Jak jste se zamilovaly do konkretni vune

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 20.12.09 14:34
Jak jste se zamilovaly do konkretni vune

Zajimalo by me, jak jste se vlastne zamilovaly? Uz od prvniho cichnuti k vzorecku, nebo az kdyz se vam libila a poridily jste prvni odstrik, nebo se vam vune libila na nekom jinym, a byla z toho hned laska?

Ja sama mam totiz zajimavej pribeh s Magii :) alespon doted ho nemuzu dostat z hlavy. Vetsinou kdyz prijdou vzorecky, tak jen lehce navonim nejaky misto na kuzi, a zkousim k nemu prubezne cichat, pokud vune sama neprijde od zapesti az k nosu. S Magii to ale bylo jinak.

Prisla mi obalka se vzorky, mj s Niche vunemi, a byla cela mokra, protoze se do ni vylila Magie a Rose de Siwa. Jak jsem tu spoust uklizela, a vybirala z ni vzorky co zustaly neotevrene, vonely mi z toho cely ruce, i po umyti. Na treninku jsem k nim porad musela cichat, a jelikoz mainstreamovy vune nemusim, myslela jsem si, ze mi to voni ta MDCI. Jaky pak bylo moje prekvapeni, kdyz jsem zjistila, ze to hezky jde z Magie :shock: a nejlepsi na tom je, ze se mi Magie Noire nejvic libi prave s takovou podobnou ruzi, takze ji obcas s nejakou kombinuji. Takze moje zamilovani prislo, kdyz jsem si v Magii Noire vykoupala ruce, hned pri prvnim setkani :)

p.s. uz si nepamatuju od koho tehdy ta obalka byla, jestli to nektera vite, priznejte se :lol: at si muzu pamatovat i toho, komu za svoji lasku vdecim.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 20.12.09 14:47

… já tedy žádný „příběh“ nemám … většinou si normálně čichnu … :D

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 20.12.09 15:02

Jako evixx. Rousse od Orchid, Fracas od manolie…a tak. Většinou mě nadchne vzorek a už se vezu. :lol:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 20.12.09 15:06

Magie Noir ke mě přišla nějak sama, bez vybírání. V době tuhého socíku, kdy byly k mání tak leda deo Fa a tak, jsem vystála frontu v Tuzexu, žádala jsem něco zvláštního a šíleně protivná prodavačka mi vrazila do ruky překrásný, placatý flakon z černého skla, bez rozprašovače. Žádné zdržování s očicháváním. Flakon se mi strašně líbil (mám ho na ikonce) a vůně mi připadala dostatečně zvláštní, tak jsem vysolila 100 bonů a mazala domů. Byly to na tehdejší dobu strašné peníze. Ale vůni od té doby miluju a budu milovat až do hrobu.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 20.12.09 15:13

hezky :)

takze si te vlastne taky sama vybrala a vnutila se ti :lol:

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 20.12.09 15:17

Přesně tak! :D Vůbec jsem netušila, co to kupuju.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 20.12.09 15:35

vsechno musim vyzkouset nekolikrat - zadna prudka a blazniva laska se jeste nekonala :lol: :lol: a stejne treba jeste po nastriku zmenim nazor - prece jen je to neco jineho, nez zkouset ze vzorku

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 20.12.09 15:36

To já občas mám i lásky prudké a vášnivé! 8)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 20.12.09 15:43

Měla jsem pár lásek na první přičichnutí - díky vzorečkům. Ale celkem kuriozní zaláskování se do mé nejdražší a ke mně se snad nejvíce hodící vůni, jsem si prožila. Díky všem těm řečem prodavaček a jedné spolužačky, že jsou vůně značky Chanel staromódní a divné, jsem měla prostě strach jakoukoliv vyzkoušet na kůži. Stále jsem kolem nich chodila, sem tam stříkla na papírek, ale na sebe ne. 

Odvahu k vyzkoušení jsem našla až pod vlivem … a ještě jsem si z toho dělala srandu. Že se musím trošku opít, abych přežila tu chanelovskou „hrůzu“. No, a tak jsem poznala mou lásku na zbytek života - Coco Chanel .
Mimochodem, ta stejná kamarádka, která Chanely tak pomlouvala, se později rozplývala nad tím, jak na mně Coco úžasně voní.

Příspěvek upraven 17.05.12 v 17:47

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 20.12.09 16:53

Trefit tu pravou se mi povedlo jen jednou a to úplně náhodou.
Chtěla jsem jen něco lepšího než drogerii, tak jsem se začetla do recenzí a hledala nějakou vůni, která mě osloví aspoň takhle na dálku. Voněla mi vanilka, tak něco takového. Našla jsem recenze na Cašmir a poprvé něco objednala z netu a naslepo.
Přišel, byla to pecka, přesně něco takového jsem chtěla a přesně na něco takového jsem čekala. Šílená euforie. :arrow: parfémové šílenství, ale už dávno opadlo, protože se mi už nikdy nepovedlo to co tehdy, po prvním přivonění si říct - To je ono, to je paráda, sedí mi to a budu to nosit do konce života :lol:

Je celkem paradox, že ačkoli jsem toho od té doby vyzkoušela a koupila hrozně moc, už mě nic tak nechytlo za srdce jako tahle vůně, kterou jsem objednala naslepo a bez jakékoli představy, co mi přijde.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 21.12.09 10:05

Láska na první přivonění byla Cuir Beluga a 31 Rue Cambon . Jsem zvědavá, jestli přijde i nějaká další. :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

zdenice
Parfémová maniačka 888 příspěvků 21.12.09 15:25
Fanfan píše:
Láska na první přivonění byla Cuir Beluga a 31 Rue Cambon . Jsem zvědavá, jestli přijde i nějaká další. :wink:

Nevím čím to, ale 31RC začínám vyměňovat za Sycomore !!!
Asi je víc můj styl…

Na poličce 40 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 27.12.09 17:30

Mám to jako evixx čichnu a buĎ mi voní nebo nevoní…Po přečetení recenze od Ady na JPG 2, jsem ho vyzkoušela a to musím říct byla vůně, která mě posadila na prdel, zatím mě doposud žádná jiná vůně nevzala tolik. Nikdy mi ji nikdo nepohanil a opravdu jsem se setkala jen se samou chválou. Navíc krásně drží.Vysloužila si čestné místo u mě na polici a nikdy nesmí chybět a když nevím jakou vůni, vždy sáhnu po ni. Nikdy se nestalo,že bych na ni neměla náladu.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 28.12.09 10:03

Já to mám také složitější… Na poličce mám velmi málo vůní, které mne zaujaly hned napoprvé. Většinou to bylo první neutrální přivonění (někdy dokonce téměř neláska) a až napodruhé, napotřetí se z toho vyklubala láska. Ale zase to je láska trvalá… Z těch, co používám častěji, je to jen Chloé Intense, která si mne ihned podmanila :-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Danča02
Učednice 164 příspěvků 28.12.09 11:30
maricka píše:
Já to mám také složitější… Na poličce mám velmi málo vůní, které mne zaujaly hned napoprvé. Většinou to bylo první neutrální přivonění (někdy dokonce téměř neláska) a až napodruhé, napotřetí se z toho vyklubala láska. Ale zase to je láska trvalá… Z těch, co používám častěji, je to jen Chloé Intense, která si mne ihned podmanila :-)

Jsem na tom úplně stejně. K většině oblíbených vůní jsem se musela „pročichat“, Chloé Intense jsem propadla okamžitě. Doufám, že se mi neomrzí, protože ji teď používám hodně často, začínám být na ní závislá. :lol:

Na poličce 26 parfémů 39 miniatur 17 odstřiků 166 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist