Jak jste dnes sportovali, cvičili nebo se jinak hýbali

Fotoalbum tématu (39) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lencza15
Učednice 237 příspěvků 27.01.12 21:48
Jak jste dnes sportovali, cvičili nebo se jinak hýbali

Arome mě inspiruje k očichávání a nákupu nových parfémů, ke zkoušení nové kosmetiky… a je to silný, opravdu silný zdroj inspirace. Což tedy takhle tu inspiraci využít i tam, kde se jí občas nedostává?
Pojďme kromě toho, co máme dnes na sobě, případně co jsme měli dnes dobrého, sdílet i to, jak jsme dnes cvičili - jak těžké/snadné bylo se donutit, jaké to bylo, co nám to dalo, jestli doporučujeme nebo ne… a tak dále a tak podobně.
Jsem zvědavá, jak to půjde ;)

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 4 odstřiky 68 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 181 Další »
Reakce:

Lencza15
Učednice 237 příspěvků 27.01.12 21:51

Začínám :) V novém mobilu mám i aplikaci, která mi umí za pomoci GPS signálu zjistit přesnou dráhu, vzdálenost a rychlost chůze/běhu. Věřím, že mě bude inspirovat k častějšímu vyražení ven, za pohybem na čerstvý vzduch.

Dnes to bylo necelé 4 km opravdu svižnou chůzí, vyrazili jsme s manželem až v 8 večer (sama bych se v té tmě bála), vrátili jsme se vymrzlí, ale bylo to moc osvěžující a příjemné. Bez té GPSky bych se ale asi nedokopala :) - ona mi pak totiž ukáže mimo jiné i mapičku (kudy jsme šli) a výškový profil trasy :lol:

Na poličce 4 parfémy 1 miniatura 4 odstřiky 68 vzorků V tužebníku 3 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 27.01.12 22:19

pravidelne trikrat tydne chodim vzpirat :) pokud nekoho inspiruju, budu rada :D vzperacu a vzperacek neni nikdy dost.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 28.01.12 00:17

Dneska nic moc, ale včera jsem ušla tak patnáct kilometrů, takže jsem si pěkně „protáhla brka“… Příští týden se chystáme s dcerou na jógu (o pohybu tam se dá polemizovat, ale je to lepší než nic)… :lol: :lol:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 28.01.12 08:31

Já chodím každý den, když jsem v Brně, do fitka (aerobní zóna 30minut + 35minut posilování na strojích). Když jsem doma, kde máme fitko maličké a nevybavené, tak cvičím raději doma podle DVD Cindy Crawford a 30minut šlapu na stepperu. S cvičením jsem začala asi ve 14ti letech a už jsem nervózní,když nemůžu delší dobu cvičit :lol: . Loni jsem chodila 2× týdně místo posilky na pilates a bylo to super, chtěla bych znova začít, ale bohužel mi s tou oblíbenou cvičitelkou už nevycházely hodiny :roll: …loni jsem chodila i na zumbu pravidelně 2× týdně, ale přijde mi to takové nepromyšlené…te­povka někde bůhvíkde,takže stejně jedete jen na fyzičku a ne na spalování :think: …ale paradoxem teda je, že ačkoli bych mohla říct, že jsem na cvičení psychicky závislá, tak o tom, že bych nemohla ráno dospat těšením se na cvičení mluvit nemůžu…spíš jsem vždycky ráda, že mám „pro dnešek odbyto“ :zed: :lol: …takže dopiju kafe a jdu na Cindy :lol:

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 28.01.12 08:37

bagheta: po přečtení tvého příspěvku jsem se odhodlala oprášit rotoped a opět si na něm zašlapat… :lol: :lol:

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 28.01.12 08:43
gabra771 píše:
bagheta: po přečtení tvého příspěvku jsem se odhodlala oprášit rotoped a opět si na něm zašlapat… :lol: :lol:
:lol: to budu jedině ráda, když někoho motivuju :lol: …ono je to ze začátku vážně utrpení, ale chce to nepolevit po týdnu…měsíc vydrž pár minut - třeba u televize a po měsíci už ti to přijde jako automatické ;)
Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 28.01.12 08:48

Vím, o čem mluvíš… poslední dobou jsem polevila, ale třebas v období jaro-podzim jsem došla domů z práce, sedla na kolo a na hodinu vyjela do okolí (po celou dobu jsem neslezla z kola - to byl můj jakoby závazek). Taky jsme každý den hrály s dcerou odpoledne pinec na zahradě, ale se špatným počasím to všechno tak nějak odeznělo a popravdě - nedělám zcela nic, prostě jsem zlenošila. Takže díky za nakopnutí! :potlesk: :palec:

fedora
Učednice 78 příspěvků 28.01.12 09:35

No já jsem se dlouho nehýbala, tak jsem začala v září s celkem (jsem si myslela )nenáročným orientálním tancem. No po prvních hodinách - máme kvalitní lektorku - mě bolely nejen břišní svaly. Trošku je pro mě problém tancovat doma - se mi směje celá rodina - ono to při nadváze vypadá dost směšně. Tak musím vybírat dobu kdy rodina spí což je třeba v sobotu ráno - ale má to pozitivní účinky - opět jsem našla radost z pohybu a díky tomu se zlepšuje fyzička. Sice mám pejsky ale mají velký výběh a když jdu s nimi na procházku, tak vzhledem k tomu, že máme oba s mužem lovecký lístek a muž chodí do místní honitby lovit, tak mám dost volného prostoru aby se psíci vyřádili. No a já toho tudíž moc nenachodím. Můžu je po honitbě bez nebezpečí pustit na volno. Ale ten rotoped mám doma taky - jako věšák. No evidentně se orientem zlepšuje svalová pevnost některých partií ale rozhodně se nehubne. Tak asi koupím jiný věšák.

Na poličce 4 parfémy 3 miniatury 2 odstřiky 71 vzorků V tužebníku 0 parfémů

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2713 příspěvků 28.01.12 09:46

Zima je nepříjemná , páč se nedá venku nic moc dělat. Takže orbitrak to jistí a jednou za týden saunička .
Jinak v létě miluju inlajny a plavání. Teda že by to na mě bylo znát

Příspěvek upraven 28.01.12 v 09:46

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 28.01.12 09:46

fedora: nic si z toho nedělej, u nás řvali (a budou zase ryčet) smíchy, když jsem se oblíkla do dvojích tepláků, triček a mikiny, obula tenisky a šla na rotoped… Po půlhodině jsem slezla brunátná a zpocená jako to prase - a znovu rykot… :dance: :dance: Kašlu na ně, je mi to buřt… :mrgreen: :mrgreen: :cert:

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2713 příspěvků 28.01.12 09:48

Jako že když se navlečeš, tak víc vypotíš tuků? :think: Tak nevím, spíš dřív zkolabuješ :oops: Já raději „šlapu“ volněji a déle. Myslím , že na spálení tuků je to lepší než makat šíleně půl hodinky.

Příspěvek upraven 28.01.12 v 09:52

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 28.01.12 09:52

Připadá mi, že se dřív začnu potit… :dance: Když jsem šlapala „nalehko“, tak jsem prostě ani nepociťovala, že něco dělám, pořád jsem nebyla „vlhká“ - jako bych nic nedělala, a měla jsem pocit, že vlastně nic neshazuju… Prostě - musí ze mne hrčet pot!!! :mrgreen: :mrgreen:

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 28.01.12 09:53
E.Evulenka píše:
Zima je nepříjemná , páč se nedá venku nic moc dělat. Takže orbitrak to jistí a jednou za týden saunička .
Jinak v létě miluju inlajny a plavání. Teda že by to na mě bylo znátPříspěvek upraven 28.01.12 v 09:46
Úžasní smajlíci :potlesk: :potlesk: :potlesk:

E.Evulenka
sv. Parfema z Kecálburgu 2713 příspěvků 28.01.12 09:54
gabra771 píše:
Připadá mi, že se dřív začnu potit… :dance: Když jsem šlapala „nalehko“, tak jsem prostě ani nepociťovala, že něco dělám, pořád jsem nebyla „vlhká“ - jako bych nic nedělala, a měla jsem pocit, že vlastně nic neshazuju… Prostě - musí ze mne hrčet pot!!! :mrgreen: :mrgreen:

Měla bysis kontrolovat tep. Najdi si někde v tabulkách , kolik máš mít ideální tepovou frekvenci ke spalování a kolik maximální /dle věku atd../ Abys neblbnula uplně zbytečně -teda ne až tak zbytečně, ale pro pobavení ostatních členů domácnosti :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 181 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist