Jak jste se zamilovaly do konkretni vune

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 20.12.09 14:34
Jak jste se zamilovaly do konkretni vune

Zajimalo by me, jak jste se vlastne zamilovaly? Uz od prvniho cichnuti k vzorecku, nebo az kdyz se vam libila a poridily jste prvni odstrik, nebo se vam vune libila na nekom jinym, a byla z toho hned laska?

Ja sama mam totiz zajimavej pribeh s Magii :) alespon doted ho nemuzu dostat z hlavy. Vetsinou kdyz prijdou vzorecky, tak jen lehce navonim nejaky misto na kuzi, a zkousim k nemu prubezne cichat, pokud vune sama neprijde od zapesti az k nosu. S Magii to ale bylo jinak.

Prisla mi obalka se vzorky, mj s Niche vunemi, a byla cela mokra, protoze se do ni vylila Magie a Rose de Siwa. Jak jsem tu spoust uklizela, a vybirala z ni vzorky co zustaly neotevrene, vonely mi z toho cely ruce, i po umyti. Na treninku jsem k nim porad musela cichat, a jelikoz mainstreamovy vune nemusim, myslela jsem si, ze mi to voni ta MDCI. Jaky pak bylo moje prekvapeni, kdyz jsem zjistila, ze to hezky jde z Magie :shock: a nejlepsi na tom je, ze se mi Magie Noire nejvic libi prave s takovou podobnou ruzi, takze ji obcas s nejakou kombinuji. Takze moje zamilovani prislo, kdyz jsem si v Magii Noire vykoupala ruce, hned pri prvnim setkani :)

p.s. uz si nepamatuju od koho tehdy ta obalka byla, jestli to nektera vite, priznejte se :lol: at si muzu pamatovat i toho, komu za svoji lasku vdecim.

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 20.12.09 14:47

… já tedy žádný „příběh“ nemám … většinou si normálně čichnu … :D

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 20.12.09 15:02

Jako evixx. Rousse od Orchid, Fracas od manolie…a tak. Většinou mě nadchne vzorek a už se vezu. :lol:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 20.12.09 15:06

Magie Noir ke mě přišla nějak sama, bez vybírání. V době tuhého socíku, kdy byly k mání tak leda deo Fa a tak, jsem vystála frontu v Tuzexu, žádala jsem něco zvláštního a šíleně protivná prodavačka mi vrazila do ruky překrásný, placatý flakon z černého skla, bez rozprašovače. Žádné zdržování s očicháváním. Flakon se mi strašně líbil (mám ho na ikonce) a vůně mi připadala dostatečně zvláštní, tak jsem vysolila 100 bonů a mazala domů. Byly to na tehdejší dobu strašné peníze. Ale vůni od té doby miluju a budu milovat až do hrobu.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 20.12.09 15:13

hezky :)

takze si te vlastne taky sama vybrala a vnutila se ti :lol:

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 20.12.09 15:17

Přesně tak! :D Vůbec jsem netušila, co to kupuju.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 20.12.09 15:35

vsechno musim vyzkouset nekolikrat - zadna prudka a blazniva laska se jeste nekonala :lol: :lol: a stejne treba jeste po nastriku zmenim nazor - prece jen je to neco jineho, nez zkouset ze vzorku

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 20.12.09 15:36

To já občas mám i lásky prudké a vášnivé! 8)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24007 příspěvků 20.12.09 15:43

Měla jsem pár lásek na první přičichnutí - díky vzorečkům. Ale celkem kuriozní zaláskování se do mé nejdražší a ke mně se snad nejvíce hodící vůni, jsem si prožila. Díky všem těm řečem prodavaček a jedné spolužačky, že jsou vůně značky Chanel staromódní a divné, jsem měla prostě strach jakoukoliv vyzkoušet na kůži. Stále jsem kolem nich chodila, sem tam stříkla na papírek, ale na sebe ne. 

Odvahu k vyzkoušení jsem našla až pod vlivem … a ještě jsem si z toho dělala srandu. Že se musím trošku opít, abych přežila tu chanelovskou „hrůzu“. No, a tak jsem poznala mou lásku na zbytek života - Coco Chanel .
Mimochodem, ta stejná kamarádka, která Chanely tak pomlouvala, se později rozplývala nad tím, jak na mně Coco úžasně voní.

Příspěvek upraven 17.05.12 v 17:47

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 20.12.09 16:53

Trefit tu pravou se mi povedlo jen jednou a to úplně náhodou.
Chtěla jsem jen něco lepšího než drogerii, tak jsem se začetla do recenzí a hledala nějakou vůni, která mě osloví aspoň takhle na dálku. Voněla mi vanilka, tak něco takového. Našla jsem recenze na Cašmir a poprvé něco objednala z netu a naslepo.
Přišel, byla to pecka, přesně něco takového jsem chtěla a přesně na něco takového jsem čekala. Šílená euforie. :arrow: parfémové šílenství, ale už dávno opadlo, protože se mi už nikdy nepovedlo to co tehdy, po prvním přivonění si říct - To je ono, to je paráda, sedí mi to a budu to nosit do konce života :lol:

Je celkem paradox, že ačkoli jsem toho od té doby vyzkoušela a koupila hrozně moc, už mě nic tak nechytlo za srdce jako tahle vůně, kterou jsem objednala naslepo a bez jakékoli představy, co mi přijde.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6634 příspěvků 21.12.09 10:05

Láska na první přivonění byla Cuir Beluga a 31 Rue Cambon . Jsem zvědavá, jestli přijde i nějaká další. :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

zdenice
Parfémová maniačka 891 příspěvků 21.12.09 15:25
Fanfan píše:
Láska na první přivonění byla Cuir Beluga a 31 Rue Cambon . Jsem zvědavá, jestli přijde i nějaká další. :wink:

Nevím čím to, ale 31RC začínám vyměňovat za Sycomore !!!
Asi je víc můj styl…

Na poličce 40 parfémů 0 miniatur 16 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 27.12.09 17:30

Mám to jako evixx čichnu a buĎ mi voní nebo nevoní…Po přečetení recenze od Ady na JPG 2, jsem ho vyzkoušela a to musím říct byla vůně, která mě posadila na prdel, zatím mě doposud žádná jiná vůně nevzala tolik. Nikdy mi ji nikdo nepohanil a opravdu jsem se setkala jen se samou chválou. Navíc krásně drží.Vysloužila si čestné místo u mě na polici a nikdy nesmí chybět a když nevím jakou vůni, vždy sáhnu po ni. Nikdy se nestalo,že bych na ni neměla náladu.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 28.12.09 10:03

Já to mám také složitější… Na poličce mám velmi málo vůní, které mne zaujaly hned napoprvé. Většinou to bylo první neutrální přivonění (někdy dokonce téměř neláska) a až napodruhé, napotřetí se z toho vyklubala láska. Ale zase to je láska trvalá… Z těch, co používám častěji, je to jen Chloé Intense, která si mne ihned podmanila :-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Danča02
Učednice 164 příspěvků 28.12.09 11:30
maricka píše:
Já to mám také složitější… Na poličce mám velmi málo vůní, které mne zaujaly hned napoprvé. Většinou to bylo první neutrální přivonění (někdy dokonce téměř neláska) a až napodruhé, napotřetí se z toho vyklubala láska. Ale zase to je láska trvalá… Z těch, co používám častěji, je to jen Chloé Intense, která si mne ihned podmanila :-)

Jsem na tom úplně stejně. K většině oblíbených vůní jsem se musela „pročichat“, Chloé Intense jsem propadla okamžitě. Doufám, že se mi neomrzí, protože ji teď používám hodně často, začínám být na ní závislá. :lol:

Na poličce 26 parfémů 39 miniatur 17 odstřiků 166 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist