Jak často se voníte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eleonen
Parfémová maniačka 835 příspěvků 02.02.11 23:01
Jak často se voníte?

Zajímalo by mě jestli jste navoněné denně.At už jste v práci či doma.Popř. jestli během dne vystřídáte více vůní.Stane se vám někdy, že nemáte chut ani náladu na žádnou vůni?

Poslední dobou jsem navoněná denně něčím - ted dost zkouším nové vůně, které jsem objevila,takže na sobě dělám pokusy :D .Dříve jsem se voněla jenom občas a jenom, když jsem šla ven. Ted jsem díky arome navoněná i v teplákách :mrgreen:

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Reakce:

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 02.02.11 23:04

Ve dne, v noci. I v nemoci. :wink:

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

ajaalca
Znalkyně 293 příspěvků 02.02.11 23:09

Taky tak :wink: a také díky arome

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 02.02.11 23:11

Voním se stále, beru to jako aromaterapii, kterou si nesu s sebou. Ráno, v noci, přes den, večer, o víkendu, ve všední den i svátek. Někdy i v noci vstanu (stejně trpím nepavostí) a navoním se. Nějak se mi potom lépe usíná :lol:

Absolutně nedělím vůně na letní či zimní, voním se kdy chci a čím chci. Pokud jde o silné vůně, tak v létě o něco více šetřím, nechci přidusit okolí úplně.

Přes den vystřídám tak dvě vůně, podle nálady. Dopoledne a odpolede jednu, večer a v noci druhou. A reakce? Jak kdy, největším recenzentem je moje matka, které nevoní na mne vůbec nic, ona sama má ráda jen Poison Pure a Valentino V, takže každá má návštěva u rodičů je ve znamení parfémového masakru. No a manžel, který se vyvíjí spolu se mnou a který zpočátku měl rád výrazné květinovky, nyní se mu líbí vyloženě sladké vůně typu Code, L`instant magic atd., ale který na mne snese téměř vše. :whistle:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 02.02.11 23:13

Teď už taky i na doma, i když mi není dobře, i na spaní. Ale stane se mi, že nemám na nic náladu, tak prostě nevoním. Většinou jsem taky nenavoněná, když zkouším větší množství vzorečků. Víc vůní během dne nestřídám, ale často si po sprše dám něco na noc. jako třeba teď :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 02.02.11 23:28

Též se voním stále, často hned jak vstanu, i když se celý den nikam nechystám. Když mám hodně roupy a nevím coby, klidně toho za den stihnu víc, zálěží jak moc danou vůni na sobě cítím, ne každá má takovou výdž. A také vůně netřídím na jarní a zimní. Třeba teď se už několikátý den skoro sprchuju svojí oblíbenou Idylle, která je označovaná za jarní, a je to slast :)

Nejradši mám večer, když vylezu ze sprchy, navoním se a chystám se do postele. Mám ten rituál radši, než vybírání vůně poránu, kdy člověk chvátá buď do práce nebo do školy a celý den něco řeší. Večer mám víc času a prostoru na to vůni vnímat a opravdu si ji užívat.

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů

klimimo
Učednice 223 příspěvků 03.02.11 00:42

Díky Arome se voním i když mám volno,do tepláků,na turistiku,vlastně pořád :whistle:

O víkendu zkouším vzorečky,přes týden osvědčené vůně,na noc jen málokdy.Ale v nemoci,když už je mi líp,sáhnu opět po vzorečcích :)

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 19 odstřiků 150 vzorků V tužebníku 2 parfémy

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 03.02.11 06:39
Lyonella píše:
Ve dne, v noci. I v nemoci. :wink:

Přesně tak - ve dne, v noci, ve zdraví i nemoci :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 03.02.11 08:00

Voním se,kdykoliv jdu z domu ven.Pracuju částečně doma,tudíž mám více dnů,kdy nevystrčím z baráku nos a to se nevoním,leda,že má někdo přijít,návštěva nebo manželovi obchodní partner a podobně.Na takové chvíle používám vzorky a používám je i na spaní,postelový test je pro mne nejlepší,co mi nevadí ve spánku a drží na noční košilce,to má velké plusové body.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5092 příspěvků 03.02.11 08:12
Lyonella píše:

Přesně tak :-). Líp to říci nejde.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 03.02.11 08:38

Kazdy den aj cez vikend ked nikam nejdem. Cely den jednou vonou, nemiesam, len ked skusam nieco nove. A noc pouzivam parfemove telove mlieka.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

alča68
Nevyléčitelná závislačka 1228 příspěvků 03.02.11 09:17
Tana1112 píše:
Lyonella píše:

Ámen

Na poličce 97 parfémů 0 miniatur 40 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 03.02.11 16:20

No, teď nedávno nám tu řádila nějaká střevní chřipka a to jsem teda navoněná nebyla, se mi dělalo šoufl z jakékoli vůně. Též když jedu pod stan, vůně s sebou netahám. Ale v normálním provozu denně a též na noc. :wink:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

alča68
Nevyléčitelná závislačka 1228 příspěvků 03.02.11 16:26

to já byla o víkendu na horské chatě a táhla jsem s sebou 2 odstřiky. Na lyžovačku jen něco svěžejšího a na večer Lalique le Parfum - byl perfektní :wink:

já protože dělám doma, tak se i doma pořádně voním. to bych si těch vůní vůbec neužila :speechless:

Na poličce 97 parfémů 0 miniatur 40 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Luci23
Parfémová maniačka 712 příspěvků 03.02.11 19:25

Pořád. Kdykoli, když už mám pocit, že vůni nevnímám. A taky vůně nerozlišuji, záleží na náladě. I večer do pelechu, i ráno po snídani, i když nikam nejdu.. prostě pořád.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist