Jak moc vědí vaši partneři o voňavých nákupech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1sarkulka
Učednice 140 příspěvků 20.12.13 00:01
Jak moc vědí vaši partneři o voňavých nákupech?

Ne, že by můj partner nevěděl o mé drobné úchylce, právě naopak - připadá mu to milé. Ale… já se někdy cítím trochu provinile, když se ptá, jestli jsem si koupila nový parfém (neptá se nijak ironicky). Jasně, je to moje výplata a já si s ní nakládám podle svého uvážení. Ani nevím, jestli má ponětí, kolik v tom je zainvestováno. :roll:

A tak mě zajímá, jak to máte vy. Vědí vaši partneři/partnerky o vašich nákupech a případně o tom, kolik za parfémy utrácíte?
Nastala nějaká změna s přechodem od samostatné ke společné domácnosti, resp. financím?

Na poličce 59 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 61 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 20.12.13 10:05

Ja si svoju kozmeticku a parfumovu maniu financujem vyhradne sama, takze spolocnu kasu nedrancujem :mrgreen:
Partner o manii vie, ved to by musel byt nevidomy, aby si nevsimol :lol: , ale toleruje a len ticho zasne. Ja zas tolerujem jeho nakupne preferencie.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ayuri  20.12.13 10:21

Čo sa týka mojej parfémovej úchylky, tá sa utajiť nedá. :mrgreen: Ale nákupy radšej taktne a ohľaduplne zamlčím - veď zdravie má len jedno. Parfémy mám vyložené len tie, čo práve točím, momentálne cca.10 kúskov, ale nie je hlúpy, určite si všimne, že sa na poličke striedajú. Celkový počet ale netuší. O cenách bežných parfémov, myslím prehľad má, no Memoir Woman by asi ťažko predýchaval :oops: :mrgreen:

1sarkulka
Učednice 140 příspěvků 20.12.13 12:39

Já se také svými nákupy nijak nechlubím. Teď se budeme stěhovat do společného bytu, takže to nechlubení se bude asi složitěji proveditelné. Doufám, že mu moje úchylka přijde milá i po sestěhování…

Na poličce 59 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 61 parfémů

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 20.12.13 12:47

Nemám zas až takové poklady a množství, abych něco musela tajit, ale přece jen raději pro klid v rodině o cenách vůbec nehovořím, protože u nás by to nikdo nepochopil :oops: .
Jediný můj parfémový spiklenec-spojenec v rodině je syn, a ten také raději před zbytkem rodiny mlčí nebo mlží :lol: .

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 20.12.13 12:57

Je to moje výplata.
Pouze ví, že kdyby se se mnou něco stalo, že to nemá vyhazovat, že levné to nebylo a něco z toho je i prodejné.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 20.12.13 12:57

Jak moc vi manzel o mejch vonavejch nakupech?

Prilis :twisted:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kinoma  20.12.13 14:19

No, můj manžel není z mých nákupů zrovna odvařený. A já ho chápu, vzhledem k tomu, že je teď mým příjmem pouze rodičovský příspěvek. Tak raději mlžím a říkám, že to bylo dost drahé, tak ať se raději neptá. Což raději pro svůj klid dělá ;). Na nové kousky se snažím zbytečně neupozorňovat…

Alena_In
sv. Parfema z Kecálburgu 3239 příspěvků 20.12.13 15:05

Můj manžel ví o mé parfémové úchylce, jen si donedávna myslel, že mám tak tři vůně (pak omylem otevřel mou skříňku).
Neřeší to, protože si vůně platím ze svého a já taky neřeším jeho fotovýbavu, která je dražší než moje vůně).
O nové vůni se zmíním, ale necpu mu ji pod nos a cenu nesděluji. :mrgreen:

Na poličce 16 parfémů 5 miniatur 18 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Insolence
Parfémová maniačka 696 příspěvků 20.12.13 16:22

Manžel ví, co mi přijde nového, se zájmem ty vůně zkouší, o cenách neví vůbec nic a i kdyby, nic mu po tom není, protože si je platím sama :D .

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Cattaleia
Nováček 12 příspěvků 20.12.13 17:10

Mne povedal, ze by bol radsej, ak by som mala JEDNU, a to svoju signature, podla ktorej by ma poznal :) :nevim: no co uz :D a to ich mam len malo, keby videl, ake tu mate vy zbierky, asi by vyzeral takto 8o

Na poličce 8 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 51 vzorků V tužebníku 1 parfém

peta27
Parfémová maniačka 736 příspěvků 20.12.13 17:56

Manžel mi často vyzvedává balíčky, takže asi tuší, taky ví kolik toho mám, ale nereptá, sám má taky koníčka do kterého si investuje podle svého, tak si nedovolí mi nic říct :) Navíc mě to zas tolik nestojí, nemám žádné extradrahé vůně, často kupuju testery když mají víčko a nebo vůně tady na Arome.

Na poličce 36 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Irena Irca
Učednice 97 příspěvků 20.12.13 18:48

Financuji ze svého, takže to partner neřeší. Koupila jsem zde nějaké unisexovky, tak ho občas stříknu taky…ať okolí ví, že patří ke mně :mrgreen: A ani neprotestuje, takže mu to asi voní :dance:

Zrovna včera při pohledu na mou poličku vtipně poznamenal něco o tom, že se mi tam ty lahvičky (odstřiky) mezi sebou asi množí, že je jich tam nějak více :lol: Více jich je, ale množím je já, tady na Arome :mrgreen:

Na poličce 8 parfémů 6 miniatur 25 odstřiků 42 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Eufrosyné
Učednice 70 příspěvků 20.12.13 21:07

Muž ví, tuší cenu, asi někdy nechápe a nejvíc mu leze na nervy, když často zvoní kurýr nebo ČP, jak vidí blížící se vůz, tak zjevně znervozní. :nevim: Já si zdůvodńuji, že mi to dělá dobře na těle i duši :srdce:, je to pěkný „vońavý“ koníček a zlepšuje mi to prostě náladu.Nekouřím, piju sporadicky,do práce chodím, peníze si vydělám a tak je to má volba :dance:

Na poličce 28 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1717 příspěvků 21.12.13 13:09

Nedávno jsem mu přepočítala jeho sbírku vagonků a lokomotiv (přesně 83 ks a součet podle něj je 56000,– Kč), tak v počtu flakonků zaostávám. Manžel každý můj přírůstek vítá a hodnotí, nikterak mně neomezuje a nad každou koupí se mnou jásá. Prostě mi fandí a já jemu (mám ráda jeho vláčky).

Na poličce 85 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 39 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist