Jak je to s CK One?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 08.05.09 23:29
Jak je to s CK One?

Takové minitéma, ale zjistit to musím :lol:

Před pár dny jsem si nechala v parfumerce vnutit na papírku CK One, nejdřív dámskou a pak jsem si řekla i o pánskou. Neznala jsem do té doby ani jednu, takže jsem to brala jako doplnění vzdělání 8) Blbý ovšem bylo, když jsem si doma chtěla přečíst složení. V databázi je totiž pouze jedna CK One, a totiž unisex. No, ale v obchodě měli dva - bílá lahvička pro dámy, černá pro pány. Jasně, barva ještě nic neřeší. Ale ty vůně opravdu voněly naprosto rozdílně :shock: Ještě teď přezkoumávám papírky, i po pár dnech je to dobře cítit a JSOU jiné.

Tak jak s tím? :lol:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 08.05.09 23:35

CK One a CK Be sú dve rozdielne vône a obe unisex :wink:

Ck One si pamätám len matne, ale Ck Be sa mi páči, je to pre mňa akoby dobrá vôňa šampónu, taká čistá, no zaujímavá…naozaj pre ženy i chlapov…

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 09.05.09 00:02

Aha.

Tam to každopádně měli pod jedním plakátem, tak jsem si nějak vsugerovala, že je to jedna a ta samá v dámské a pánské.

Tím se ale opět potvrdila neodbornost prodavaček, když jsou obě vůně unisex a ona jednu prodává jako dámskou a druhou jako pánskou. :lol:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Intense77
Znalkyně 302 příspěvků 09.05.09 00:11
...

Ale reklama čo teraz beží v TV sa mi páči. :)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 09.05.09 12:25
Hraška píše:
CK One a CK Be sú dve rozdielne vône a obe unisex :wink:

Přesně tak. Prodavačky zřejmě neškolené :twisted:

Myslím že v Sephoře (tam jo) i Marionnaudu mají CK One u dámských a CK Be u pánských.

mně se vždycky líbila víc CK Be. Znovu o ní uvažuju.

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 09.05.09 14:07

Já to nechápu, prodavačka by se měla trochu vyznat. A ne dělat takové školácké chyby. To by se mělo stát spíš u mě, že něco popletu, nemám přehled, neznám. Copak je majitelé vůbec neposílají na nějaká školení? Nebo předpokládají, že každá ženská ví automaticky o parfémech vše jen proto, že je ženská?

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 09.05.09 22:09

ano jsou obě unisex ale v parfumérkách se běžně zařazují Ck One k dámských a CK Be k pánských, pak stačí nová prodavačka (nebo taková, co je jí to fuk) a prostě to neví. Já nevím, ale já už v dnešní době si vše raději nastuduji na netu ať už jde o jakýkoliv obchod, protože to, co vám někdy prodavači a prodavačky navykládají, to by mělo skoro být trestné. (úředníci nezůstávají pozadu)

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist