Jak na mílie v obličeji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 06.05.11 06:52
Jak na mílie v obličeji

Ahoj holky, nemáte něco osvědčeného, co pomáhá na mílie? :roll: Začaly se mi nějak více tvořit v okolí očí, jak jsou kruhy pod očima, tak v tom záhybu u nosu. Fakt mě to tam štve, kdyby tam nebyla ta citlivá kůžička, tak to propíchnu a vymáčknu, ale ono to ani propíchnout nejde, protože je to taková spíše jako by krupička. Když se mi udělá nějaká větší, tak ji propíchnu a vymáčknu tu bílou čepičku, ale tohle nějak nejde :? Díky za každou radu, možná se nás najde víc, co máme s tímhle problém a na něco přijdem, co pomáhá :wink:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Křižík
Učednice 64 příspěvků 19.05.11 18:31

Koukám, že rady žádné. Mám stejný problém, mám milii na očním víčku přímo u řas (tam, kde se kreslí oční linka). Nevím, jak se toho zbavit. Zakresluju linkami, což pomůže, ale nechci chodit nalíčená 24hod. denně :cry: Nevypadá to moc hezky. Poradíte?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dadinka
Parfémová maniačka 521 příspěvků 19.05.11 18:37

Jedině zajít ke kosmetičce. :D

Na poličce 119 parfémů 8 miniatur 161 odstřiků 205 vzorků V tužebníku 1430 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 19.05.11 21:18

Pokud se bojím vzít do ruky jehlu a propíchnout milii sama, musím ke kosmetičce.
Výsledek bude nejspíš naprosto stejný, ale zato budu mít pocit že jsem se tomu věnovala, protože jsem musela oželet čas a prachy.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Křižík
Učednice 64 příspěvků 19.05.11 21:28

Vzhledem k tomu, kde mám milii umístěnou, nepřipadá v úvahu, že bych si ji nějak propichovala já a neumím si představit ani to, že by mi ji propichoval někdo jiný. Navíc propíchnutí asi nic nevyřeší, protože si ji občas dokážu seškrábnout - vymáčknout nehtem, takže není tak výrazná, ale postupně se zase naplní a je výraznější.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 20.05.11 08:57

i na očním víčku se dá propíchnout neboj a jiná možnost nejspíš není, jestli se fakt bojíš a vadí ti tak upaluj na kožní

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist