Jak jste dnes sportovali, cvičili nebo se jinak hýbali

Fotoalbum tématu (40) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lencza15
Učednice 237 příspěvků 27.01.12 21:48
Jak jste dnes sportovali, cvičili nebo se jinak hýbali

Arome mě inspiruje k očichávání a nákupu nových parfémů, ke zkoušení nové kosmetiky… a je to silný, opravdu silný zdroj inspirace. Což tedy takhle tu inspiraci využít i tam, kde se jí občas nedostává?
Pojďme kromě toho, co máme dnes na sobě, případně co jsme měli dnes dobrého, sdílet i to, jak jsme dnes cvičili - jak těžké/snadné bylo se donutit, jaké to bylo, co nám to dalo, jestli doporučujeme nebo ne… a tak dále a tak podobně.
Jsem zvědavá, jak to půjde ;)

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 4 odstřiky 68 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 203 Další »
Reakce:

Lencza15
Učednice 237 příspěvků 27.01.12 21:51

Začínám :) V novém mobilu mám i aplikaci, která mi umí za pomoci GPS signálu zjistit přesnou dráhu, vzdálenost a rychlost chůze/běhu. Věřím, že mě bude inspirovat k častějšímu vyražení ven, za pohybem na čerstvý vzduch.

Dnes to bylo necelé 4 km opravdu svižnou chůzí, vyrazili jsme s manželem až v 8 večer (sama bych se v té tmě bála), vrátili jsme se vymrzlí, ale bylo to moc osvěžující a příjemné. Bez té GPSky bych se ale asi nedokopala :) - ona mi pak totiž ukáže mimo jiné i mapičku (kudy jsme šli) a výškový profil trasy :lol:

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 4 odstřiky 68 vzorků V tužebníku 3 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4167 příspěvků 27.01.12 22:19

pravidelne trikrat tydne chodim vzpirat :) pokud nekoho inspiruju, budu rada :D vzperacu a vzperacek neni nikdy dost.

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 28.01.12 00:17

Dneska nic moc, ale včera jsem ušla tak patnáct kilometrů, takže jsem si pěkně „protáhla brka“… Příští týden se chystáme s dcerou na jógu (o pohybu tam se dá polemizovat, ale je to lepší než nic)… :lol: :lol:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4192 příspěvků 28.01.12 08:31

Já chodím každý den, když jsem v Brně, do fitka (aerobní zóna 30minut + 35minut posilování na strojích). Když jsem doma, kde máme fitko maličké a nevybavené, tak cvičím raději doma podle DVD Cindy Crawford a 30minut šlapu na stepperu. S cvičením jsem začala asi ve 14ti letech a už jsem nervózní,když nemůžu delší dobu cvičit :lol: . Loni jsem chodila 2× týdně místo posilky na pilates a bylo to super, chtěla bych znova začít, ale bohužel mi s tou oblíbenou cvičitelkou už nevycházely hodiny :roll: …loni jsem chodila i na zumbu pravidelně 2× týdně, ale přijde mi to takové nepromyšlené…te­povka někde bůhvíkde,takže stejně jedete jen na fyzičku a ne na spalování :think: …ale paradoxem teda je, že ačkoli bych mohla říct, že jsem na cvičení psychicky závislá, tak o tom, že bych nemohla ráno dospat těšením se na cvičení mluvit nemůžu…spíš jsem vždycky ráda, že mám „pro dnešek odbyto“ :zed: :lol: …takže dopiju kafe a jdu na Cindy :lol:

Na poličce 3 parfémy 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 28.01.12 08:37

bagheta: po přečtení tvého příspěvku jsem se odhodlala oprášit rotoped a opět si na něm zašlapat… :lol: :lol:

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4192 příspěvků 28.01.12 08:43
gabra771 píše:
bagheta: po přečtení tvého příspěvku jsem se odhodlala oprášit rotoped a opět si na něm zašlapat… :lol: :lol:
:lol: to budu jedině ráda, když někoho motivuju :lol: …ono je to ze začátku vážně utrpení, ale chce to nepolevit po týdnu…měsíc vydrž pár minut - třeba u televize a po měsíci už ti to přijde jako automatické ;)
Na poličce 3 parfémy 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 28.01.12 08:48

Vím, o čem mluvíš… poslední dobou jsem polevila, ale třebas v období jaro-podzim jsem došla domů z práce, sedla na kolo a na hodinu vyjela do okolí (po celou dobu jsem neslezla z kola - to byl můj jakoby závazek). Taky jsme každý den hrály s dcerou odpoledne pinec na zahradě, ale se špatným počasím to všechno tak nějak odeznělo a popravdě - nedělám zcela nic, prostě jsem zlenošila. Takže díky za nakopnutí! :potlesk: :palec:

fedora
Učednice 78 příspěvků 28.01.12 09:35

No já jsem se dlouho nehýbala, tak jsem začala v září s celkem (jsem si myslela )nenáročným orientálním tancem. No po prvních hodinách - máme kvalitní lektorku - mě bolely nejen břišní svaly. Trošku je pro mě problém tancovat doma - se mi směje celá rodina - ono to při nadváze vypadá dost směšně. Tak musím vybírat dobu kdy rodina spí což je třeba v sobotu ráno - ale má to pozitivní účinky - opět jsem našla radost z pohybu a díky tomu se zlepšuje fyzička. Sice mám pejsky ale mají velký výběh a když jdu s nimi na procházku, tak vzhledem k tomu, že máme oba s mužem lovecký lístek a muž chodí do místní honitby lovit, tak mám dost volného prostoru aby se psíci vyřádili. No a já toho tudíž moc nenachodím. Můžu je po honitbě bez nebezpečí pustit na volno. Ale ten rotoped mám doma taky - jako věšák. No evidentně se orientem zlepšuje svalová pevnost některých partií ale rozhodně se nehubne. Tak asi koupím jiný věšák.

Na poličce 4 parfémy 3 miniatury 2 odstřiky 71 vzorků V tužebníku 0 parfémů

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2823 příspěvků 28.01.12 09:46

Zima je nepříjemná , páč se nedá venku nic moc dělat. Takže orbitrak to jistí a jednou za týden saunička .
Jinak v létě miluju inlajny a plavání. Teda že by to na mě bylo znát

Příspěvek upraven 28.01.12 v 09:46

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 28.01.12 09:46

fedora: nic si z toho nedělej, u nás řvali (a budou zase ryčet) smíchy, když jsem se oblíkla do dvojích tepláků, triček a mikiny, obula tenisky a šla na rotoped… Po půlhodině jsem slezla brunátná a zpocená jako to prase - a znovu rykot… :dance: :dance: Kašlu na ně, je mi to buřt… :mrgreen: :mrgreen: :cert:

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2823 příspěvků 28.01.12 09:48

Jako že když se navlečeš, tak víc vypotíš tuků? :think: Tak nevím, spíš dřív zkolabuješ :oops: Já raději „šlapu“ volněji a déle. Myslím , že na spálení tuků je to lepší než makat šíleně půl hodinky.

Příspěvek upraven 28.01.12 v 09:52

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 28.01.12 09:52

Připadá mi, že se dřív začnu potit… :dance: Když jsem šlapala „nalehko“, tak jsem prostě ani nepociťovala, že něco dělám, pořád jsem nebyla „vlhká“ - jako bych nic nedělala, a měla jsem pocit, že vlastně nic neshazuju… Prostě - musí ze mne hrčet pot!!! :mrgreen: :mrgreen:

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 28.01.12 09:53
E.Evulenka píše:
Zima je nepříjemná , páč se nedá venku nic moc dělat. Takže orbitrak to jistí a jednou za týden saunička .
Jinak v létě miluju inlajny a plavání. Teda že by to na mě bylo znátPříspěvek upraven 28.01.12 v 09:46
Úžasní smajlíci :potlesk: :potlesk: :potlesk:

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2823 příspěvků 28.01.12 09:54
gabra771 píše:
Připadá mi, že se dřív začnu potit… :dance: Když jsem šlapala „nalehko“, tak jsem prostě ani nepociťovala, že něco dělám, pořád jsem nebyla „vlhká“ - jako bych nic nedělala, a měla jsem pocit, že vlastně nic neshazuju… Prostě - musí ze mne hrčet pot!!! :mrgreen: :mrgreen:

Měla bysis kontrolovat tep. Najdi si někde v tabulkách , kolik máš mít ideální tepovou frekvenci ke spalování a kolik maximální /dle věku atd../ Abys neblbnula uplně zbytečně -teda ne až tak zbytečně, ale pro pobavení ostatních členů domácnosti :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 203 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Víla, nebo princezna? Svatební účesy z dlouhých vlasů

Necháváte si narůst vlasy právě kvůli svatebnímu účesu? Tak ať to stojí za to! Teď už si jen vyberte, jestli chcete být za přirozenou vílu, nebo za okázalou princeznu s komplikovaně vyčesanými vlasy.

Celý článek »
TOPlist