla chlapíka s vrtulkou nad hlavou.. nad ní byla konstrukce stínící (tieniaci).. radši to nakreslím :D
Jen to bylo asi naskládané raz, dva, tři všecko v sobě nebo těsně nad sebou. A stínící vietnamská čepička měla možná vetší průměr jako paraplíčko.

Parfum maniačka
Nevyléčitelná závislačka 1521 příspěvků 11.07.16 20:16

@Rosa N. Ja s teplotami nebojujem. Celý rok čakám na leto. Začínam normálne fungovať pri 35°C a leto si vychutnávam plnými dúškami. Trápi ma zima a jeseň, no snažím sa ich akceptovať :)

Na poličce 170 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 35 parfémů

Rosa N.
sv. Parfema z Kecálburgu 2073 příspěvků 11.07.16 20:17

@Kajla vraždila bych za bazén u domu! :D Vlastně i za ten notebook :think: , kdyby mi fungoval na zahradě na chatě.. to by bylo bájo! Z mobilu je to o hodně lepší než nic.. ale kdyby se tak z něj dala udělat anténka pro chytání internetu! To bych si přála. :andel:

@Magnolie1 u nás malinko sprchlo a hnedle se trochu ochladilo. Nakonec se nám to třeba změní ještě na „Jak snášíte deště?“ Peti, taky vidím mraky..
:oops: ;) vzpmněla jsem si maně zas na říkanku (ona teda není moc duchaplná, vlastně ani logická, ale pamatju si ji z dětství, tak se mi sem sama vkradla:
Povídala koza koze,
když se pásli na úvoze
Tam se ženou velké mraky,
Zmoknu-li já, zmokneš taky.
Koza na to mek, kdo by to byl řek..
jakou Ty máš moudrou bradu.
Dám Ti ale dobrou radu:
Zmokni si tu sám! :D

_____________­_________________

„hvězdička“ -i jsem dala schválně měkké, jako že koza je druh zvířete (koza domácí), nikoliv třeba kozel domácí. Navíc se jasně ukázalo, že to druhé zvíře byl nakonec kozel, což z dálky krátkozraký pozorovatel nebyl s to určit (co to tam děti visí za ptáka? přihlásí se Pepíček a povídá, že "prosím netopýr, ale jestli visí za ptáka to na tu dálku není vidět) :oops: ;)

Rosa N.
sv. Parfema z Kecálburgu 2073 příspěvků 11.07.16 20:20

@Parfum maniačka má nejmilejší kolegyně s nimi, s horky, taky nemá problém. Je jako ještěrka, ;) nemá termoregulaci. Takže na rozdíl od Tebe, nevadí jí ani chlap.

edit: chlad!

Příspěvek upraven 12.07.16 v 00:47

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2875 příspěvků 11.07.16 20:34

@Rosa N. básnička o kozách nemá chybu, hned je tu chladněji :dance:

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4619 příspěvků 11.07.16 20:34

Veškerou fyzickou činnost omezuju na minimum, do ulic chodím jen v nejnutnějším případě, zatáhnu žaluzie a když je nejhůř, zapnu klimošku.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Rosa N.
sv. Parfema z Kecálburgu 2073 příspěvků 12.07.16 08:51

@Magnolie1 opravdu se ochladilo! :dance: Ať žijou kozy! :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist